Bartłomiej Mleczko
Numer zawodnika: 673
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 19563
Numer licencji okres.: 452
Data wydania: 09.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 ⇨ 2023-09-21 18:00
3. MKS Skawa Wadowice - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 10:4
4   D MLECZKO Bartłomiej Z KOŁOS Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:1) ⇑
5   A MLECZKO Bartłomiej
BARAN Sebastian
W TURECKI Kacper
TURECKI Jakub
3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇑
9   D MLECZKO Bartłomiej Y TURECKI Kacper 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 7:11, 11:9) ⇑
14   D MLECZKO Bartłomiej X TURECKI Jakub 3:2 (11:7, 9:11, 11:8, 9:11, 11:9) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 14:00
8. MKS Centrum Kraków - MKS Skawa Wadowice 5:9
2   B MROCZKA Marcel X MLECZKO Bartłomiej 1:3 (7:11, 11:6, 7:11, 5:11) ⇑
6   B RADEK Arkadiusz
BOBER Rafał
X MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
0:3 (4:11, 9:11, 7:11) ⇑
7   A WIERZBIŃSKI Marcin X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) ⇑
14   D BOBER Rafał X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 16:00
20. UKS Zarabie Myślenice - MKS Skawa Wadowice 6:8
4   D DUDZIAK Damian Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) ⇑
5   A ŚWIATŁOŃ Piotr
KUZIO Aleksandra
W MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
1:3 (10:12, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
10   C KUZIO Waldemar Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (2:11, 8:11, 3:11) ⇑
13   B KUZIO Aleksandra Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00
33. MKS Skawa Wadowice - MKS Radość Gorlice 13:1
3   C MLECZKO Bartłomiej Y PUSZKARIOW Konstantyn 3:1 (11:7, 11:8, 5:11, 11:9) ⇑
5   A MLECZKO Bartłomiej
BARAN Sebastian
W PUSZKARIOW Konstantyn
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (12:10, 11:9, 11:6) ⇑
10   C MLECZKO Bartłomiej Z NOWAK Marcin 3:1 (11:7, 9:11, 11:2, 11:8) ⇑
12   C MLECZKO Bartłomiej W PIETRUSZKA Sławomir 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 ⇨ 2023-11-12 11:00
13. MKS Skawa Wadowice - LZS Solidarni Mędrzechów 9:5
3   C MLECZKO Bartłomiej Y OGORZELEC Łukasz 3:2 (7:11, 11:4, 11:6, 9:11, 11:5) ⇑
5   A MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
W TABOR Marcin
OGORZELEC Łukasz
3:2 (11:9, 11:8, 7:11, 8:11, 11:7) ⇑
10   C MLECZKO Bartłomiej Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:7) ⇑
12   C MLECZKO Bartłomiej W TABOR Marcin 3:0 (11:8, 13:11, 11:4) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00 ⇨ 2023-11-23 18:00
39. TKS Opoka Trzebinia - MKS Skawa Wadowice 5:9
4   D KOZIEŁ Michał Z MLECZKO Bartłomiej 1:3 (6:11, 4:11, 11:9, 7:11) ⇑
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
3:2 (8:11, 11:7, 4:11, 11:9, 11:9) ⇓
10   C FRĄCZEK Łukasz Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (1:11, 9:11, 2:11) ⇑
13   B KOPCZYK Adrian Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (9:11, 7:11, 4:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 18:00
45. MKS Skawa Wadowice - KS Bronowianka Kraków II 11:3
3   C MLECZKO Bartłomiej Y TWARÓG Mariusz 3:0 (11:6, 12:10, 11:4) ⇑
5   A MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
W TWARÓG Mariusz
PILCH Mikołaj
3:0 (11:9, 13:11, 11:8) ⇑
10   C MLECZKO Bartłomiej Z ANDRZEJAK Kacper 3:1 (11:5, 11:9, 11:13, 11:5) ⇑
12   C MLECZKO Bartłomiej W PILCH Mikołaj 3:0 (11:4, 11:8, 13:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 18:00 ⇨ 2023-12-21 19:00
57. MKS Skawa Wadowice - KS Spektrum Karpol Słopnice II 7:7
4   D MLECZKO Bartłomiej Z OBROCHTA Piotr 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 13:11) ⇑
6   B MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
X OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 8:11) ⇓
9   D MLECZKO Bartłomiej Y OBROCHTA Paweł 3:2 (10:12, 11:4, 7:11, 11:6, 11:2) ⇑
