Maja Świątek
Numer zawodnika: 2582
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: MKS „Tarnovia” Tarnów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 49266
Numer licencji okres.: 1763
Data wydania: 22.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-25 11:00 ⇨ 2022-10-01 15:00
3. MKS Tarnovia Tarnów I - MKS Tarnovia Tarnów II 3:11
1   A JURKIEWICZ Jakub W ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:3, 6:11, 11:7, 11:8) ⇓
5   A WILK Adrian
TOKARCZYK Szymon
W MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
8   B WILK Adrian W ŚWIĄTEK Maja 3:1 (12:10, 8:11, 11:6, 11:6) ⇓
12   C TOKARCZYK Szymon W ŚWIĄTEK Maja 2:3 (11:4, 6:11, 6:11, 11:7, 10:12) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-02 11:00
9. MKS Tarnovia Tarnów II - UKS Villa Verde Olesno V 6:8
1   A ŚWIĄTEK Maja W MOTYKA Tadeusz 0:3 (3:11, 9:11, 9:11) ⇓
5   A MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
W MOTYKA Tadeusz
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
0:3 (10:12, 8:11, 5:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-23 11:00
16. UKS Sokół Żabno II - MKS Tarnovia Tarnów II 9:5
2   B MILÓWKA Emilia X ŚWIĄTEK Maja 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:6) ⇓
6   B MILÓWKA Emilia
SMOLEŃ Julita
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
0:3 (7:11, 9:11, 11:13) ⇑
7   A CIERNIAK Konrad X ŚWIĄTEK Maja 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:3) ⇓
14   D GAJOWY Mateusz X ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:5, 13:15, 11:9, 11:8) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-29 10:30
22. MKS Tarnovia Tarnów II - TG Sokół Brzesko I 3:11
2   B ŚWIĄTEK Maja X DĄBROWA Bolesław 3:2 (11:9, 6:11, 9:11, 11:9, 11:7) ⇑
5   A MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
W NOWAK Dawid
PUT Maciej
2:3 (11:6, 11:8, 8:11, 8:11, 8:11) ⇓
8   B ŚWIĄTEK Maja W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (11:13, 7:11, 6:11) ⇓
13   B ŚWIĄTEK Maja Z NOWAK Dawid 1:3 (3:11, 11:7, 7:11, 12:14) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2022-12-10 11:00 ⇨ 2022-11-13 13:30
48. UKS Królewski Biecz - MKS Tarnovia Tarnów II 9:5
4   D MARKOWICZ Marcin Z ŚWIĄTEK Maja 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇑
6   B CICHOŃ Łukasz
LECH Sebastian
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
3:1 (8:11, 11:6, 11:4, 11:7) ⇓
10   C HOLECZKO Oskar Z ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) ⇓
13   B CICHOŃ Łukasz Z ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:7, 12:10, 11:5) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2022-12-01 18:30
42. MOKSiR Czchów - MKS Tarnovia Tarnów II 9:5
2   B KANOWNIK Kajetan X ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) ⇓
5   A TOMKOWSKI Dawid
NIEĆ Tomasz
W MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
3:1 (11:9, 11:9, 11:13, 17:15) ⇓
7   A SIKOŃ Mateusz X ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:3, 9:11, 11:4, 11:6) ⇓
14   D ŁAGOSZ Aleksandra X ŚWIĄTEK Maja 0:3 (2:11, 5:11, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
672 DUDEK Adam 1948
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
1915 GAJOWY Mateusz 2006
1179 HOLECZKO Oskar 1998
3110 JAJE Tomasz 2007
3376 JASIŃSKA Angelika 2006
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
2295 KOCOŁ Piotr 1957
2674 KOSTRZEWA Kacper 2009
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
3107 KUCHARSKI Michał 1989
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3342 ŁAGOSZ Aleksandra 2008
3125 MADUZIA Leszek 1979
3174 MARKOWICZ Marcin 2004
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2364 MLECZKO Mateusz 2004
229 MOTYKA Tadeusz 1961
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
2562 OSTROWSKI Artur 2005
946 PARA Eligiusz 1954
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2729 PIS Artur 2010
945 PODGÓRSKI Jan 1959
3118 PRZEKLASA Karol 2006
3435 PRZEKLASA Wojciech 1979
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
3345 RAMIAN Marcin 2008
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
947 SZMYD Zygmunt 1954
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
3201 WĘGLARCZYK Jan 2006
2583 WILK Adrian 2006
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3121 WINKLER Hubert 2009
2949 WŁODEK Krystian 2003
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
3105 WÓJCIK Oliwia 2004
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993