Wacław Piękosz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1964
Przynależność klubowa: TG „Sokół” Brzesko
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-17 19:00
2. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - TG „Sokół” Brzesko 13:1
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-15 18:00 ⇨ 2021-10-21 18:00
21. TG „Sokół” Brzesko - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5
5   A PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
W DROŻDŻ Jarosław
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
3:0 (11:8, 11:6, 12:10) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-29 18:00
34. TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:10
6   B PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
X JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 16:00
41. LKS „Orzeł” Wojnarowa - TG „Sokół” Brzesko 8:6
3   C RYBOWICZ Rafał Y PIĘKOSZ Wacław 3:2 (10:12, 11:6, 11:5, 8:11, 11:8) ⇓
5   A RYBOWICZ Rafał
WITEK Grzegorz
W HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Wacław
3:2 (8:11, 13:11, 11:6, 7:11, 11:3) ⇓
9   D KOZIOŁ Bogdan Y PIĘKOSZ Wacław 3:2 (8:11, 5:11, 12:10, 13:11, 11:6) ⇓
11   A WITEK Grzegorz Y PIĘKOSZ Wacław 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 17:30 ⇨ 2021-12-28 17:00
54. KS „Talar Team” Szczawa - TG „Sokół” Brzesko 10:4
4   D PIETRZAK Krzysztof Z PIĘKOSZ Wacław 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇓
5   A SZAREK Marcin
JANIKOWSKI Sławomir
W PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
0:3 (8:11, 8:11, 4:11) ⇑
10   C NIEĆ Andrzej Z PIĘKOSZ Wacław 1:3 (11:4, 9:11, 10:12, 5:11) ⇑
13   B JANIKOWSKI Sławomir Z PIĘKOSZ Wacław 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-10 18:00 ⇨ 2022-01-15 17:00
47. TG „Sokół” Brzesko - LUKS "Solsum" Lipie 3:11
3   C PIĘKOSZ Wacław Y CEWKA Piotr 2:3 (5:11, 12:10, 11:8, 8:11, 7:11) ⇓
5   A PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
W SZCZECINA Piotr
DZIEDZIC Marta
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇓
10   C PIĘKOSZ Wacław Z MRUK Piotr 3:2 (6:11, 4:11, 11:7, 12:10, 11:7) ⇑
12   C PIĘKOSZ Wacław W DZIEDZIC Marta 2:3 (13:11, 11:7, 4:11, 6:11, 6:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-16 17:00
61. TG „Sokół” Brzesko - LZS „Solidarni” Mędrzechów 1:13
1   A PIĘKOSZ Wacław W TOBIASZ Andrzej 2:3 (6:11, 11:6, 5:11, 11:9, 3:11) ⇓
5   A PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
1:3 (11:3, 3:11, 9:11, 10:12) ⇓
7   A PIĘKOSZ Wacław X WOLIŃSKI Zenon 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇓
11   A PIĘKOSZ Wacław Y GAJEWSKI Dominik 0:3 (8:11, 4:11, 10:12) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-17 18:00
82. UKS „Villa Verde” Olesno III - TG „Sokół” Brzesko 12:2
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
3:1 (11:3, 9:11, 11:7, 11:9) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-25 18:00
85. TG „Sokół” Brzesko - KS „Talar Team” Szczawa 5:9
5   A PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
W DUDZIK Grzegorz
PIETRZAK Krzysztof
0:3 (9:11, 7:11, 11:13) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-25 18:00
91. TG „Sokół” Brzesko - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3
1   A PIĘKOSZ Wacław W ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:6, 5:11, 11:7, 11:6) ⇑
6   B HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Wacław
X ŁATKA Tomasz
OBRZUT Tomasz
3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
7   A PIĘKOSZ Wacław X OBRZUT Tomasz 3:0 (12:10, 11:3, 11:3) ⇑
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-03 11:00
94. LUKS "Solsum" Lipie - TG „Sokół” Brzesko 13:1
2   B MRUK Piotr X PIĘKOSZ Wacław 0:3 (10:12, 5:11, 10:12) ⇑
5   A SZCZECINA Piotr
DZIEDZIC Marta
W HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Wacław
3:0 (11:3, 11:6, 11:7) ⇓
7   A DZIEDZIC Marta X PIĘKOSZ Wacław 3:0 (12:10, 11:2, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
999 BRATOWNIK Julia 2005
2207 BRZĘK Patrycja 2005
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
1633 DZIEDZIC Marta 1969
1294 FIRLIT Patrycja 2000
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1813 JASNOS Filip 2004
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
3125 MADUZIA Leszek 1979
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2364 MLECZKO Mateusz 2004
339 MRUK Piotr 1981
2145 NAGEL Kacper 2006
14 NIEĆ Andrzej 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
497 OBRZUT Tomasz 1972
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
5 OPIOŁA Tomasz 1954
946 PARA Eligiusz 1954
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
995 RAJZER Krzysztof 2003
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1904 STAWARA Krystian 2005
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
376 TABOR Marcin 1981
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
3124 WINKLER Paweł 1978
2792 WITEK Grzegorz 1982
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003