14   D MLECZKO Bartłomiej X BOLSĘGA Paweł 2:3 (11:9, 5:11, 14:12, 8:11, 7:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 15:00 ⇨ 2024-01-05 20:00
51. LKS Victoria Nidek - MKS Skawa Wadowice 4:10
2   B HOLCMAN Tomasz X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (1:11, 2:11, 5:11) ⇑
6   B ŻYDEK Robert
GAJDA Rafał
X MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
7   A GAJDA Rafał X MLECZKO Bartłomiej 1:3 (5:11, 6:11, 11:2, 6:11) ⇑
14   D ŻYDEK Robert X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 16:00 ⇨ 2024-01-15 18:30
27. KS Gorce Nowy Targ II - MKS Skawa Wadowice 4:10
3   C GARB Aleksandra Y MLECZKO Bartłomiej 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇑
5   A GARB Aleksandra
NAGEL Kacper
W MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
0:3 (4:11, 5:11, 9:11) ⇑
9   D RYŚ Paweł Y MLECZKO Bartłomiej 0:3 (4:11, 15:17, 8:11) ⇑
11   A NAGEL Kacper Y MLECZKO Bartłomiej 2:3 (9:11, 3:11, 11:9, 11:7, 7:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 11:00
63. KS Podwawelski Kraków II - MKS Skawa Wadowice 5:9
1   A WOŁOWIECKI Robert W MLECZKO Bartłomiej 3:1 (11:5, 12:14, 11:7, 11:8) ⇓
6   B BOLEK Łukasz
JÓZEFIAK Michał
X MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
1:3 (11:13, 6:11, 11:7, 12:14) ⇑
8   B FORNARI LABBE Carlo Vito W MLECZKO Bartłomiej 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) ⇑
12   C BOLEK Łukasz W MLECZKO Bartłomiej 0:3 (8:11, 6:11, 12:14) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-15 18:00 ⇨ 2024-03-08 18:00
72. MKS Radość Gorlice - MKS Skawa Wadowice 2:12
4   D PUSZKARIOW Konstantyn Z MLECZKO Bartłomiej 1:3 (13:11, 9:11, 5:11, 10:12) ⇑
6   B NOWAK Marcin
PIETRUSZKA Sławomir
X MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
10   C GAŁUSZKA Mateusz Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
13   B PIETRUSZKA Sławomir Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-13 18:00
67. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - MKS Skawa Wadowice 3:11
3   C ZIMNICKI Tomasz Y MLECZKO Bartłomiej 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇑
5   A KOŁOS Arkadiusz
TURECKI Jakub
W MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
2:3 (2:11, 11:13, 11:8, 11:9, 3:11) ⇑
9   D TURECKI Jakub Y MLECZKO Bartłomiej 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) ⇑
11   A KOŁOS Arkadiusz Y MLECZKO Bartłomiej 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 14:00 ⇨ 2024-04-09 19:00
81. MKS Skawa Wadowice - LKS Victoria Nidek 9:5
2   B MLECZKO Bartłomiej X HOLCMAN Tomasz 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) ⇑
5   A MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
W WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
3:1 (10:12, 11:2, 11:4, 11:8) ⇑
8   B MLECZKO Bartłomiej W ŻYDEK Robert 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
13   B MLECZKO Bartłomiej Z WODNIAK Kamil 1:3 (6:11, 9:11, 11:6, 8:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 16:00 ⇨ 2024-04-12 16:00
74. KS Spektrum Karpol Słopnice II - MKS Skawa Wadowice 8:6
1   A MADZULA Paweł W MLECZKO Bartłomiej 1:3 (11:8, 6:11, 12:14, 9:11) ⇑
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
3:2 (12:10, 6:11, 8:11, 11:6, 12:10) ⇓
8   B BOLSĘGA Paweł W MLECZKO Bartłomiej 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇑
12   C OBROCHTA Paweł W MLECZKO Bartłomiej 1:3 (6:11, 14:16, 13:11, 5:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 14:00 ⇨ 2024-04-21 18:00
77. MKS Skawa Wadowice - KS Podwawelski Kraków II 5:9
2   B MLECZKO Bartłomiej X JÓZEFIAK Michał 3:2 (8:11, 11:9, 11:7, 9:11, 11:9) ⇑
5   A MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
W JÓZEFIAK Michał
WOŁOWIECKI Robert
3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:8) ⇑
