Paweł Kopacki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 15:00
10. KS „Bronowianka” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7
1 1 A KOPACKI Paweł X KAIM Adrian 1:3 (6:11, 13:15, 11:8, 2:11) ⇓
6 2 C KOPACKI Paweł
KNAGA Łukasz
W KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
2:3 (1:11, 5:11, 11:7, 11:7, 5:11) ⇓
7 1 A KOPACKI Paweł Y BOLSĘGA Paweł 1:3 (9:11, 11:8, 3:11, 9:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 16:00 ⇨ 2021-10-03 18:00
4. „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 9:1
2 2 C BIAŁCZYK Łukasz W KOPACKI Paweł 3:0 (15:13, 11:8, 11:4) ⇓
5 1 A CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
X KOPACKI Paweł
KNAGA Łukasz
3:0 (11:7, 11:5, 11:5) ⇓
10 2 D STRZAŁKA Marek W KOPACKI Paweł 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-08 18:00
22. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10
4   D KOPCZYK Adrian Z KOPACKI Paweł 3:2 (9:11, 11:3, 11:7, 9:11, 12:10) ⇓
6   B KOPCZYK Adrian
FRĄCZEK Łukasz
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇑
10   C FRĄCZEK Łukasz Z KOPACKI Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇑
13   B DŁUGAJ Rafał Z KOPACKI Paweł 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-17 11:00
35. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
1   A KOPACKI Paweł W KIEROŃSKI Adam 1:3 (8:11, 4:11, 11:9, 6:11) ⇓
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
0:3 (9:11, 4:11, 8:11) ⇓
7   A KOPACKI Paweł X TATARCZUCH Rafał 2:3 (5:11, 11:8, 9:11, 11:6, 9:11) ⇓
11   A KOPACKI Paweł Y DYCHTOŃ Jakub 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 8:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-24 11:00
37. KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
1   A PASEK Kamil W KOPACKI Paweł 3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 11:5) ⇓
5   A LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
W KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
2:3 (15:13, 6:11, 10:12, 11:9, 9:11) ⇑
8   B LEŚNIAK Kamil W KOPACKI Paweł 1:3 (11:9, 1:11, 3:11, 4:11) ⇑
12   C BULZAK Jan W KOPACKI Paweł 1:3 (10:12, 11:1, 9:11, 7:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 14:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
2   B KOPACKI Paweł X MORA Szymon 1:3 (8:11, 8:11, 11:6, 9:11) ⇓
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
3:1 (11:6, 11:13, 11:6, 11:8) ⇑
8   B KOPACKI Paweł W SKOTNICZNY Rafał 1:3 (10:12, 8:11, 11:9, 7:11) ⇓
13   B KOPACKI Paweł Z GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-12-05 15:00
61. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
1   A KOPACKI Paweł W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:4, 8:11, 11:7, 12:10) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:1 (12:10, 11:13, 11:8, 11:5) ⇑
7   A KOPACKI Paweł X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:6) ⇑
11   A KOPACKI Paweł Y NALEPA Maciej 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 15:00 ⇨ 2021-12-10 19:00
52. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7
4   D KORNAŚ Bartłomiej Z KOPACKI Paweł 1:3 (8:11, 7:11, 11:4, 3:11) ⇑
6   B ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
1:3 (5:11, 15:17, 11:7, 7:11) ⇑
10   C GOLONKA Filip Z KOPACKI Paweł 2:3 (7:11, 6:11, 11:9, 11:8, 8:11) ⇑
13   B SUŁKOWSKI Karol Z KOPACKI Paweł 3:0 (12:10, 12:10, 11:2) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-16 11:00 ⇨ 2021-12-11 19:00
87. KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 8:6
3   C KOPACKI Paweł Y PIETRZAK Antoni 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 9:11) ⇓
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:2 (7:11, 5:11, 11:4, 11:6, 11:6) ⇑
10   C KOPACKI Paweł Z RAPUTA Tomasz 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇓
12   C KOPACKI Paweł W KACHEL Mateusz 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:4) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00 ⇨ 2021-12-12 10:00
21. MKS „Radość” Gorlice - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
4   D TOKARZ Adam Z KOPACKI Paweł 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) ⇑
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:0 (12:10, 11:6, 12:10) ⇓
10   C WOŹNIAK Dominik Z KOPACKI Paweł 3:2 (11:8, 11:4, 6:11, 5:11, 11:6) ⇓
13   B NOWAK Marcin Z KOPACKI Paweł 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-21 18:30
67. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
4   D MRUGAŁA Jan Z KOPACKI Paweł 3:1 (5:11, 11:5, 11:7, 11:8) ⇓
5   A WĄSIK Marcin
MRUGAŁA Bartłomiej
W KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:2 (7:11, 11:6, 8:11, 11:7, 11:6) ⇓
10   C MRUGAŁA Bartłomiej Z KOPACKI Paweł 1:3 (12:10, 11:13, 8:11, 7:11) ⇑
13   B GNIADEK Piotr Z KOPACKI Paweł 3:2 (7:11, 11:3, 9:11, 11:8, 11:9) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-19 11:00 ⇨ 2022-01-09 18:00
74. KS „Bronowianka” Kraków II - „Siemacha” Kraków 6:8
3   C KOPACKI Paweł Y KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:8) ⇑
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
1:3 (4:11, 11:8, 8:11, 4:11) ⇓
