Waldemar Kuzio
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 16:00
1. UKS „Zarabie” Myślenice - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
2   B KUZIO Waldemar X DŁUGAJ Rafał 2:3 (11:8, 8:11, 6:11, 11:7, 6:11) ⇓
6   B KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
X WIELGOSZ Mirosław
FRĄCZEK Łukasz
1:3 (5:11, 12:10, 4:11, 1:11) ⇓
8   B KUZIO Waldemar W FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:7, 16:14, 11:6) ⇑
13   B KUZIO Waldemar Z WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 16:00
14. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9
1   A KUZIO Waldemar W KRÓLIKOWSKI Bartosz 2:3 (11:7, 11:4, 10:12, 12:14, 6:11) ⇓
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:2 (11:4, 4:11, 11:5, 9:11, 11:4) ⇑
7   A KUZIO Waldemar X MRUGAŁA Jan 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:5) ⇑
11   A KUZIO Waldemar Y MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 9:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 10:00
16. „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
3   C KONSTANTYN Paweł Y KUZIO Waldemar 1:3 (10:12, 6:11, 11:1, 6:11) ⇑
5   A KONSTANTYN Paweł
RESZKA Jakub
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 10:12) ⇑
9   D GRATKOWSKI Jacek Y KUZIO Waldemar 3:2 (11:1, 11:8, 7:11, 7:11, 15:13) ⇓
11   A ŚLIWIŃSKI Karol Y KUZIO Waldemar 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 16:00
27. UKS „Zarabie” Myślenice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
1   A KUZIO Waldemar W CELARY Mateusz 0:3 (10:12, 8:11, 11:13) ⇓
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
2:3 (15:13, 11:8, 10:12, 7:11, 6:11) ⇓
7   A KUZIO Waldemar X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇓
11   A KUZIO Waldemar Y TURECKI Kacper 3:2 (11:7, 11:8, 6:11, 2:11, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-16 14:00
31. ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 7:7
2   B KACHEL Mateusz X KUZIO Waldemar 1:3 (8:11, 11:9, 2:11, 6:11) ⇑
6   B RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:1 (11:9, 10:12, 11:8, 11:3) ⇓
7   A RAPUTA Tomasz X KUZIO Waldemar 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:9) ⇓
14   D PIETRZAK Antoni X KUZIO Waldemar 0:3 (6:11, 4:11, 2:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 16:00
40. UKS „Zarabie” Myślenice - TKKF Dobczyce 5:9
2   B KUZIO Waldemar X GDULA Adam 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) ⇓
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
0:3 (9:11, 3:11, 11:13) ⇓
8   B KUZIO Waldemar W ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (5:11, 4:11, 11:6, 6:11) ⇓
13   B KUZIO Waldemar Z BAJER Grzegorz 3:2 (11:9, 9:11, 11:3, 10:12, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-29 19:00 ⇨ 2021-11-12 19:00
46. LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14 walkower
4   D LENART Marek Z KUZIO Waldemar 3:2 (11:2, 10:12, 6:11, 11:8, 11:5) -
6   B DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 9:11) -
10   C SKRZYPEK Adrian Z KUZIO Waldemar 1:3 (5:11, 4:11, 11:7, 8:11) -
13   B ZIELIŃSKI Andrzej Z KUZIO Waldemar 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) -
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 16:00 ⇨ 2021-11-21 16:00
53. UKS „Zarabie” Myślenice - MKS „Radość” Gorlice 9:5
4   D KUZIO Waldemar Z ŁABOWSKI Józef 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:2) ⇑
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W ŁABOWSKI Józef
WILK Paweł
3:1 (4:11, 11:5, 11:5, 11:7) ⇑
9   D KUZIO Waldemar Y MÓL Marcin 3:0 (11:8, 12:10, 11:6) ⇑
14   D KUZIO Waldemar X NOWAK Marcin 3:2 (11:7, 7:11, 6:11, 11:5, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-12-05 15:00
61. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
4   D GAJEWSKA Natalia Z KUZIO Waldemar 0:3 (10:12, 3:11, 17:19) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:1 (12:10, 11:13, 11:8, 11:5) ⇓
