Józef Zachara
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1988
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 11:00 ⇨ 2022-01-13 18:30
53. UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Fortem” Pawęzów 0:14
2   B ZACHARA Józef X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (3:11, 8:11, 10:12) ⇓
8   B ZACHARA Józef W WINKLER Grzegorz 2:3 (6:11, 11:9, 11:9, 3:11, 9:11) ⇓
13   B ZACHARA Józef Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 5:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-13 11:00
58. MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Villa Verde” Olesno IV 2:16
2   B ŚLAZYK Karol X ZACHARA Józef 0:3 (5:11, 2:11, 4:11) ⇑
5   A JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
W ZACHARA Józef
KUCHARSKI Michał
1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 3:11) ⇑
7   A JURKIEWICZ Jakub X ZACHARA Józef 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 8:11) ⇑
14   D FRANCZAK Szymon X ZACHARA Józef 3:2 (11:8, 6:11, 9:11, 11:9, 11:9) ⇓
18   C TOKARCZYK Szymon X ZACHARA Józef 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-03 18:00
64. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15
1   A SARAD Kamil W ZACHARA Józef 1:3 (15:13, 9:11, 9:11, 7:11) ⇑
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W ZACHARA Józef
WAJDA Kamil
2:3 (8:11, 13:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇑
8   B SARAD Anna W ZACHARA Józef 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) ⇑
12   C SZMYD Zygmunt W ZACHARA Józef 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇑
16   D JASIŃSKA Angelika W ZACHARA Józef 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-13 15:00
67. UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOKSiR Czchów 12:6
1   A ZACHARA Józef W NIEĆ Tomasz 3:1 (11:5, 11:5, 11:13, 11:5) ⇑
5   A ZACHARA Józef
DROŻDŻ Jarosław
W SERAFIN Mateusz
SIKOŃ Mateusz
3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:9) ⇑
7   A ZACHARA Józef X KANOWNIK Kajetan 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 2:11) ⇓
11   A ZACHARA Józef Y SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
15   A ZACHARA Józef Z SERAFIN Mateusz 2:3 (11:9, 11:5, 7:11, 4:11, 9:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-22 18:00
72. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 10:8
1   A ZACHARA Józef W SZUMILAS Władysław 3:1 (4:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇑
5   A ZACHARA Józef
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W OPIOŁA Tomasz
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:9) ⇑
7   A ZACHARA Józef X OPIOŁA Tomasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) ⇑
11   A ZACHARA Józef Y CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:2 (4:11, 11:8, 6:11, 11:8, 11:9) ⇑
15   A ZACHARA Józef Z OSTROWSKI Artur 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:9) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-01 15:00 ⇨ 2022-03-31 18:00
87. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 7:11
1   A ZACHARA Józef W TOBIASZ Andrzej 3:1 (11:9, 11:4, 12:14, 11:8) ⇑
5   A ZACHARA Józef
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
1:3 (6:11, 11:5, 10:12, 10:12) ⇓
7   A ZACHARA Józef X RUSEK Andrzej 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇓
11   A ZACHARA Józef Y CZUPRYNA Andrzej 2:3 (11:7, 9:11, 9:11, 12:10, 9:11) ⇓
15   A ZACHARA Józef Z WOLIŃSKI Wojciech 3:1 (12:10, 8:11, 11:2, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
899 BIEL Jakub 1987
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
20 BROŻEK Mateusz 1988
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
68 CZYŻ Damian 1979
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
867 DUDEK Radosław 1979
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
2371 FRANCZAK Szymon 2006
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
969 GÓRKA Michał 1989
481 GRUCA Marek 1978
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
3376 JASIŃSKA Angelika 2006
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
24 KOCIK Piotr 1980
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
636 KOZIEŁ Michał 1983
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
11 KULEWICZ Radosław 1988
190 LECH Sylwester 1998
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
14 NIEĆ Andrzej 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
187 NOWAK Stanisław 1962
357 NYCZ Zbigniew 1972
28 OLECHNY Jakub 1993
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
106 OSIŃSKI Rafał 1974
514 OSTANEK Michał 1998
2562 OSTROWSKI Artur 2005
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
70 PRZEKLASA Monika 1986
253 RAPUTA Tomasz 1980
67 ROJEK Rafał 1978
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
10 SAMEL Bartłomiej 1981
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
862 SARNA Ryszard 1962
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
3210 SZUMILAS Władysław 1976
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
2706 ŚLAZYK Karol 2007
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
480 TOKARZ Adam 1964
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
3123 WINKLER Grzegorz 1980
22 WŁODEK Grzegorz 1985
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990