Waldemar Kuzio
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 11:00
1. UKS „Zarabie” Myślenice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
4   D KUZIO Waldemar Z ZIMNICKI Tomasz 2:3 (10:12, 9:11, 11:1, 12:10, 4:11) ⇓
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
3:0 (11:3, 12:10, 11:7) ⇑
9   D KUZIO Waldemar Y TURECKI Kacper 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 7:11) ⇓
14   D KUZIO Waldemar X KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 14:00 ⇨ 2020-11-12 18:00
8. MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2
4   D JURZAK Łukasz Z KUZIO Waldemar 3:0 (11:4, 15:13, 11:7) ⇓
6   B GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:1 (6:11, 11:8, 11:4, 11:2) ⇓
10   C RACZEK Marcin Z KUZIO Waldemar 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:5) ⇓
13   B PIEKARCZYK Michał Z KUZIO Waldemar 3:0 (11:6, 11:7, 16:14) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 11:00 ⇨ 2020-11-17 19:00
17. UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
4   D KUZIO Waldemar Z SKRZYPEK Adrian 2:3 (5:11, 4:11, 11:8, 15:13, 8:11) ⇓
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X SKRZYPEK Adrian
ZIELIŃSKI Andrzej
3:0 (11:7, 11:1, 11:5) ⇑
9   D KUZIO Waldemar Y URBAN Witold 3:2 (11:8, 5:11, 11:8, 6:11, 11:9) ⇑
14   D KUZIO Waldemar X SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (4:11, 11:13, 11:8, 11:7, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 12:00
24. MKS „Centrum” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10
3   C WOJAS Bartłomiej Y KUZIO Waldemar 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 2:11) ⇑
6   B WOJAS Bartłomiej
PĘCZEK Mateusz
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
0:3 (6:11, 3:11, 4:11) ⇑
9   D UTYLSKI Filip Y KUZIO Waldemar 1:3 (13:11, 3:11, 7:11, 8:11) ⇑
11   A STOCHEL Adam Y KUZIO Waldemar 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
619 ANTECKI Krzysztof 1995
1224 ANTECKI Patryk 2003
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
2125 BODZIONY Mateusz 1989
281 BORKOWSKI Marek 1960
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1838 BRUZDA Rafał 1974
2392 BUCH Marcin 1969
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
888 DĄBROWSKI Damian 1979
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
572 GARYCKI Andrzej 1961
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
975 JEDYNAK Damian 1989
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
131 KACHEL Tomasz 1997
2001 KALICIAK Dariusz 1974
414 KAPIK Krzysztof 1999
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1830 KOHUTEK Konrad 1976
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
1510 KOWALCZYK Michał 2007
636 KOZIEŁ Michał 1983
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
227 KRÓL Maciej 1972
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
413 KRZYSIEK Paulina 1996
520 KUBÓW Janusz 1983
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
101 KUFEL Dominik 1979
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
153 KUTYŁA Dawid 1991
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
881 LASAK Robert 1980
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
2250 MIKRUT Jakub 2003
1447 MITORAJ Paweł 2000
671 MLECZKO Radosław 1993
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1759 PAŁKA Patryk 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
537 PĘKSA Paweł 1993
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
2696 PICHLA Paweł 1976
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
372 PIS Marcin 1996
574 PUCZEK Robert 1965
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
179 RZEPECKI Sylwester 1988
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1971 SIERANT Piotr 1991
561 SITARZ Krzysztof 1985
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
161 STACH Sebastian 1997
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
302 SZMYD Maciej 1976
575 SZOTT Krzysztof 1954
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
2829 SZURLEJ Kacper 2007
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
856 ŚWIRK Robert 1969
670 TALAGA Samuel 1999
53 TERLECKI Mirosław 1965
981 TOMCZYK Mateusz 1996
2447 TOMSIA Sławomir 1979
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
280 TWARÓG Mariusz 1997
1196 URBAN Piotr 1976
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
158 ZAWADZKA Emilia 1997
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976