Numer zawodnika: | 3694 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2013 |
Przynależność klubowa: | LUKS „Skrzyszów” |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 61262 |
Numer licencji okres.: | 6122 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 4. LUKS Galux Skrzyszów III - KS Villa Verde Olesno VI 3:11 |
|||||||
5 | A |
SARAD Kamil WŁODEK Karol |
W |
MILÓWKA Julia ŚWIĄTEK Maja |
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) | ||
12 | C | WŁODEK Karol | W | ŚWIĄTEK Emilia | 1:3 (11:6, 8:11, 8:11, 8:11) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-10-29 11:00 3. LUKS Skrzyszów - KS Spektrum Karpol Słopnice 8:2 |
|||||||
2 | B | WŁODEK Karol | Y | MADZULA Bartosz | 3:2 (11:7, 11:5, 10:12, 10:12, 11:8) | ||
4 | A |
PIS Artur WŁODEK Karol |
X |
FLOREK Barbara WIĘCEK Zuzanna |
3:0 (11:3, 11:4, 11:5) | ||
5 | B | WŁODEK Karol | X | FLOREK Barbara | 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) | ||
8 | B | WŁODEK Karol | Z | WIĘCEK Zuzanna | 3:0 (11:9, 11:2, 12:10) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-11-05 17:00 6. UKS Rokicie Szczytniki II - LUKS Skrzyszów 0:10 |
|||||||
3 | C | ŚLEDZIEWSKI Patryk | Z | WŁODEK Karol | 1:3 (5:11, 11:5, 6:11, 11:13) | ||
6 | A | GUBERNAT Eryk | Z | WŁODEK Karol | 2:3 (6:11, 11:7, 8:11, 11:9, 8:11) | ||
8 | B | WŁODARZ Piotr | Z | WŁODEK Karol | 2:3 (11:13, 11:9, 11:8, 9:11, 5:11) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-11-12 11:00 ⇨ 2023-11-08 17:30 8. MKS Halniak Maków Podhalański - LUKS Skrzyszów 0:10 |
|||||||
2 | B | MATYJA Zuzanna | Y | WŁODEK Karol | 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) | ||
4 | A |
MATYJA Zuzanna PANEK Natan |
X |
WŁODEK Karol BAŃBOR Kamil |
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) | ||
7 | C | SKOCZ Bartosz | Y | WŁODEK Karol | 0:3 (10:12, 4:11, 8:11) | ||
10 | A | BARTUNEK Aleksander | Y | WŁODEK Karol | 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-12-01 18:00 10. MKS Skawa Wadowice - LUKS Skrzyszów 2:8 |
|||||||
2 | B | WARPACHA Alicja | Y | WŁODEK Karol | 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) | ||
7 | C | FABER Sebastian | Y | WŁODEK Karol | 0:3 (13:15, 8:11, 8:11) | ||
10 | A | JĘDRZEJOWSKI Ksawery | Y | WŁODEK Karol | 3:1 (11:4, 7:11, 12:10, 11:6) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 46. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Jordan Zakliczyn II 7:7 |
|||||||
14 | D | WŁODEK Karol | X | NAGEL Nikodem | 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-12-14 17:00 ⇨ 2023-12-18 17:00 14. LUKS Skrzyszów - KS Talar Team Szczawa 9:1 |
|||||||
1 | A | WŁODEK Karol | X | RUSNAK Jan | 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) | ||
4 | A |
FRANCZAK Oliwia WŁODEK Karol |
X |
RUSNAK Jan RUSNAK Jakub |
3:0 (11:7, 11:9, 11:9) | ||
6 | A | WŁODEK Karol | Z | BABIK Dawid | 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) | ||
10 | A | WŁODEK Karol | Y | RUSNAK Jakub | 3:0 (11:3, 11:2, 11:6) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-12-19 17:00 18. Saltus Rokicie Szczytniki I - LUKS Skrzyszów 4:6 |
