Kamil Janiszewski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1997
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00
6. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9
1   A JANISZEWSKI Kamil W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇓
6   B WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
X SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
3:1 (11:5, 11:13, 11:6, 11:5) ⇑
7   A JANISZEWSKI Kamil X WĄSIK Marcin 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:7) ⇑
11   A JANISZEWSKI Kamil Y SUBIK Filip 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
921 BATKO Paweł 1988
2133 BĄCIO Konrad 2006
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
708 BOGUSZ Maciej 1996
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
1838 BRUZDA Rafał 1974
546 BUDZIK Oskar 1998
162 CELARY Mateusz 1995
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
992 DAMIAN Szczepan 1997
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
368 DREWNIANY Ewelina 1996
746 DUBIEL Józef 1972
402 DUDA Tomasz 1981
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
785 GAJDA Konrad 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
713 GARB Aleksandra 2001
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
633 GŁĄB Damian 1989
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
969 GÓRKA Michał 1989
481 GRUCA Marek 1978
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
649 JANECZEK Bartłomiej 1994
549 JANIA Mateusz 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
734 JAŚKIEWICZ Rafał 2000
983 JUREK Szymon 1996
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
414 KAPIK Krzysztof 1999
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
511 KRÓL Stanisław 1959
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
744 KUPIEC Dariusz 1982
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
1285 KWATER Dominik 1977
367 LECH Elżbieta 1998
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
645 MORAWIEC Michał 1995
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
430 NOWAK Aneta 1994
988 NOWAK Janusz 1995
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
424 NOWAK Patryk 1997
187 NOWAK Stanisław 1962
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
617 PACH Mateusz 1994
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
909 PEREK Nikodem 2000
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
551 PIÓRO Eryk 1999
372 PIS Marcin 1996
945 PODGÓRSKI Jan 1959
78 PORĄBKA Dariusz 1968
350 PRZEKLASA Marek 1962
70 PRZEKLASA Monika 1986
745 PRZYBYŁO Marek 1955
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
740 STYRNA Stanisław 1943
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
311 ŚLIWA Alicja 1998
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
470 WILK Paweł 1988
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990