Zbigniew Nycz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: UKS „Jordan” Zakliczyn
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-17 19:00
6. UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS „Galux” Skrzyszów II 10:4
2   B NYCZ Zbigniew X KOZIOŁ Wiesław 3:1 (13:11, 11:7, 9:11, 11:3) ⇑
5   A NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
W DAMIAN Tomasz
SZMYD Zygmunt
3:1 (6:11, 11:4, 11:5, 12:10) ⇑
8   B NYCZ Zbigniew W JASIELSKI Franciszek 3:1 (11:8, 9:11, 15:13, 11:5) ⇑
13   B NYCZ Zbigniew Z DAMIAN Tomasz 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 16:00
11. LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Jordan” Zakliczyn 3:11
2   B ŻAROWSKA Sonia X NYCZ Zbigniew 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
5   A OBRZUT Tomasz
PLICHTA Józef
W NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
7   A PLICHTA Józef X NYCZ Zbigniew 3:1 (8:11, 12:10, 11:5, 11:1) ⇓
14   D ŁUKASIK Andrzej X NYCZ Zbigniew 1:3 (7:11, 11:9, 2:11, 6:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 19:00
17. UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS "Solsum" Lipie 9:5
3   C NYCZ Zbigniew Y JURKOWSKI Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇑
5   A NYCZ Zbigniew
SIKOŃ Maciej
W CEWKA Piotr
SZCZECINA Piotr
2:3 (11:5, 11:9, 9:11, 10:12, 8:11) ⇓
10   C NYCZ Zbigniew Z MRUK Piotr 3:0 (13:11, 15:13, 11:8) ⇑
12   C NYCZ Zbigniew W SZCZECINA Piotr 3:1 (9:11, 12:10, 11:2, 11:9) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-22 19:00 ⇨ 2021-10-20 19:00
28. UKS „Jordan” Zakliczyn - TG „Sokół” Brzesko 12:2
1   A NYCZ Zbigniew W PIĘKOSZ Jakub 3:1 (11:7, 5:11, 12:10, 11:6) ⇑
5   A NYCZ Zbigniew
NAGEL Nikodem
W HAZIK Jakub
NOWAK Dawid
3:0 (11:6, 11:4, 11:8) ⇑
7   A NYCZ Zbigniew X HAZIK Jakub 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) ⇑
11   A NYCZ Zbigniew Y NOWAK Dawid 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 17:00
31. LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
1   A GAJEWSKI Dominik W NYCZ Zbigniew 3:2 (8:11, 11:8, 7:11, 11:3, 11:8) ⇓
6   B JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
X NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:7) ⇓
8   B OSTROWSKI Dawid W NYCZ Zbigniew 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇓
12   C JASTRZĘBSKI Dawid W NYCZ Zbigniew 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-26 19:00 ⇨ 2021-12-03 19:00
38. UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
1   A NYCZ Zbigniew W OBROCHTA Paweł 3:1 (9:11, 11:6, 11:4, 11:8) ⇑
6   B NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
X SOBCZAK Krzysztof
PIĘTOŃ Robert
1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 10:12) ⇓
7   A NYCZ Zbigniew X PIĘTOŃ Robert 3:2 (8:11, 6:11, 11:5, 11:7, 11:9) ⇑
11   A NYCZ Zbigniew Y OBROCHTA Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 13:00
45. MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 6:8
4   D PIECHOWICZ Marek Z NYCZ Zbigniew 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇑
6   B WOŹNIAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
X NYCZ Zbigniew
HEŁMECKI Szymon
3:2 (8:11, 2:11, 11:9, 11:7, 11:6) ⇓
10   C WOŹNIAK Marcin Z NYCZ Zbigniew 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 2:11) ⇑
13   B GAŁUSZKA Mateusz Z NYCZ Zbigniew 0:3 (10:12, 8:11, 4:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-17 19:00
52. UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 4:10
3   C NYCZ Zbigniew Y GAWLIK Adam 1:3 (13:11, 11:13, 8:11, 6:11) ⇓
5   A NYCZ Zbigniew
NAGEL Nikodem
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 8:11) ⇓
10   C NYCZ Zbigniew Z RĘBACZ Wojciech 0:3 (6:11, 10:12, 4:11) ⇓
12   C NYCZ Zbigniew W JAWIEŃ Marcin 2:3 (11:7, 6:11, 12:10, 8:11, 5:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 11:00 ⇨ 2021-12-19 20:00
22. KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Jordan” Zakliczyn 3:11
1   A PIETRZAK Krzysztof W NYCZ Zbigniew 3:2 (6:11, 11:5, 11:7, 4:11, 11:8) ⇓
6   B NIEĆ Andrzej
PIETRZAK Krzysztof
X NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
0:3 (10:12, 11:13, 10:12) ⇑
8   B JANIKOWSKI Sławomir W NYCZ Zbigniew 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇑
12   C SZAREK Marcin W NYCZ Zbigniew 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-09 11:00
59. UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Jordan” Zakliczyn 11:3
2   B TATARCZUCH Marek X NYCZ Zbigniew 1:3 (7:11, 11:13, 12:10, 4:11) ⇑
6   B MOTYKA Tadeusz
PROCHAZKA Tomasz
X NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
3:2 (4:11, 9:11, 11:8, 11:9, 13:11) ⇓
7   A MOTYKA Tadeusz X NYCZ Zbigniew 3:1 (13:11, 11:8, 12:14, 11:5) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-14 19:00
66. UKS „Jordan” Zakliczyn - UKS „Fortem” Pawęzów 5:9
3   C NYCZ Zbigniew Y ROBAK Mateusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 12:10) ⇑
6   B NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
X WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:5) ⇑
10   C NYCZ Zbigniew Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇓
12   C NYCZ Zbigniew W WINKLER Grzegorz 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 4:11) ⇓
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-25 19:00
70. UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Radość” Gorlice II 5:9
2   B NYCZ Zbigniew X ŁABOWSKI Józef 2:3 (11:5, 6:11, 9:11, 11:4, 8:11) ⇓
5   A NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
W ŁABOWSKI Józef
HONKOWICZ Kacper
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
8   B NYCZ Zbigniew W HONKOWICZ Kacper 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) ⇑
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 17:00
73. UKS „Fortem” Pawęzów - UKS „Jordan” Zakliczyn 6:8
3   C SZCZEPAŃSKI Dominik Y NYCZ Zbigniew 2:3 (11:6, 11:5, 8:11, 5:11, 8:11) ⇑
6   B SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
X NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
3:1 (12:10, 11:8, 5:11, 13:11) ⇓
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y NYCZ Zbigniew 3:2 (6:11, 9:11, 11:5, 11:5, 11:7) ⇓
11   A WINKLER Grzegorz Y NYCZ Zbigniew 3:1 (11:9, 11:13, 11:5, 11:3) ⇓
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-11 19:00 ⇨ 2022-03-25 19:00
67. UKS „Jordan” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów 8:6
3   C NYCZ Zbigniew Y GAJEWSKI Dominik 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) ⇑
5   A NYCZ Zbigniew
SIKOŃ Maciej
W JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇓
10   C NYCZ Zbigniew Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:2 (6:11, 11:6, 11:6, 8:11, 12:10) ⇑
12   C NYCZ Zbigniew W WOLIŃSKI Zenon 3:2 (15:13, 11:9, 7:11, 12:14, 11:7) ⇑
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-01 19:00
79. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 9:5
4   D SOBCZAK Krzysztof Z NYCZ Zbigniew 2:3 (5:11, 8:11, 11:7, 13:11, 7:11) ⇑
6   B SOBCZAK Krzysztof
PIĘTOŃ Robert
X NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
1:3 (10:12, 11:2, 6:11, 6:11) ⇑
10   C OBROCHTA Piotr Z NYCZ Zbigniew 3:2 (11:7, 11:4, 8:11, 9:11, 11:9) ⇓
13   B PIĘTOŃ Robert Z NYCZ Zbigniew 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
68 CZYŻ Damian 1979
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
886 DZIEDZIC Janusz 1968
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1342 HAZIK Jakub 1971
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
12 JANIK Bartosz 1988
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
1739 JANISZ Marek 1999
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
11 KULEWICZ Radosław 1988
744 KUPIEC Dariusz 1982
190 LECH Sylwester 1998
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
587 MRÓZ Marek 1959
339 MRUK Piotr 1981
1721 NALEPKA Maciej 1977
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
2353 NOWAK Dawid 2004
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
340 ODELGA Jan 1981
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
259 PIĘTOŃ Robert 1983
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
371 PIS Kamil 1991
372 PIS Marcin 1996
2191 PLICHTA Józef 1965
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
67 ROJEK Rafał 1978
344 ROZUM Dawid 1998
709 SACHA Bartłomiej 1991
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
958 STANISZ Wojciech 1969
1680 STEFAN Igor 2003
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
251 URBAŃSKI Adam 1950
493 WAZ Józef 1955
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
3123 WINKLER Grzegorz 1980
69 WOJNICKI Kamil 1992
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990