|||||||
4 | A |
STACHEL Artur WIKTOREK Marcin |
X |
KĄDZIOŁKA Bartłomiej WŁODEK Karol |
3:2 (11:9, 2:11, 11:6, 9:11, 11:6) | ||
10 | A | WIKTOREK Marcin | Y | WŁODEK Karol | 3:1 (11:6, 11:5, 7:11, 11:4) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-26 11:00 ⇨ 2024-01-18 16:00 64. KS Villa Verde Olesno V - LUKS Galux Skrzyszów III 1:13 |
|||||||
3 | C | CICH Gabriela | Y | WŁODEK Karol | 1:3 (11:9, 6:11, 10:12, 7:11) | ||
5 | A |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
W |
SZMYD Zygmunt WŁODEK Karol |
2:3 (9:11, 11:8, 6:11, 11:5, 8:11) | ||
9 | D | WOZIWODA Jan | Y | WŁODEK Karol | 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) | ||
11 | A | RECZEK Łukasz | Y | WŁODEK Karol | 3:0 (11:3, 11:9, 12:10) | ||
5T | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-03 17:00 67. LUKS Galux Skrzyszów III - KS Villa Verde Olesno IV 1:13 |
|||||||
10 | C | WŁODEK Karol | Z | OSTROWSKI Artur | 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) | ||
12 | C | WŁODEK Karol | W | MOTYKA Tadeusz | 0:3 (8:11, 11:13, 7:11) | ||
5T | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-17 11:00 ⇨ 2024-03-11 16:30 70. LUKS Galux Skrzyszów III - LZS Solidarni Mędrzechów II 4:10 |
|||||||
12 | C | WŁODEK Karol | W | ZIMOWSKI Mateusz | 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 8. | 2024-03-09 11:00 ⇨ 2024-03-15 17:45 25. KS Spektrum Karpol Słopnice - LUKS Skrzyszów 4:6 |
|||||||
2 | B | MADZULA Bartosz | Y | WŁODEK Karol | 2:3 (11:9, 7:11, 11:9, 9:11, 6:11) | ||
7 | C | FLOREK Barbara | Y | WŁODEK Karol | 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) | ||
10 | A | WIĘCEK Zuzanna | Y | WŁODEK Karol | 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 9. | 2024-03-19 16:30 28. LUKS Skrzyszów - UKS Rokicie Szczytniki II 5:5 |
|||||||
2 | B | WŁODEK Karol | Y | ŚLEDZIEWSKI Igor | 2:3 (8:11, 11:6, 9:11, 11:8, 9:11) | ||
5 | B | WŁODEK Karol | X | ŚLEDZIEWSKI Patryk | 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 9:11) | ||
8 | B | WŁODEK Karol | Z | GUBERNAT Eryk | 2:3 (11:5, 9:11, 11:7, 9:11, 12:14) |
Nr KOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
4435 | BABIK Dawid | 2010 |
4382 | BARTUNEK Aleksander | 2011 |
3868 | CICH Gabriela | 2009 |
3624 | FABER Sebastian | 2009 |
3749 | FLOREK Barbara | 2013 |
3426 | GUBERNAT Eryk | 2012 |
2895 | JĘDRZEJOWSKI Ksawery | 2009 |
3946 | KLIMEK Michał | 2005 |
3826 | MADZULA Bartosz | 2011 |
4083 | MATYJA Zuzanna | 2011 |
2581 | MILÓWKA Julia | 2008 |
229 | MOTYKA Tadeusz | 1961 |
2721 | NAGEL Nikodem | 2010 |
2562 | OSTROWSKI Artur | 2005 |
4025 | RECZEK Łukasz | 2012 |
4401 | RUSNAK Jakub | 2010 |
4385 | RUSNAK Jan | 2011 |
2891 | SERAFIN Mateusz | 2005 |
3192 | SIKOŃ Mateusz | 2005 |
4081 | SKOCZ Bartosz | 2010 |
3664 | ŚLEDZIEWSKI Igor | 2014 |
3051 | ŚLEDZIEWSKI Patryk | 2012 |
2719 | ŚWIĄTEK Emilia | 2011 |
3391 | WACARZ Maciej | 2010 |
4014 | WARPACHA Alicja | 2013 |
3750 | WIĘCEK Zuzanna | 2013 |
3715 | WIKTOREK Marcin | 2012 |
3436 | WŁODARZ Piotr | 2012 |
4024 | WOZIWODA Jan | 2012 |
2620 | ZIMOWSKI Mateusz | 1993 |