Dominik Woźniak
Numer zawodnika: 115
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: SLJ Łużna
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 770
Numer licencji okres.: 9282
Data wydania: 13.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00
5. Szkoła Podstawowa Biesna - UKS Płomień Limanowa III 9:5
3   C WOŹNIAK Dominik Y STYPUŁA Anna 3:1 (11:4, 11:5, 9:11, 11:5) ⇑
6   B WOŹNIAK Dominik
ŻAROWSKA Sonia
X STYPUŁA Anna
STYPUŁA Szymon
3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 19:00
9. KS Spektrum Karpol Słopnice III - Szkoła Podstawowa Biesna 8:6
1   A UBIK Jarosław W WOŹNIAK Dominik 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) ⇑
5   A PALACZ Grzegorz
PIĘTOŃ Robert
W WOŹNIAK Dominik
GŁÓWCZYK Jan
3:1 (11:6, 6:11, 13:11, 12:10) ⇓
8   B SOBCZAK Krzysztof W WOŹNIAK Dominik 1:3 (7:11, 12:14, 11:8, 10:12) ⇑
12   C PIĘTOŃ Robert W WOŹNIAK Dominik 1:3 (11:5, 7:11, 12:14, 7:11) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 16:00 ⇨ 2023-10-06 19:30
31. UKS Bociek Wojnarowa - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9
2   B ŁATKA Tomasz X WOŹNIAK Dominik 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) ⇑
5   A OBRZUT Tomasz
ŁUKASIK Andrzej
W WOŹNIAK Dominik
ŻAROWSKA Sonia
2:3 (11:9, 5:11, 11:5, 9:11, 9:11) ⇑
7   A GAD Grzegorz X WOŹNIAK Dominik 0:3 (2:11, 4:11, 10:12) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-28 10:00 ⇨ 2023-10-07 10:00
73. KSTS Forhend Muszyna - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9
2   B GLADIS Stefan X WOŹNIAK Dominik 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) ⇑
5   A PARA Maciej
PORĘBA Adam
W WOŹNIAK Dominik
ŻAROWSKA Sonia
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-10-09 18:00
16. Szkoła Podstawowa Biesna - UKS Truchcik Libusza 9:5
4   D WOŹNIAK Dominik Z STYRCZULA Robert 3:0 (11:3, 11:5, 11:9) ⇑
5   A WOŹNIAK Dominik
ŻAROWSKA Sonia
W STYRCZULA Robert
LEWANDOWSKI Ireneusz
3:0 (11:9, 11:9, 11:4) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 16:00
23. KS "Talar Team" Szczawa II - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9
6   B DUDZIK Mateusz
PIKSA Dominik
X WOŹNIAK Dominik
KUŚ Laura
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇓
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00
27. Szkoła Podstawowa Biesna - LKS Uran Łukowica II 9:5
4   D WOŹNIAK Dominik Z KRZAK Piotr 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) ⇑
5   A WOŹNIAK Dominik
GŁÓWCZYK Jan
W TOKARCZYK Krzysztof
KULIG Krzysztof
3:0 (11:2, 11:5, 11:6) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-19 11:00
38. Szkoła Podstawowa Biesna - LKS Uran Łukowica I 6:8
2   B WOŹNIAK Dominik X SYWAŁA Dawid 3:2 (7:11, 4:11, 11:5, 11:7, 11:7) ⇑
5   A WOŹNIAK Dominik
ŻAROWSKA Sonia
W SZAREK Marcin
JANIKOWSKI Sławomir
1:3 (6:11, 8:11, 16:14, 9:11) ⇓
8   B WOŹNIAK Dominik W SZAREK Marcin 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) ⇑
13   B WOŹNIAK Dominik Z KANTOR Jan 3:1 (7:11, 11:5, 11:6, 11:4) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-25 16:00
45. KS "Talar Team" Szczawa I - Szkoła Podstawowa Biesna 11:3
4   D NIEĆ Andrzej Z WOŹNIAK Dominik 3:0 (13:11, 11:9, 11:4) ⇓
5   A NIEĆ Andrzej
TALAR Paweł
W WOŹNIAK Dominik
ŻAROWSKA Sonia
1:3 (8:11, 7:11, 11:3, 9:11) ⇑
10   C TALAR Paweł Z WOŹNIAK Dominik 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) ⇑
13   B KONIECZNY Tomasz Z WOŹNIAK Dominik 3:1 (8:11, 11:7, 11:5, 11:4) ⇓
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 18:00
49. Szkoła Podstawowa Biesna - MKS Radość Gorlice III 9:5
6   B WOŹNIAK Dominik
ŻAROWSKA Sonia
X HONKOWICZ Zuzanna
PYZIK Anna
3:1 (11:2, 11:9, 6:11, 11:7) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-08 18:00
59. UKS Arka Start Nowy Sącz II - Szkoła Podstawowa Biesna 6:8
3   C KULCZYK Dominika Y WOŹNIAK Dominik 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 9:11) ⇑
9   D WĄSIK Stanisław Y WOŹNIAK Dominik 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
11   A MÓŁKA Krzysztof Y WOŹNIAK Dominik 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-21 11:00
72. Szkoła Podstawowa Biesna - LUKS Solsum Lipie 9:5
