Klaudia Haba
Numer zawodnika: 2430
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2010
Przynależność klubowa: MKS „Tarnovia” Tarnów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 51951
Numer licencji okres.: 4089
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00
2. UKS Fortem Pawęzów II - MKS Tarnovia Tarnów 4:10
3   C KONDAL Natalia Y HABA Klaudia 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) ⇑
6   B PUZIO Grzegorz
KONDAL Mateusz
X HABA Oliwia
HABA Klaudia
1:3 (12:10, 9:11, 3:11, 10:12) ⇑
9   D KIEĆ Jakub Y HABA Klaudia 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇑
11   A PAPCIAK Grzegorz Y HABA Klaudia 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 11:00
8. MKS Tarnovia Tarnów - UKS Sokół Żabno II 9:5
1   A HABA Klaudia W DRYGAŚ Jakub 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇑
5   A HABA Oliwia
HABA Klaudia
W CIERNIAK Konrad
HOŁDA Dominik
3:1 (11:7, 13:11, 11:13, 12:10) ⇑
7   A HABA Klaudia X CIERNIAK Konrad 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇑
11   A HABA Klaudia Y MILÓWKA Emilia 3:0 (13:11, 11:5, 11:6) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00
15. LUKS Galux Skrzyszów III - MKS Tarnovia Tarnów 10:4
3   C NALEPKA Michał Y HABA Klaudia 0:3 (12:14, 7:11, 4:11) ⇑
5   A SZMYD Marcin
NALEPKA Michał
W HABA Oliwia
HABA Klaudia
2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:8, 8:11) ⇑
9   D MAZUREK Paweł Y HABA Klaudia 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) ⇑
11   A SZMYD Marcin Y HABA Klaudia 2:3 (7:11, 12:14, 11:4, 12:10, 8:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00
21. MKS Tarnovia Tarnów - UKS Jordan Zakliczyn II 6:8
1   A HABA Klaudia W MICHAŁEK Jacek 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:4) ⇑
6   B HABA Oliwia
HABA Klaudia
X KRAKOWSKI Paweł
MICHAŁEK Jacek
3:1 (12:10, 11:9, 9:11, 11:9) ⇑
7   A HABA Klaudia X NAGEL Nikodem 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 5:11) ⇓
11   A HABA Klaudia Y KRAKOWSKI Sebastian 1:3 (6:11, 11:6, 3:11, 7:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00
28. UKS Villa Verde Olesno IV - MKS Tarnovia Tarnów 11:3
3   C KUCHARSKI Michał Y HABA Klaudia 1:3 (11:9, 10:12, 3:11, 10:12) ⇑
6   B OSTROWSKI Artur
KUCHARSKI Michał
X HABA Oliwia
HABA Klaudia
1:3 (12:10, 2:11, 10:12, 5:11) ⇑
9   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Y HABA Klaudia 3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 11:8) ⇓
11   A MOTYKA Tadeusz Y HABA Klaudia 3:1 (13:11, 9:11, 11:4, 11:7) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00
34. MKS Tarnovia Tarnów - MOKSiR Czchów 11:3
1   A HABA Klaudia W IGNASZEWSKI Filip 3:0 (11:7, 11:2, 11:3) ⇑
5   A HABA Oliwia
HABA Klaudia
W TOMKOWSKI Dawid
IGNASZEWSKI Filip
3:1 (11:6, 9:11, 11:2, 11:7) ⇑
7   A HABA Klaudia X TOMKOWSKI Dawid 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) ⇑
11   A HABA Klaudia Y KORNAŚ Karol 3:0 (11:5, 11:4, 11:1) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00
41. UKS Villa Verde Olesno V - MKS Tarnovia Tarnów 4:10
3   C RECZEK Łukasz Y HABA Klaudia 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) ⇑
5   A WOZIWODA Jan
RECZEK Edyta
W HABA Oliwia
HABA Klaudia
0:3 (4:11, 6:11, 3:11) ⇑
9   D WOZIWODA Jan Y HABA Klaudia 0:3 (1:11, 4:11, 2:11) ⇑
11   A JAJE Tomasz Y HABA Klaudia 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 12:10) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00
