Maja Świątek
Numer zawodnika: 2582
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 49266
Numer licencji okres.: 4101
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00
4. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Villa Verde Olesno VI 3:11
1   A SZMYD Marcin W ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:2, 11:8, 5:11, 11:2) ⇓
5   A SARAD Kamil
WŁODEK Karol
W MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
8   B PIS Artur W ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 11:00
10. UKS Villa Verde Olesno VI - UKS Jordan Zakliczyn II 7:7
3   C ŚWIĄTEK Maja Y KRAKOWSKI Sebastian 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇓
10   C ŚWIĄTEK Maja Z MICHAŁEK Jacek 1:3 (6:11, 3:11, 11:8, 12:14) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00
17. UKS Villa Verde Olesno IV - UKS Villa Verde Olesno VI 8:6
6   B PROCHAZKA Tomasz
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
3:1 (7:11, 13:11, 11:4, 11:5) ⇓
10   C OSTROWSKI Artur Z ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) ⇓
13   B PROCHAZKA Tomasz Z ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:7) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00
23. UKS Villa Verde Olesno VI - MOKSiR Czchów 12:2
1   A ŚWIĄTEK Maja W TOMKOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) ⇓
6   B ŚWIĄTEK Maja
ŚWIĄTEK Emilia
X ZWOLEŃ Adam
LIPIŃSKI Dominik
3:0 (11:3, 11:2, 11:6) ⇑
7   A ŚWIĄTEK Maja X KORNAŚ Karol 3:0 (11:3, 11:1, 11:9) ⇑
11   A ŚWIĄTEK Maja Y LIPIŃSKI Dominik 2:3 (7:11, 9:11, 11:4, 11:6, 8:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 ⇨ 2023-10-24 16:30
30. UKS Villa Verde Olesno V - UKS Villa Verde Olesno VI 0:14
3   C RECZEK Łukasz Y ŚWIĄTEK Maja 1:3 (8:11, 5:11, 13:11, 8:11) ⇑
6   B CICH Gabriela
WOZIWODA Jan
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
0:3 (6:11, 2:11, 7:11) ⇑
9   D CICH Gabriela Y ŚWIĄTEK Maja 0:3 (4:11, 2:11, 5:11) ⇑
11   A TATARCZUCH Szymon Y ŚWIĄTEK Maja 1:3 (11:13, 6:11, 11:4, 4:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 11:00 ⇨ 2023-10-28 11:00
36. UKS Królewski Biecz - UKS Villa Verde Olesno VI 6:8
14   D WSZOŁEK Tomasz X ŚWIĄTEK Maja 1:3 (3:11, 11:9, 4:11, 6:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 ⇨ 2023-11-23 17:30
42. UKS Villa Verde Olesno VI - TG Sokół Brzesko II 12:2
5   A MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
W DĄBROWA Bolesław
PUT Gabriela
3:2 (11:6, 3:11, 7:11, 11:7, 11:8) ⇑
11   A ŚWIĄTEK Maja Y PUT Gabriela 3:1 (11:5, 6:11, 11:5, 11:7) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 12:00
47. MKS Tarnovia Tarnów - UKS Villa Verde Olesno VI 3:11
2   B STOSUR Michał X ŚWIĄTEK Maja 1:3 (8:11, 14:12, 8:11, 4:11) ⇑
6   B JURKIEWICZ Jakub
BUZOWSKI Piotr
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
3:2 (6:11, 8:11, 11:6, 11:5, 11:9) ⇓
7   A JURKIEWICZ Jakub X ŚWIĄTEK Maja 1:3 (2:11, 6:11, 12:10, 5:11) ⇑
14   D MOŹDZIERZ Oliwier X ŚWIĄTEK Maja 0:3 (11:13, 8:11, 4:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 11:00
49. UKS Villa Verde Olesno VI - LZS Solidarni Mędrzechów II 7:7
4   D ŚWIĄTEK Maja Z WOLIŃSKI Zenon 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) ⇓
6   B MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
X WOLIŃSKI Zenon
CZUPRYNA Andrzej
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇓
9   D ŚWIĄTEK Maja Y WOLIŃSKI Wojciech 3:2 (14:12, 5:11, 6:11, 11:8, 14:12) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00
56. UKS Fortem Pawęzów II - UKS Villa Verde Olesno VI 1:13
6   B PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
X CHRABĄSZCZ Aleksandra
ŚWIĄTEK Maja
0:3 (3:11, 9:11, 2:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 11:00 ⇨ 2024-01-14 14:30
63. UKS Villa Verde Olesno VI - UKS Sokół Żabno II 10:4
2   B ŚWIĄTEK Maja X BORYCZKA Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇑
5   A MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
W DRYGAŚ Jakub
BORYCZKA Bartłomiej
3:2 (4:11, 11:5, 11:7, 7:11, 11:5) ⇑
8   B ŚWIĄTEK Maja W DRYGAŚ Jakub 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇑
13   B ŚWIĄTEK Maja Z MILÓWKA Emilia 0:3 (11:13, 10:12, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
4218 BORYCZKA Bartłomiej 1985
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
3868 CICH Gabriela 2009
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
4217 DRYGAŚ Jakub 1996
672 DUDEK Adam 1948
2371 FRANCZAK Szymon 2006
4041 FURMANEK Mariusz 1972
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
1915 GAJOWY Mateusz 2006
1179 HOLECZKO Oskar 1998
3110 JAJE Tomasz 2007
3376 JASIŃSKA Angelika 2006
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
3946 KLIMEK Michał 2005
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
2295 KOCOŁ Piotr 1957
3195 KORNAŚ Karol 2010
2674 KOSTRZEWA Kacper 2009
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
3107 KUCHARSKI Michał 1989
4369 LIPIŃSKI Dominik 2008
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3342 ŁAGOSZ Aleksandra 2008
3125 MADUZIA Leszek 1979
3174 MARKOWICZ Marcin 2004
3950 MICHAŁEK Jacek 1980
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2364 MLECZKO Mateusz 2004
229 MOTYKA Tadeusz 1961
3420 MOŹDZIERZ Oliwier 2009
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
2434 OBAL Daniel 2009
2464 OBAL Nikola 2011
3404 OLSZAŃSKA Patrycja 2005
2562 OSTROWSKI Artur 2005
946 PARA Eligiusz 1954
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2729 PIS Artur 2010
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
3118 PRZEKLASA Karol 2006
3435 PRZEKLASA Wojciech 1979
2922 PUT Gabriela 2005
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
3345 RAMIAN Marcin 2008
4025 RECZEK Łukasz 2012
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1680 STEFAN Igor 2003
3419 STOSUR Michał 2011
1952 STOSZKO Artur 1969
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
3886 SZMYD Marcin 1984
947 SZMYD Zygmunt 1954
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
3734 TATARCZUCH Szymon 2012
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
3391 WACARZ Maciej 2010
1927 WAJDA Kamil 2003
3201 WĘGLARCZYK Jan 2006
2583 WILK Adrian 2006
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3121 WINKLER Hubert 2009
2949 WŁODEK Krystian 2003
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
3105 WÓJCIK Oliwia 2004
4379 WSZOŁEK Tomasz 1985
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993