Piotr Szczecina
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: LUKS „Lipie”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 17:00
6. MKS „Radość” Gorlice II - LUKS Lipie 13:1
3   C ŁABOWSKI Józef Y SZCZECINA Piotr 3:2 (11:8, 5:11, 11:4, 7:11, 11:9) ⇓
6   B PIECHOWICZ Marek
URBAN Mariusz
X MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
3:1 (7:11, 12:10, 11:4, 11:3) ⇓
9   D PIECHOWICZ Marek Y SZCZECINA Piotr 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:5) ⇓
11   A MÓL Marcin Y SZCZECINA Piotr 3:1 (1:11, 11:8, 11:6, 11:8) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
12. LUKS Lipie - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3
1   A SZCZECINA Piotr W FRANCZAK Szymon 3:1 (10:12, 11:3, 11:8, 11:7) ⇑
6   B MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
X OSTROWSKI Artur
JURKIEWICZ Jakub
3:0 (11:9, 11:6, 11:5) ⇑
7   A SZCZECINA Piotr X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:7, 11:3, 11:9) ⇑
11   A SZCZECINA Piotr Y ROBAK Mateusz 0:3 (4:11, 8:11, 1:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00
15. LUKS Lipie - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0:14
1   A SZCZECINA Piotr W OBROCHTA Paweł 0:3 (7:11, 4:11, 3:11) ⇓
5   A MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (6:11, 9:11, 1:11) ⇓
7   A SZCZECINA Piotr X OBROCHTA Piotr 0:3 (7:11, 11:13, 8:11) ⇓
11   A SZCZECINA Piotr Y BOLSĘGA Henryk 2:3 (11:2, 11:13, 11:4, 8:11, 10:12) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 15:00
30. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS Lipie 11:3
3   C PROCHAZKA Tomasz Y SZCZECINA Piotr 3:1 (11:2, 9:11, 11:7, 11:8) ⇓
6   B FLOREK Sławomir
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇓
9   D KUDŁA Paweł Y SZCZECINA Piotr 3:1 (4:11, 11:8, 11:4, 11:3) ⇓
11   A CHRABĄSZCZ Aleksandra Y SZCZECINA Piotr 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
2875 APOLA Grzegorz 1976
1137 BARDON Piotr 2000
1075 BEDUS Marcin 2001
107 BERDYSZ Mariusz 1964
1713 BERNADYN Grzegorz 1984
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
1863 BULANDA Tomasz 2001
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
25 FLOREK Sławomir 1977
1178 FORCZEK Kamil 2000
2371 FRANCZAK Szymon 2006
233 FURTAK Krzysztof 1970
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
1993 GIERA Paweł 1983
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
481 GRUCA Marek 1978
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
688 HOCHÓŁ Karol 1996
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
1206 JAMRO Radomir 1998
12 JANIK Bartosz 1988
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
961 KĄDZIOŁKA Piotr 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
689 KOZA Przemysław 1996
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
1802 KUDŁA Paweł 1985
1934 KULCZYK Rafał 1981
113 KURNYTA Mariusz 1989
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
1523 LIGĘZA Julia 2006
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
750 MARTYKA Kamil 1991
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
1721 NALEPKA Maciej 1977
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
496 NOWAK Marcin 1984
1340 NOWAK Rafał 2000
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
497 OBRZUT Tomasz 1972
28 OLECHNY Jakub 1993
76 OPIELA Bronisław 1947
1990 OPOKA Krzysztof 1993
59 OPYD Artur 1996
2562 OSTROWSKI Artur 2005
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1072 PĘKALA Piotr 1996
108 PIECHOWICZ Marek 1965
476 PIECHURA Aleksander 1950
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
75 PYZIK Stanisław 1952
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1145 SABURA Konrad 1996
918 SAŁEK Piotr 1977
488 SIEDLARZ Artur 1999
485 SKOWRON Jan 1958
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1669 SZAREK Marcin 1986
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
2384 TROJAN Marek 1981
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
2923 WIEJSKI Karol 2006
478 WIKAR Tadeusz 1961
2792 WITEK Grzegorz 1982
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
1076 ZAWADOWICZ Krystian 2001
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002