Mateusz Celary
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1995
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 16:00
27. UKS „Zarabie” Myślenice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
1   A KUZIO Waldemar W CELARY Mateusz 0:3 (10:12, 8:11, 11:13) ⇑
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
2:3 (15:13, 11:8, 10:12, 7:11, 6:11) ⇑
8   B STALMACH Zbigniew W CELARY Mateusz 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 7:11) ⇑
12   C NALEPA Maciej W CELARY Mateusz 1:3 (4:11, 5:11, 14:12, 2:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-15 18:00 ⇨ 2021-10-14 18:00
30. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 12:2
3   C CELARY Mateusz Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) ⇑
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W MRUGAŁA Bartłomiej
MRUGAŁA Jan
3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:3) ⇑
10   C CELARY Mateusz Z WĄSIK Marcin 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) ⇑
12   C CELARY Mateusz W KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:8, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-10-16 10:00
17. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Płomień” Limanowa II 13:1
1   A CELARY Mateusz W ROZUM Dawid 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) ⇑
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
3:0 (12:10, 11:8, 11:8) ⇑
11   A CELARY Mateusz Y GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 10:00
42. „Siemacha” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6
1   A KONSTANTYN Paweł W CELARY Mateusz 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 10:12) ⇑
5   A RESZKA Jakub
ŚLIWIŃSKI Karol
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
2:3 (8:11, 11:8, 11:9, 6:11, 5:11) ⇑
8   B ŚLIWIŃSKI Karol W CELARY Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
12   C GRATKOWSKI Jacek W CELARY Mateusz 2:3 (7:11, 9:11, 11:7, 11:9, 7:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-17 18:00 ⇨ 2021-11-02 18:00
4. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Start” Nowy Sącz 13:1
4   D CELARY Mateusz Z PASEK Kamil 3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:4) ⇑
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W PASEK Adrian
SOBOCIŃSKA Małgorzata
3:0 (11:9, 11:4, 11:1) ⇑
9   D CELARY Mateusz Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 3:0 (11:5, 11:1, 11:6) ⇑
14   D CELARY Mateusz X PASEK Adrian 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-29 18:00 ⇨ 2021-11-04 19:00
43. „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia 11:3
1   A CELARY Mateusz W KOPACZ Paweł 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) ⇑
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W DŁUGAJ Rafał
FRĄCZEK Łukasz
3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇑
7   A CELARY Mateusz X WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:5, 11:3, 11:3) ⇑
11   A CELARY Mateusz Y ŚWIRK Robert 2:3 (13:15, 11:2, 11:9, 5:11, 7:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 11:00
56. „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 11:3
1   A CELARY Mateusz W PIETRZAK Antoni 3:2 (8:11, 11:7, 11:7, 8:11, 11:7) ⇑
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:0 (16:14, 11:4, 11:8) ⇑
7   A CELARY Mateusz X KLUZEK Sławomir 3:0 (13:11, 12:10, 11:5) ⇑
11   A CELARY Mateusz Y RAPUTA Tomasz 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-11-13 10:00
58. TKKF Dobczyce - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7
1   A ZAKRZYŃSKI Dominik W CELARY Mateusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇓
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
2:3 (11:4, 5:11, 2:11, 11:7, 5:11) ⇑
8   B BAJER Grzegorz W CELARY Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇑
12   C NOWAK Jakub W CELARY Mateusz 2:3 (11:8, 3:11, 13:11, 8:11, 8:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 13:30 ⇨ 2021-11-18 19:30
12. LKS „Kłos” Olkusz - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
3   C TOMSIA Sławomir Y CELARY Mateusz 0:3 (1:11, 3:11, 5:11) ⇑
5   A SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
1:3 (4:11, 10:12, 11:6, 4:11) ⇑
9   D MORA Szymon Y CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
11   A SKOTNICZNY Rafał Y CELARY Mateusz 1:3 (7:11, 3:11, 11:9, 3:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 10:00
69. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 12:2
1   A CELARY Mateusz W SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇑
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
7   A CELARY Mateusz X LENART Marek 3:2 (11:5, 11:6, 13:15, 11:13, 13:11) ⇑
11   A CELARY Mateusz Y SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:9, 11:5) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-19 11:00 ⇨ 2021-12-27 19:00
73. MKS „Radość” Gorlice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
2   B WOŹNIAK Dominik X CELARY Mateusz 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) ⇑
5   A WOŹNIAK Dominik
HONKOWICZ Kacper
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
0:3 (7:11, 8:11, 3:11) ⇑
7   A NOWAK Marcin X CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) ⇑
14   D HONKOWICZ Kacper X CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 10:30
88. UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9
4   D WŁODEK Grzegorz Z CELARY Mateusz 1:3 (5:11, 11:13, 11:8, 9:11) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
0:3 (9:11, 13:15, 7:11) ⇑
10   C KIEROŃSKI Adam Z CELARY Mateusz 3:0 (11:8, 11:2, 11:9) ⇓
13   B DYCHTOŃ Jakub Z CELARY Mateusz 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-07 18:00 ⇨ 2022-01-15 16:30
82. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
1   A CELARY Mateusz W JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (6:11, 11:7, 11:6, 4:11, 5:11) ⇓
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W PĘK Karolina
CHUDZICKI Maksym
3:2 (12:10, 11:8, 4:11, 10:12, 13:11) ⇑
7   A CELARY Mateusz X CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:5) ⇑
11   A CELARY Mateusz Y KOPACKI Paweł 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-15 11:00 ⇨ 2022-02-16 20:00
112. KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
