Andrzej Łukasik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00
2. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LUKS Lipie II 16:2
11   A ŁUKASIK Andrzej Y SEKUŁA Grzegorz 2:3 (11:7, 8:11, 10:12, 11:4, 10:12) ⇓
15   A ŁUKASIK Andrzej Z CEWKA Piotr 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-20 18:00
10. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - MKS „Radość” Gorlice IV 10:8
10   C ŁUKASIK Andrzej Z KANTOR Jan 0:3 (11:13, 3:11, 11:13) ⇓
12   C ŁUKASIK Andrzej W NIEPSUJ Mariusz 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇓
18   C ŁUKASIK Andrzej X PĘKALA Piotr 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-25 11:00 ⇨ 2020-12-13 11:00
6. UKS „Płomień” Limanowa III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 8:10
2   B SYKTUS Jan X ŁUKASIK Andrzej 3:0 (12:10, 12:10, 11:7) ⇓
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X ŁUKASIK Andrzej
ŻAROWSKA Sonia
3:2 (7:11, 13:11, 11:8, 8:11, 11:6) ⇓
7   A DOMITER Julia X ŁUKASIK Andrzej 1:3 (11:6, 6:11, 5:11, 9:11) ⇑
14   D MENSFELD Natalia X ŁUKASIK Andrzej 1:3 (11:8, 7:11, 5:11, 5:11) ⇑
18   C UBIK Jarosław X ŁUKASIK Andrzej 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2875 APOLA Grzegorz 1976
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1075 BEDUS Marcin 2001
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
167 BRACH Agnieszka 1995
300 CAPUTA Henryk 1959
3229 CEWKA Piotr 2005
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
687 CZYRNEK Jakub 1998
381 DAMIAN Tomasz 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
1633 DZIEDZIC Marta 1969
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
742 FLĄDRO Piotr 1982
460 GAJDOSZ Jakub 1996
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1179 HOLECZKO Oskar 1998
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
661 KLĘBA Mirosław 1966
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
352 LEKKI Paweł 1979
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
1502 MENSFELD Natalia 2004
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
1782 MROCZEK Adrian 1997
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
1721 NALEPKA Maciej 1977
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
758 NOSEK Artur 1996
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
598 OPIŁO Zygmunt 1962
917 PARAIS Leszek 1969
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1072 PĘKALA Piotr 1996
476 PIECHURA Aleksander 1950
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
517 PIĘTA Piotr 1940
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1411 ROBAK Mateusz 2002
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1419 RUTANA Przemysław 1998
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
1680 STEFAN Igor 2003
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
439 SZUBRYT Tomasz 1974
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
2384 TROJAN Marek 1981
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
3089 UBIK Jarosław 2008
1219 URBAN Mariusz 1997
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
478 WIKAR Tadeusz 1961
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
1076 ZAWADOWICZ Krystian 2001
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996