Ilona Sztwiertnia
Numer zawodnika: 2257
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa:
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 38419
Numer licencji okres.: 369
Data wydania: 11.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1381 DOMITER Julia 2004
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
1672 GALA Bartłomiej 2003
727 GALUS Mateusz 2001
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
1008 KANTOR Jan 1987
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
2819 KOŁEK Maciej 2004
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1887 KRUPA Cezary 1992
588 KUBIC Marcin 1996
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
128 LENART Marek 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
496 NOWAK Marcin 1984
2296 OLCZAK Mariusz 1996
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
236 PALACZ Mirosław 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
420 PELCZAR Weronika 2001
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
4 RAJTAR Marek 1997
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
3256 SOWA Bartosz 1994
98 SURMA Krzysztof 1981
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
330 WARMUZ Kamil 1989
717 WILK Wiktoria 2002
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
956 WÓJCIK Albert 1947
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999