1   A CHUDZICKI Maksym W CELARY Mateusz 2:3 (11:8, 11:5, 8:11, 4:11, 8:11) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 7:11) ⇑
8   B KOPACKI Paweł W CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇑
12   C KILISZEK Kamila W CELARY Mateusz 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 16:00 ⇨ 2022-03-18 18:00
98. KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7
3   C MRUGAŁA Jan Y CELARY Mateusz 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 8:11) ⇑
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
2:3 (11:4, 8:11, 4:11, 12:10, 6:11) ⇑
9   D GNIADEK Piotr Y CELARY Mateusz 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:8, 9:11) ⇑
11   A SUBIK Filip Y CELARY Mateusz 3:1 (12:10, 13:11, 13:15, 11:5) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-30 19:00
101. „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 10:4
3   C CELARY Mateusz Y KONSTANTYN Paweł 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) ⇑
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W GŁĄB Damian
KONSTANTYN Paweł
3:2 (11:6, 7:11, 11:4, 6:11, 11:9) ⇑
10   C CELARY Mateusz Z GŁĄB Damian 3:2 (7:11, 12:10, 5:11, 11:6, 11:6) ⇑
12   C CELARY Mateusz W PILCH Aleksander 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:7) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-02 10:00 ⇨ 2022-04-12 17:00
105. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Kłos” Olkusz 13:1
3   C CELARY Mateusz Y GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇑
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
3:0 (11:6, 11:8, 11:4) ⇑
10   C CELARY Mateusz Z TOMSIA Sławomir 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) ⇑
12   C CELARY Mateusz W SKOTNICZNY Rafał 3:2 (8:11, 11:6, 11:7, 10:12, 11:2) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 16:00 ⇨ 2022-04-23 10:00
95. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno II 8:6
4   D CELARY Mateusz Z KIEROŃSKI Adam 2:3 (8:11, 11:4, 9:11, 12:10, 2:11) ⇓
6   B CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
3:0 (11:2, 11:7, 12:10) ⇑
9   D CELARY Mateusz Y WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) ⇑
14   D CELARY Mateusz X DYCHTOŃ Jakub 3:0 (11:5, 11:2, 11:1) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-30 17:00
107. „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKKF Dobczyce 12:2
1   A CELARY Mateusz W GDULA Adam 3:2 (6:11, 3:11, 12:10, 11:5, 11:5) ⇑
6   B CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇑
7   A CELARY Mateusz X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:2 (11:13, 5:11, 11:4, 16:14, 12:10) ⇑
11   A CELARY Mateusz Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:2) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
1879 BAJER Grzegorz 2007
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
123 BARTUZI Wojciech 1990
1335 BEŁZA Janusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
329 BOBAK Piotr 1978
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
2125 BODZIONY Mateusz 1989
244 BOLSĘGA Paweł 1994
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
910 BUKOWSKI Adrian 1992
2078 BUŁA Dominik 1981
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1701 CHOLEWA Wacław 1960
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2249 DYMEK Michał 1987
522 DZIADEK Konrad 1992
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
25 FLOREK Sławomir 1977
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
556 FURMANIK Mateusz 1991
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
713 GARB Aleksandra 2001
572 GARYCKI Andrzej 1961
62 GAWLIK Paweł 1996
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
48 GIZA Bartosz 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
197 GLAZER Rafał 1987
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
637 GNIEWEK Andrzej 1957
558 GODYŃ Piotr 1990
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
969 GÓRKA Michał 1989
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
542 HOMOLA Piotr 1975
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
595 JARASZ Damian 1985
975 JEDYNAK Damian 1989
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
530 KASINA Zbigniew 1945
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
828 KAZALSKI Bartosz 1994
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
1403 KLAG Wiktor 2007
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
2819 KOŁEK Maciej 2004
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
2079 KORCZEK Łukasz 1984
61 KOSIENIAK Maciej 1994
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
413 KRZYSIEK Paulina 1996
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
520 KUBÓW Janusz 1983
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
101 KUFEL Dominik 1979
533 KURCZAB Lesław 1958
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2254 MAZUR Alfred 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
614 MLICKA Beata 1989
3382 MORA Szymon 1987
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
322 NOWACKA Dorota 1966
1824 NOWAK Jakub 2007
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
928 NOWORYTA Anna 1981
929 NYCZ Bartosz 1999
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2491 OCHMAN Michał 1987
674 OLESIAK Grzegorz 1999
194 OLEŚ Paweł 1985
5 OPIOŁA Tomasz 1954
193 OSIAK Tomasz 1974
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
2550 PILCH Aleksander 2008
240 PLEWA Krzysztof 1994
139 PNIACZEK Dominik 1999
627 POJNAR Marcin 1991
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
561 SITARZ Krzysztof 1985
181 SITKO Mirosław 1978
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
129 SKOWRON Daniel 1995
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
3256 SOWA Bartosz 1994
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1641 STOCHEL Adam 2006
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
53 TERLECKI Mirosław 1965
2447 TOMSIA Sławomir 1979
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
3217 URBAN Paweł 1993
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
2878 WĄS Bartłomiej 2004
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
94 ZYCH Szymon 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977