8   B MLECZKO Bartłomiej W WOŁOWIECKI Robert 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 7:11, 10:12) ⇓
13   B MLECZKO Bartłomiej Z BOLEK Łukasz 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
2931 BOBER Rafał 1997
1272 BOLEK Łukasz 1997
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1981 BRUD Szymon 2006
162 CELARY Mateusz 1995
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
189 CHOLEWA Dariusz 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
1920 CNOTA Jakub 2002
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
3913 DEIGSLER Michał 1993
858 DŁUGAJ Rafał 1978
3456 DOMIN Maciej 2005
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
4068 FORNARI LABBE Carlo Vito 1996
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
3091 FURMANKIEWICZ Paweł 1990
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
2206 GAJDA Rafał 2000
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
713 GARB Aleksandra 2001
362 GAWLIK Adam 1989
2140 GDULA Adam 1977
885 GEMBACZ Marcin 2000
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
204 GÓRAK Krzysztof 1996
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
812 IWANIUCH Rafał 1987
1979 JADAM Dawid 2007
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
3817 JÓZEFIAK Michał 1997
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1428 KLAG Tomasz 1980
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
2819 KOŁEK Maciej 2004
3451 KOŁODZIEJ Krystian 2004
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
636 KOZIEŁ Michał 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
600 KOZIOŁ Sandra 2000
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
1910 KRAWIEC Kamil 2000
483 KRÓL Mateusz 1992
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
11 KULEWICZ Radosław 1988
744 KUPIEC Dariusz 1982
1694 KUZIO Aleksandra 2007
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
881 LASAK Robert 1980
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
646 LIS Daniel 1999
699 LIS Roksana 1998
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
361 MALIK Mateusz 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
648 MISIASZEK Wojciech 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
3901 MROCZKA Marcel 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2145 NAGEL Kacper 2006
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
3857 NOWAK Jakub 2001
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
3935 OGORZELEC Łukasz 1992
2201 OLBRYCHT Michał 2004
28 OLECHNY Jakub 1993
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
829 PELCZAR Dawid 1998
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
3399 PIETRUSZKA Sławomir 1992
259 PIĘTOŃ Robert 1983
2550 PILCH Aleksander 2008
2551 PILCH Mikołaj 2011
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
70 PRZEKLASA Monika 1986
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
253 RAPUTA Tomasz 1980
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1850 ROBAK Wiktor 2002
67 ROJEK Rafał 1978
344 ROZUM Dawid 1998
4164 RYŚ Paweł 1999
10 SAMEL Bartłomiej 1981
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
836 SOBOTA Andrzej 1966
1221 SOPATA Jan 1999
3256 SOWA Bartosz 1994
2202 SPOREK Szymon 2004
1313 STALMACH Zbigniew 2000
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
2447 TOMSIA Sławomir 1979
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1839 TURECKI Jakub 2011
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
2594 URBAN Witold 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
33 WARIAN Mirosław 1974
150 WĄSIK Marcin 1996
3411 WENC Maciej 1986
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1414 WODNIAK Kamil 2003
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
4137 WOŁOWIECKI Robert 1998
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1678 ŻYDEK Robert 2007
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990