Paweł Adam Obrochta
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-02 19:00
3. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 8:6
1   A OBROCHTA Paweł W TABOR Marcin 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) ⇑
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
3:0 (11:2, 11:7, 11:7) ⇑
7   A OBROCHTA Paweł X JASIELSKI Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
11   A OBROCHTA Paweł Y BAŃBOR Andrzej 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
9. LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
4   D SKRZYŃSKI Janusz Z OBROCHTA Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 2:11) ⇑
6   B SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
X OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (11:13, 7:11, 8:11) ⇑
10   C GAWLIK Adam Z OBROCHTA Paweł 0:3 (3:11, 6:11, 5:11) ⇑
13   B JAWIEŃ Marcin Z OBROCHTA Paweł 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00
15. LUKS Lipie - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0:14
1   A SZCZECINA Piotr W OBROCHTA Paweł 0:3 (7:11, 4:11, 3:11) ⇑
5   A MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (6:11, 9:11, 1:11) ⇑
8   B MRUK Piotr W OBROCHTA Paweł 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) ⇑
12   C CEWKA Piotr W OBROCHTA Paweł 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 11:00 ⇨ 2020-11-11 11:00
27. MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
5   A MILÓWKA Emilia
SMOLEŃ Julita
W OBROCHTA Paweł
DZIEDZIC Piotr
0:3 (7:11, 4:11, 5:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-20 19:00
21. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz 9:5
2   B OBROCHTA Paweł X TROJANOWSKI Kamil 3:0 (11:1, 11:2, 11:7) ⇑
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Adrian
3:0 (11:9, 11:9, 11:3) ⇑
8   B OBROCHTA Paweł W TROJANOWSKI Dawid 3:0 (11:2, 11:2, 11:3) ⇑
13   B OBROCHTA Paweł Z BORKOWSKI Marek 3:0 (11:3, 11:7, 15:13) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-04 19:00
33. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice II 11:3
2   B OBROCHTA Paweł X WOJTAS Tomasz 3:0 (11:8, 11:1, 11:1) ⇑
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W PIECHOWICZ Marek
APOLA Grzegorz
3:0 (12:10, 11:4, 11:3) ⇑
8   B OBROCHTA Paweł W PIECHOWICZ Marek 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) ⇑
13   B OBROCHTA Paweł Z GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 18:00
39. LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11
1   A RYBOWICZ Rafał W OBROCHTA Paweł 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) ⇑
5   A JURKOWSKI Piotr
PLICHTA Józef
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 9:11) ⇑
8   B PLICHTA Józef W OBROCHTA Paweł 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇑
12   C JURKOWSKI Piotr W OBROCHTA Paweł 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-29 19:00 ⇨ 2021-02-26 19:00
62. UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
1   A SIKOŃ Maciej W OBROCHTA Paweł 1:3 (11:8, 3:11, 4:11, 1:11) ⇑
5   A MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (10:12, 10:12, 9:11) ⇑
8   B SZCZEPAŃSKI Dominik W OBROCHTA Paweł 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) ⇑
12   C NAGEL Kacper W OBROCHTA Paweł 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-23 17:00 ⇨ 2021-03-13 16:00
55. LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5
1   A JASTRZĘBSKI Dawid W OBROCHTA Paweł 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) ⇑
5   A GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (5:11, 9:11, 3:11) ⇑
8   B GAJEWSKI Dominik W OBROCHTA Paweł 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) ⇑
12   C OSTROWSKI Dawid W OBROCHTA Paweł 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-15 19:00 ⇨ 2021-03-19 19:00
50. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8
1   A OBROCHTA Paweł W SUŁKOWSKI Karol 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) ⇑
6   B OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
X GOLONKA Albert
SUŁKOWSKI Karol
0:3 (5:11, 8:11, 9:11) ⇓
7   A OBROCHTA Paweł X GOLONKA Albert 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 12:10) ⇑
11   A OBROCHTA Paweł Y ROZUM Dawid 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-08 19:00 ⇨ 2021-03-26 19:00
45. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:8
1   A OBROCHTA Paweł W CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W JANISZEWSKI Tomasz
PROCHAZKA Tomasz
2:3 (11:8, 6:11, 12:14, 11:9, 9:11) ⇓
7   A OBROCHTA Paweł X PROCHAZKA Tomasz 3:0 (12:10, 11:4, 11:6) ⇑
11   A OBROCHTA Paweł Y JANISZEWSKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
218 BIESAGA Marek 1964
813 BLAT Piotr 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
1040 BURKACKI Mateusz 1991
162 CELARY Mateusz 1995
3229 CEWKA Piotr 2005
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
226 CHYC Tomasz 1993
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
625 DROZD Paweł 1979
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
242 FIRA Damian 1988
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
2 FLOREK Arkadiusz 1993
622 GADAWSKI Adrian 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
362 GAWLIK Adam 1989
48 GIZA Bartosz 1996
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
102 GRAJNY Marta 1997
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
835 HADUCH Mariusz 1966
542 HOMOLA Piotr 1975
812 IWANIUCH Rafał 1987
541 JANIK Angelika 2000
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
832 JURCZAK Michał 1989
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
176 KLIMCZAK Marek 1965
1966 KLOCEK Kamil 1999
364 KLOCEK Tomasz 1993
662 KLUZEK Sławomir 1986
2086 KOCIUBA Filip 1998
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
239 KOPCZYK Adrian 1991
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
870 KOWAL Adrian 1999
227 KRÓL Maciej 1972
520 KUBÓW Janusz 1983
101 KUFEL Dominik 1979
523 KUZIO Waldemar 1977
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
339 MRUK Piotr 1981
157 MRYC Henryk 1937
2145 NAGEL Kacper 2006
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
30 OBROCHTA Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
829 PELCZAR Dawid 1998
909 PEREK Nikodem 2000
81 PIĄSTKA Michał 1994
108 PIECHOWICZ Marek 1965
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
2191 PLICHTA Józef 1965
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1984 RYBAK Mykhailo 1991
679 RYBOWICZ Rafał 1991
815 SAWA Bartosz 1992
2181 SIKOŃ Maciej 2007
16 SKALDA Jacek 1966
129 SKOWRON Daniel 1995
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
223 SŁODYCZKA Wojciech 1978
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
161 STACH Sebastian 1997
1965 STĄPOR Rafał 1999
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
865 WLIZŁO Jakub 1991
795 WŁODYKA Paweł 1983
114 WOJTAS Tomasz 1983
214 WOLNICKI Marcin 1994
155 ZAJĄC Damian 1986
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977