Tomasz Wojtas
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
Przynależność klubowa: MKS „Radość” Gorlice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 17:00
3. MKS „Radość” Gorlice II - KS „Talar Team” Szczawa 10:4
2   B WOJTAS Tomasz X CHRONOWSKI Rafał 3:1 (7:11, 11:5, 11:3, 11:6) ⇑
6   B PIECHOWICZ Marek
WOJTAS Tomasz
X NIEĆ Andrzej
JANIKOWSKI Sławomir
1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 6:11) ⇓
8   B WOJTAS Tomasz W JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (9:11, 13:15, 11:8, 6:11) ⇓
13   B WOJTAS Tomasz Z SZAREK Marcin 1:3 (7:11, 11:3, 8:11, 4:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-24 18:00
8. TG „Sokół” Brzesko - MKS „Radość” Gorlice II 3:11
1   A PUT Maciej W WOJTAS Tomasz 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇑
5   A PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
W WOJTAS Tomasz
TOKARZ Adam
0:3 (3:11, 10:12, 9:11) ⇑
8   B NOWAK Dawid W WOJTAS Tomasz 1:3 (8:11, 7:11, 11:4, 8:11) ⇑
12   C HAZIK Jakub W WOJTAS Tomasz 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 11:00
13. MKS „Radość” Gorlice III - UKS „Płomień” Limanowa III 17:1
1   A WOJTAS Tomasz W SYKTUS Jan 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
5   A PRZYBYLSKI Piotr
WOJTAS Tomasz
W DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
3:0 (11:4, 11:9, 11:6) ⇑
7   A WOJTAS Tomasz X DYGAS Dawid 3:0 (13:11, 11:6, 11:1) ⇑
11   A WOJTAS Tomasz Y UBIK Jarosław 3:1 (11:5, 11:7, 10:12, 11:4) ⇑
15   A WOJTAS Tomasz Z SYKTUS Maciej 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-23 17:00
27. UKS „Fortem” Pawęzów - MKS „Radość” Gorlice II 12:2
1   A WINKLER Grzegorz W WOJTAS Tomasz 0:3 (8:11, 2:11, 6:11) ⇑
6   B SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
X WOJTAS Tomasz
GAŁUSZKA Mateusz
3:2 (12:10, 9:11, 9:11, 11:9, 11:8) ⇓
8   B ROBAK Mateusz W WOJTAS Tomasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇓
12   C SZCZEPAŃSKI Dominik W WOJTAS Tomasz 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 17:00
33. MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4
1   A WOJTAS Tomasz W JAWIEŃ Marcin 3:0 (14:12, 11:8, 11:9) ⇑
5   A WOJTAS Tomasz
GAŁUSZKA Mateusz
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 9:11) ⇓
7   A WOJTAS Tomasz X RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) ⇑
11   A WOJTAS Tomasz Y FLĄDRO Piotr 0:3 (9:11, 1:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
897 BAKAŁA Sebastian 1976
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1203 BARANEK Dominik 1998
1137 BARDON Piotr 2000
13 BIENIEK Tomasz 1988
813 BLAT Piotr 1967
351 BOBER Damian 1987
820 BODNAR Zdzisław 1962
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
447 BZOWY Sławomir 1951
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
3536 CHRONOWSKI Rafał 1974
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
849 DĄBROWSKI Mateusz 1987
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
58 DUDZIK Grzegorz 1994
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2532 DYGAS Dawid 2009
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
2371 FRANCZAK Szymon 2006
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
362 GAWLIK Adam 1989
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1202 HERJAN Marcin 1998
808 JANIK Tomasz 1979
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
245 KAIM Adrian 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2495 KAWKA Maciej 1974
855 KĄDZIELA Marek 1982
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
19 KIEROŃSKI Adam 1969
24 KOCIK Piotr 1980
7 KONIECZNY Tomasz 1987
949 KONSTANTY Adam 1954
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
11 KULEWICZ Radosław 1988
639 KUREK Jacek 1968
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
766 MIKOSZ Michał 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
378 NOSAL Mirosław 1977
2353 NOWAK Dawid 2004
266 NOWAK Łukasz 1983
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2192 OBRZUT Jakub 2004
497 OBRZUT Tomasz 1972
28 OLECHNY Jakub 1993
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
809 OSIKA Janusz 1988
382 OSIKA Przemysław 1992
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
243 PALACZ Grzegorz 1982
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
81 PIĄSTKA Michał 1994
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
372 PIS Marcin 1996
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
70 PRZEKLASA Monika 1986
2967 PTAK Jacek 1976
574 PUCZEK Robert 1965
2377 PUT Maciej 2004
972 PUŹNIAK Michał 1997
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
67 ROJEK Rafał 1978
3228 ROSIEK Jakub 2003
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
10 SAMEL Bartłomiej 1981
797 SARNIK Grzegorz 1991
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
836 SOBOTA Andrzej 1966
3216 SROMEK Bartłomiej 2005
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
363 STOLARZ Mikołaj 1996
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
3331 SYKTUS Maciej 2011
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
880 SZEROCKI Jan 1999
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
575 SZOTT Krzysztof 1954
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
2706 ŚLAZYK Karol 2007
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
912 TRANTER Jakub 1999
2384 TROJAN Marek 1981
3089 UBIK Jarosław 2008
8 WĘGIEL Marcin 1980
2583 WILK Adrian 2006
3123 WINKLER Grzegorz 1980
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
22 WŁODEK Grzegorz 1985
69 WOJNICKI Kamil 1992
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
1268 ZBYLUT Patryk 2005
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990