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z KUZIO Waldemar 2:3 (11:6, 11:13, 11:7, 10:12, 5:11) ⇑
13   B CHUDZICKI Maksym Z KUZIO Waldemar 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-14 19:30
66. UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10
4   D KUZIO Waldemar Z WŁODEK Grzegorz 3:1 (11:3, 13:15, 13:11, 11:6) ⇑
6   B KUZIO Waldemar
ŚWIATŁOŃ Piotr
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (8:11, 4:11, 11:8, 8:11) ⇓
9   D KUZIO Waldemar Y TATARCZUCH Rafał 1:3 (4:11, 4:11, 11:3, 9:11) ⇓
14   D KUZIO Waldemar X KIEROŃSKI Adam 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-19 16:00
76. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Zarabie” Myślenice 7:7
4   D PASEK Kamil Z KUZIO Waldemar 2:3 (4:11, 13:11, 11:13, 11:8, 8:11) ⇑
6   B PASEK Kamil
BULZAK Jan
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
0:3 (5:11, 4:11, 7:11) ⇑
10   C TROJANOWSKI Dawid Z KUZIO Waldemar 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 17:15) ⇓
13   B LEŚNIAK Kamil Z KUZIO Waldemar 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 16:00
79. UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Kłos” Olkusz 13:1
4   D KUZIO Waldemar Z SKOTNICZNY Rafał 2:3 (11:8, 11:7, 4:11, 6:11, 7:11) ⇓
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W SKOTNICZNY Rafał
ŁASKAWIEC Jakub
3:2 (11:8, 9:11, 7:11, 11:6, 11:3) ⇑
9   D KUZIO Waldemar Y ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:1, 11:7, 11:6) ⇑
14   D KUZIO Waldemar X TRZECIAK Jacek 3:0 (15:13, 11:8, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 15:00
91. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8
1   A KORNAŚ Bartłomiej W KUZIO Waldemar 1:3 (10:12, 11:6, 5:11, 3:11) ⇑
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
1:3 (7:11, 12:14, 11:8, 10:12) ⇑
8   B SUŁKOWSKI Karol W KUZIO Waldemar 1:3 (10:12, 6:11, 11:8, 9:11) ⇑
12   C ROZUM Dawid W KUZIO Waldemar 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 16:00 ⇨ 2022-02-19 16:00
114. UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Płomień” Limanowa II 5:9
1   A KUZIO Waldemar W SUŁKOWSKI Karol 3:1 (11:5, 11:7, 7:11, 11:8) ⇑
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
2:3 (11:5, 7:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇓
7   A KUZIO Waldemar X GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 12:10, 11:3) ⇑
11   A KUZIO Waldemar Y ROZUM Dawid 2:3 (6:11, 8:11, 11:9, 12:10, 6:11) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 16:00
118. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Start” Nowy Sącz 11:3
1   A KUZIO Waldemar W BULZAK Jan 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:7) ⇑
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Dawid
3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇑
7   A KUZIO Waldemar X LEŚNIAK Kamil 3:0 (11:9, 11:3, 11:4) ⇑
11   A KUZIO Waldemar Y TROJANOWSKI Dawid 3:0 (11:7, 11:8, 11:1) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 16:00
119. UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Polonia” Wilczkowice 9:5
1   A KUZIO Waldemar W DUDZIAK Damian 2:3 (11:7, 8:11, 9:11, 12:10, 4:11) ⇓
5   A KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
2:3 (11:7, 9:11, 6:11, 12:10, 12:14) ⇓
7   A KUZIO Waldemar X LENART Marek 3:0 (11:7, 11:2, 11:8) ⇑
11   A KUZIO Waldemar Y SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:9, 11:9, 11:3) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 16:00
123. UKS „Zarabie” Myślenice - ULKS „Lachowice” 5:9
1   A KUZIO Waldemar W RAPUTA Tomasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇑
5   A KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (7:11, 6:11, 10:12) ⇓
7   A KUZIO Waldemar X SURMA Krzysztof 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 12:10) ⇑
11   A KUZIO Waldemar Y KLUZEK Sławomir 3:1 (11:6, 8:11, 11:2, 11:3) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-13 18:00 ⇨ 2022-04-09 14:00
131. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
4   D DŁUGAJ Rafał Z KUZIO Waldemar 3:1 (4:11, 11:6, 11:9, 13:11) ⇓
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
10   C FRĄCZEK Łukasz Z KUZIO Waldemar 3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 11:6) ⇓
13   B KOZIEŁ Michał Z KUZIO Waldemar 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-05-01 11:00 ⇨ 2022-04-23 12:00
130. MKS „Radość” Gorlice - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8
2   B GAŁUSZKA Mateusz X KUZIO Waldemar 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) ⇑
6   B NOWAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
X KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:9, 16:18, 14:12, 11:8) ⇓
7   A NOWAK Marcin X KUZIO Waldemar 2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 9:11, 9:11) ⇑
14   D PIECHOWICZ Marek X KUZIO Waldemar 1:3 (8:11, 16:14, 9:11, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
619 ANTECKI Krzysztof 1995
1224 ANTECKI Patryk 2003
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
2125 BODZIONY Mateusz 1989
281 BORKOWSKI Marek 1960
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1695 BRUZDA Julia 2005
1838 BRUZDA Rafał 1974
2392 BUCH Marcin 1969
910 BUKOWSKI Adrian 1992
3551 BULZAK Jan 1964
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
888 DĄBROWSKI Damian 1979
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
572 GARYCKI Andrzej 1961
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
975 JEDYNAK Damian 1989
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
131 KACHEL Tomasz 1997
2001 KALICIAK Dariusz 1974
414 KAPIK Krzysztof 1999
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1830 KOHUTEK Konrad 1976
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
1510 KOWALCZYK Michał 2007
636 KOZIEŁ Michał 1983
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
227 KRÓL Maciej 1972
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
413 KRZYSIEK Paulina 1996
520 KUBÓW Janusz 1983
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
101 KUFEL Dominik 1979
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
153 KUTYŁA Dawid 1991
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
881 LASAK Robert 1980
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
32 ŁABOWSKI Józef 1973
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
2250 MIKRUT Jakub 2003
1447 MITORAJ Paweł 2000
671 MLECZKO Radosław 1993
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
322 NOWACKA Dorota 1966
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1759 PAŁKA Patryk 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1849 PASEK Kamil 2003
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
537 PĘKSA Paweł 1993
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
2696 PICHLA Paweł 1976
108 PIECHOWICZ Marek 1965
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
372 PIS Marcin 1996
574 PUCZEK Robert 1965
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
179 RZEPECKI Sylwester 1988
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1971 SIERANT Piotr 1991
561 SITARZ Krzysztof 1985
181 SITKO Mirosław 1978
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
129 SKOWRON Daniel 1995
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
3256 SOWA Bartosz 1994
46 STACH Paweł 1978
161 STACH Sebastian 1997
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
302 SZMYD Maciej 1976
575 SZOTT Krzysztof 1954
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
2829 SZURLEJ Kacper 2007
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
856 ŚWIRK Robert 1969
670 TALAGA Samuel 1999
650 TATARCZUCH Rafał 1998
53 TERLECKI Mirosław 1965
981 TOMCZYK Mateusz 1996
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
280 TWARÓG Mariusz 1997
1196 URBAN Piotr 1976
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
158 ZAWADZKA Emilia 1997
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976