54. TG Sokół Brzesko II - MKS Tarnovia Tarnów 11:3
3   C PIĘKOSZ Wacław Y HABA Klaudia 3:0 (11:2, 11:2, 11:5) ⇓
6   B DĄBROWA Bolesław
PUT Gabriela
X HABA Oliwia
HABA Klaudia
3:2 (11:7, 3:11, 7:11, 11:5, 12:10) ⇓
9   D PUT Gabriela Y HABA Klaudia 0:3 (2:11, 9:11, 6:11) ⇑
11   A DRZAZGA Jerzy Y HABA Klaudia 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:9) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-13 11:00
60. UKS Królewski Biecz - MKS Tarnovia Tarnów 8:6
3   C FURMANEK Mariusz Y HABA Klaudia 0:3 (6:11, 10:12, 3:11) ⇑
6   B DUDEK Radosław
CICHOŃ Łukasz
X HABA Oliwia
HABA Klaudia
3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:7) ⇓
9   D WSZOŁEK Tomasz Y HABA Klaudia 1:3 (12:10, 9:11, 6:11, 6:11) ⇑
11   A DUDEK Radosław Y HABA Klaudia 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 11:00
61. MKS Tarnovia Tarnów - LZS Solidarni Mędrzechów II 4:10
1   A HABA Klaudia W TOBIASZ Andrzej 3:2 (11:7, 9:11, 9:11, 11:9, 11:9) ⇑
5   A HABA Oliwia
HABA Klaudia
W WOLIŃSKI Zenon
CZUPRYNA Andrzej
1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 4:11) ⇓
7   A HABA Klaudia X CZUPRYNA Andrzej 3:1 (9:11, 11:5, 11:3, 11:9) ⇑
11   A HABA Klaudia Y RUSEK Andrzej 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
3330 BUZOWSKI Piotr 2011
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
4217 DRYGAŚ Jakub 1996
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
867 DUDEK Radosław 1979
2371 FRANCZAK Szymon 2006
4041 FURMANEK Mariusz 1972
1915 GAJOWY Mateusz 2006
1179 HOLECZKO Oskar 1998
4190 IGNASZEWSKI Filip 2009
3110 JAJE Tomasz 2007
3376 JASIŃSKA Angelika 2006
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
4178 KIEĆ Jakub 2011
3946 KLIMEK Michał 2005
422 KLUBA Krzysztof 1962
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
4181 KONDAL Natalia 2009
3195 KORNAŚ Karol 2010
2674 KOSTRZEWA Kacper 2009
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
3107 KUCHARSKI Michał 1989
3989 LECH Sebastian 1984
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3125 MADUZIA Leszek 1979
3174 MARKOWICZ Marcin 2004
1615 MAZUREK Paweł 1971
3950 MICHAŁEK Jacek 1980
3951 MICHAŁEK Witold 1975
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2364 MLECZKO Mateusz 2004
229 MOTYKA Tadeusz 1961
3908 MUCHA Grzegorz 1983
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
4089 NALEPKA Michał 1978
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
2464 OBAL Nikola 2011
3404 OLSZAŃSKA Patrycja 2005
2562 OSTROWSKI Artur 2005
4278 PAPCIAK Grzegorz 1991
946 PARA Eligiusz 1954
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
2729 PIS Artur 2010
945 PODGÓRSKI Jan 1959
3118 PRZEKLASA Karol 2006
3435 PRZEKLASA Wojciech 1979
2922 PUT Gabriela 2005
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
3345 RAMIAN Marcin 2008
4025 RECZEK Łukasz 2012
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
2801 SMOLEŃ Julita 2005
1952 STOSZKO Artur 1969
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
3886 SZMYD Marcin 1984
947 SZMYD Zygmunt 1954
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
3391 WACARZ Maciej 2010
1927 WAJDA Kamil 2003
2583 WILK Adrian 2006
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3121 WINKLER Hubert 2009
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
4024 WOZIWODA Jan 2012
3105 WÓJCIK Oliwia 2004
4379 WSZOŁEK Tomasz 1985
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993