1   A WOŹNIAK Dominik W CEWKA Piotr 2:3 (13:15, 11:6, 9:11, 11:1, 6:11) ⇓
7   A WOŹNIAK Dominik X MATUSIK Szymon 3:1 (11:4, 9:11, 11:3, 11:6) ⇑
11   A WOŹNIAK Dominik Y JURKOWSKI Piotr 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
630 BIAŁY Sebastian 1980
899 BIEL Jakub 1987
732 BIERNACKI Maciej 1991
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
2054 BOBAK Jacek 1968
351 BOBER Damian 1987
1361 BOJDO Julia 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
3551 BULZAK Jan 1964
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
3229 CEWKA Piotr 2005
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
68 CZYŻ Damian 1979
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
3913 DEIGSLER Michał 1993
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
317 DUTKA Karolina 1992
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2532 DYGAS Dawid 2009
3606 DZIEDZIAK Stanisław 1973
2006 DZIEDZINA Michał 2002
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
4322 GAD Grzegorz 1994
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
2206 GAJDA Rafał 2000
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
50 GIERCZYK Marcin 1993
4346 GLADIS Stefan 1956
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
3113 HONKOWICZ Zuzanna 2013
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
1739 JANISZ Marek 1999
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
3844 KAIM Łukasz 1983
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
3825 KARIMOV Artur 2007
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
1183 KASPRZYK Michalina 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
3716 KOTLARZ Daniel 2011
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
1887 KRUPA Cezary 1992
4250 KRZAK Piotr 1985
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
3395 KULCZYK Dominika 2014
744 KUPIEC Dariusz 1982
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
881 LASAK Robert 1980
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
646 LIS Daniel 1999
699 LIS Roksana 1998
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
361 MALIK Mateusz 1992
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
3753 MATUSIK Szymon 2009
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
339 MRUK Piotr 1981
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
14 NIEĆ Andrzej 1984
469 NIEPSUJ Adrian 1991
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
929 NYCZ Bartosz 1999
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
2192 OBRZUT Jakub 2004
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
1990 OPOKA Krzysztof 1993
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
42 PAŁUBNIAK Tomasz 1996
884 PAPIEŻ Filip 2001
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
259 PIĘTOŃ Robert 1983
3974 PIKSA Karol 2006
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
4003 PORĘBSKI Kacper 2010
70 PRZEKLASA Monika 1986
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
3298 PYZIK Anna 2009
3313 PYZIK Tomasz 1980
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1136 RAK Sebastian 2001
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
67 ROJEK Rafał 1978
719 ROSPOND Piotr 1989
344 ROZUM Dawid 1998
288 ROZUM Krzysztof 1972
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
10 SAMEL Bartłomiej 1981
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
958 STANISZ Wojciech 1969
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1680 STEFAN Igor 2003
3727 STYPUŁA Anna 2014
4262 STYRCZULA Robert 1978
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
471 SZCZECINA Rafał 1983
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
1689 SZWALEC Karol 2001
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
3089 UBIK Jarosław 2008
1219 URBAN Mariusz 1997
2594 URBAN Witold 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
150 WĄSIK Marcin 1996
3818 WĄSIK Stanisław 2010
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
3715 WIKTOREK Marcin 2012
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
69 WOJNICKI Kamil 1992
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990