Dawid Opyd
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1995
Przynależność klubowa: KS „Szczawa”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
6. KS „Talar Team” Szczawa II - LUKS "Solsum" Lipie II 4:14
2   B OPYD Dawid X OPIŁO Zygmunt 3:2 (7:11, 14:12, 11:4, 9:11, 11:7) ⇑
5   A KALICIŃSKI Radosław
OPYD Dawid
W BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
0:3 (8:11, 9:11, 12:14) ⇓
8   B OPYD Dawid W BOMBA Łukasz 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 7:11) ⇓
13   B OPYD Dawid Z CEWKA Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) ⇑
17   B OPYD Dawid Y SEKUŁA Grzegorz 1:3 (2:11, 3:11, 11:8, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 17:00
24. PTG „Sokół” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa II 17:1
4   D URBAN Mariusz Z OPYD Dawid 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) ⇓
10   C DZIEDZIAK Stanisław Z OPYD Dawid 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) ⇓
13   B PĘKALA Andrzej Z OPYD Dawid 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇓
15   A WAZ Józef Z OPYD Dawid 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00 ⇨ 2021-11-07 11:00
20. KS „Talar Team” Szczawa II - KSTS „Forhend” Muszyna 11:7
4   D OPYD Dawid Z PARA Maciej 3:2 (4:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:9) ⇑
9   D OPYD Dawid Y SUŁKOWSKI Jerzy 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:8, 4:11) ⇓
14   D OPYD Dawid X ŚMIAŁEK Jerzy 2:3 (11:5, 11:3, 3:11, 5:11, 7:11) ⇓
16   D OPYD Dawid W SZUBRYT Tomasz 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
27. KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice III 3:15
4   D OPYD Dawid Z NIEPSUJ Mariusz 0:3 (2:11, 6:11, 2:11) ⇓
5   A TALAR Paweł
OPYD Dawid
W BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇓
9   D OPYD Dawid Y MICHALEC Kazimierz 1:3 (4:11, 11:6, 8:11, 4:11) ⇓
14   D OPYD Dawid X BOŃCZAK Stanisław 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇓
16   D OPYD Dawid W APOLA Edward 3:0 (11:6, 16:14, 11:2) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-10 17:00 ⇨ 2021-12-03 18:00
30. MKS „Radość” Gorlice IV - KS „Talar Team” Szczawa II 11:7
4   D MÓL Jakub Z OPYD Dawid 3:2 (8:11, 11:3, 11:6, 8:11, 11:9) ⇓
6   B PYZIK Anna
PYZIK Tomasz
X DUDZIK Grzegorz
OPYD Dawid
1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 5:11) ⇑
10   C PYZIK Tomasz Z OPYD Dawid 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇓
13   B PYZIK Anna Z OPYD Dawid 0:3 (10:12, 7:11, 1:11) ⇑
15   A HONKOWICZ Kacper Z OPYD Dawid 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 11:00
34. KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 3:15
4   D OPYD Dawid Z MÓŁKA Krzysztof 2:3 (11:7, 5:11, 13:11, 7:11, 10:12) ⇓
5   A KALICIŃSKI Radosław
OPYD Dawid
W PARAIS Leszek
MÓŁKA Krzysztof
0:3 (7:11, 7:11, 5:11) ⇓
9   D OPYD Dawid Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 1:3 (9:11, 13:11, 9:11, 7:11) ⇓
14   D OPYD Dawid X PARAIS Leszek 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 6:11) ⇓
16   D OPYD Dawid W WOŹNIAK Agnieszka 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-16 11:00
62. KS „Talar Team” Szczawa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
3   C OPYD Dawid Y OBROCHTA Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) ⇓
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Dawid
W BOLSĘGA Henryk
TABOR Krzysztof
1:3 (6:11, 11:6, 2:11, 9:11) ⇓
10   C OPYD Dawid Z BOLSĘGA Henryk 0:3 (1:11, 3:11, 6:11) ⇓
12   C OPYD Dawid W OBROCHTA Paweł 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-13 10:00
38. KS „Talar Team” Szczawa II - PTG „Sokół” Grybów 2:16
3   C OPYD Dawid Y PĘKALA Andrzej 0:3 (7:11, 11:13, 4:11) ⇓
6   B TALAR Paweł
OPYD Dawid
X KRÓL Stanisław
DZIEDZIAK Stanisław
2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 9:11, 6:11) ⇓
10   C OPYD Dawid Z DZIEDZIAK Stanisław 0:3 (9:11, 13:15, 5:11) ⇓
12   C OPYD Dawid W URBAN Mariusz 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇓
18   C OPYD Dawid X KRÓL Stanisław 2:3 (11:7, 7:11, 11:8, 9:11, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-02-27 11:00
43. KS „Talar Team” Szczawa II - UKS „Płomień” Limanowa III 2:16
3   C OPYD Dawid Y DYGAS Roman 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) ⇓