10   C KOPACKI Paweł Z GRATKOWSKI Jacek 3:2 (11:9, 11:6, 3:11, 5:11, 11:6) ⇑
12   C KOPACKI Paweł W ŚLIWIŃSKI Karol 3:1 (14:12, 11:4, 13:15, 14:12) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-07 18:00 ⇨ 2022-01-15 16:30
82. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
3   C TURECKI Kacper Y KOPACKI Paweł 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇓
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:2) ⇓
9   D ZIMNICKI Tomasz Y KOPACKI Paweł 2:3 (11:13, 11:8, 15:13, 6:11, 11:13) ⇑
11   A CELARY Mateusz Y KOPACKI Paweł 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 10:30 ⇨ 2022-02-09 18:00
92. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1
3   C WŁODEK Grzegorz Y KOPACKI Paweł 2:3 (5:11, 14:16, 12:10, 11:7, 6:11) ⇑
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:1 (12:10, 7:11, 11:5, 11:6) ⇓
9   D KIEROŃSKI Adam Y KOPACKI Paweł 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) ⇓
11   A TATARCZUCH Rafał Y KOPACKI Paweł 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-15 11:00 ⇨ 2022-02-16 20:00
112. KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
2   B KOPACKI Paweł X KOŁOS Arkadiusz 3:1 (9:11, 11:6, 13:11, 11:8) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 7:11) ⇓
8   B KOPACKI Paweł W CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇓
13   B KOPACKI Paweł Z TURECKI Kacper 0:3 (10:12, 6:11, 6:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-27 11:00 ⇨ 2022-02-23 20:00
97. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
1   A KOPACKI Paweł W GARB Aleksandra 3:0 (11:9, 12:10, 11:3) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W GARB Aleksandra
GNIADEK Piotr
3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:9) ⇑
7   A KOPACKI Paweł X SUBIK Filip 1:3 (9:11, 13:11, 7:11, 9:11) ⇓
11   A KOPACKI Paweł Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-13 17:00
99. „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
1   A KONSTANTYN Paweł W KOPACKI Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
5   A PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
W KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
2:3 (6:11, 6:11, 11:7, 13:11, 5:11) ⇑
8   B PILCH Aleksander W KOPACKI Paweł 3:2 (9:11, 11:13, 11:8, 11:8, 11:9) ⇓
12   C ŚLIWIŃSKI Karol W KOPACKI Paweł 2:3 (11:9, 12:10, 6:11, 8:11, 8:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-03 11:00
106. KS „Bronowianka” Kraków II - TKKF Dobczyce 4:10
3   C KOPACKI Paweł Y BAJER Grzegorz 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:3) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
HADRYŚ Matylda
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:0 (11:6, 11:6, 15:13) ⇑
10   C KOPACKI Paweł Z ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) ⇓
12   C KOPACKI Paweł W NOWAK Jakub 3:2 (11:6, 8:11, 11:3, 9:11, 11:7) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 13:30 ⇨ 2022-05-09 20:30
103. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
1   A SKOTNICZNY Rafał W KOPACKI Paweł 0:3 (11:13, 12:14, 8:11) ⇑
6   B GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
X KOPACKI Paweł
KOPACKI Adam
3:0 (11:6, 14:12, 11:3) ⇓
8   B TOMSIA Sławomir W KOPACKI Paweł 3:2 (11:5, 11:7, 7:11, 6:11, 11:8) ⇓
12   C GLANOWSKI Waldemar W KOPACKI Paweł 1:3 (5:11, 11:9, 11:13, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1203 BARANEK Dominik 1998
1449 BARTNICKI Jakub 2004
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
2054 BOBAK Jacek 1968
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
1838 BRUZDA Rafał 1974
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
3551 BULZAK Jan 1964
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1218 CHRZAN Hubert 1999
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
1199 GĄDEK Mateusz 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1636 GUZIK Aleksandra 2006
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
975 JEDYNAK Damian 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
979 KOLASA Szymon 2003
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
600 KOZIOŁ Sandra 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
2002 LUHA Peter 1989
1034 MADZULA Paweł 1976
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2250 MIKRUT Jakub 2003
3382 MORA Szymon 1987
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
809 OSIKA Janusz 1988
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1849 PASEK Kamil 2003
601 PASIECZNY Jan 1967
1899 PASZEK Hubert 2004
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
2550 PILCH Aleksander 2008
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1795 RUPA Robert 1965
143 RYŚ Bartosz 1994
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
3256 SOWA Bartosz 1994
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
156 ŚLAZYK Paweł 1971
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
2588 WĄTOR Oliwia 2006
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1408 ZAJĄC Anna 2002
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
80 ZIMNICKI Tomasz 1995