5   A TALAR Paweł
OPYD Dawid
W DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
1:3 (4:11, 12:10, 10:12, 8:11) ⇓
10   C OPYD Dawid Z UBIK Jarosław 0:3 (6:11, 9:11, 4:11) ⇓
12   C OPYD Dawid W SYKTUS Jan 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) ⇓
18   C OPYD Dawid X DYGAS Dawid 3:1 (10:12, 12:10, 11:7, 11:6) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-13 10:00
47. KSTS „Forhend” Muszyna - KS „Talar Team” Szczawa II 9:9
3   C MĘŻYK Damian Y OPYD Dawid 1:3 (10:12, 8:11, 11:8, 9:11) ⇑
6   B SZUBRYT Tomasz
ŚMIAŁEK Jerzy
X KALICIŃSKI Mirosław
OPYD Dawid
3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇓
9   D PORĘBA Adam Y OPYD Dawid 2:3 (11:8, 6:11, 8:11, 11:6, 9:11) ⇑
11   A SZUBRYT Tomasz Y OPYD Dawid 3:2 (11:7, 8:11, 4:11, 11:6, 11:8) ⇓
17   B ŚMIAŁEK Jerzy Y OPYD Dawid 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-20 11:00
51. KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice IV 6:12
3   C OPYD Dawid Y PYZIK Tomasz 3:0 (11:5, 11:5, 12:10) ⇑
5   A KALICIŃSKI Mirosław
OPYD Dawid
W HONKOWICZ Kacper
MÓL Jakub
0:3 (9:11, 9:11, 10:12) ⇓
10   C OPYD Dawid Z JAREK Szymon 3:0 (11:1, 11:5, 11:3) ⇑
12   C OPYD Dawid W HONKOWICZ Kacper 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇓
18   C OPYD Dawid X MÓL Jakub 0:3 (8:11, 11:13, 4:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-27 11:00
56. KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 10:8
2   B OPYD Dawid X MIŚKOWIEC Jerzy 2:3 (7:11, 2:11, 18:16, 11:6, 4:11) ⇓
5   A KALICIŃSKI Mirosław
OPYD Dawid
W MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (4:11, 4:11, 5:11) ⇓
8   B OPYD Dawid W MRÓZEK Jan 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) ⇓
13   B OPYD Dawid Z BRZAZGOŃ Janusz 1:3 (12:14, 11:13, 12:10, 13:15) ⇓
17   B OPYD Dawid Y SMOLEŃ Michał 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-01 11:00 ⇨ 2022-05-07 18:00
64. LUKS "Solsum" Lipie II - KS „Talar Team” Szczawa II 10:8
2   B CEWKA Piotr X OPYD Dawid 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
W TALAR Paweł
OPYD Dawid
0:3 (6:11, 3:11, 7:11) ⇑
7   A BOMBA Łukasz X OPYD Dawid 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇑
14   D OPIŁO Zygmunt X OPYD Dawid 1:3 (15:13, 7:11, 5:11, 7:11) ⇑
18   C MATUSIK Szymon X OPYD Dawid 2:3 (5:11, 6:11, 11:9, 18:16, 9:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-05-14 17:00
65. KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Talar Team” Szczawa II 11:7
1   A STEFAŃSKA Izabela W OPYD Dawid 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇑
6   B WOŹNIAK Agnieszka
KAWKA Maciej
X KALICIŃSKI Radosław
OPYD Dawid
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇓
8   B KAWKA Maciej W OPYD Dawid 3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:6) ⇓
12   C PARAIS Leszek W OPYD Dawid 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇓
16   D WOŹNIAK Agnieszka W OPYD Dawid 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:9, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
3164 BRZAZGOŃ Janusz 1988
3229 CEWKA Piotr 2005
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2532 DYGAS Dawid 2009
3237 DYGAS Roman 1980
3606 DZIEDZIAK Stanisław 1973
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
3748 JAREK Szymon 2009
347 JASIELSKI Franciszek 1965
2495 KAWKA Maciej 1974
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
511 KRÓL Stanisław 1959
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
3753 MATUSIK Szymon 2009
3744 MĘŻYK Damian 1986
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
229 MOTYKA Tadeusz 1961
3318 MÓL Jakub 2007
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
598 OPIŁO Zygmunt 1962
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
2933 PĘKALA Andrzej 1985
1788 PORĘBA Adam 1978
3298 PYZIK Anna 2009
3313 PYZIK Tomasz 1980
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
3640 SMOLEŃ Michał 1984
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
3665 STEFAŃSKA Izabela 2013
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
1669 SZAREK Marcin 1986
439 SZUBRYT Tomasz 1974
3538 ŚMIAŁEK Jerzy 1950
265 TATARCZUCH Marek 1974
2384 TROJAN Marek 1981
3089 UBIK Jarosław 2008
1219 URBAN Mariusz 1997
493 WAZ Józef 1955
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982