Artur Pis
Numer zawodnika: 2729
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2010
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 52050
Numer licencji okres.: 6118
Data wydania: 01.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00
4. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Villa Verde Olesno VI 3:11
2   B PIS Artur X LIS Roksana 2:3 (6:11, 11:7, 11:9, 9:11, 9:11) ⇓
6   B PIS Artur
SZMYD Marcin
X LIS Roksana
CHRABĄSZCZ Aleksandra
0:3 (8:11, 10:12, 10:12) ⇓
8   B PIS Artur W ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
13   B PIS Artur Z MILÓWKA Julia 2:3 (11:8, 6:11, 11:13, 11:6, 10:12) ⇓
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-10-29 11:00
3. LUKS Skrzyszów - KS Spektrum Karpol Słopnice 8:2
1   A PIS Artur X FLOREK Barbara 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇑
4   A PIS Artur
WŁODEK Karol
X FLOREK Barbara
WIĘCEK Zuzanna
3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇑
6   A PIS Artur Z WIĘCEK Zuzanna 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) ⇑
10   A PIS Artur Y MADZULA Bartosz 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00
33. UKS Sokół Żabno II - LUKS Galux Skrzyszów III 3:11
1   A CIERNIAK Konrad W PIS Artur 3:1 (10:12, 11:8, 11:2, 11:8) ⇓
8   B DRYGAŚ Jakub W PIS Artur 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-11-05 17:00
6. UKS Rokicie Szczytniki II - LUKS Skrzyszów 0:10
2   B WŁODARZ Piotr Y PIS Artur 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) ⇑
7   C ŚLEDZIEWSKI Patryk Y PIS Artur 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) ⇑
10   A GUBERNAT Eryk Y PIS Artur 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇑
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-11-12 11:00 ⇨ 2023-11-08 17:30
8. MKS Halniak Maków Podhalański - LUKS Skrzyszów 0:10
1   A PANEK Natan X PIS Artur 0:3 (4:11, 2:11, 3:11) ⇑
5   B MATYJA Zuzanna X PIS Artur 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) ⇑
9   C SKOCZ Bartosz X PIS Artur 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00
40. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Królewski Biecz 14:0
4   D PIS Artur Z WSZOŁEK Tomasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) ⇑
6   B SZMYD Zygmunt
PIS Artur
X DUDEK Adam
WSZOŁEK Tomasz
3:0 (11:3, 11:8, 11:3) ⇑
9   D PIS Artur Y DUDEK Adam 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇑
14   D PIS Artur X PYZIK Stanisław 3:1 (8:11, 18:16, 11:8, 11:8) ⇑
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-12-01 18:00
10. MKS Skawa Wadowice - LUKS Skrzyszów 2:8
3   C FABER Sebastian Z PIS Artur 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) ⇑
4   A JĘDRZEJOWSKI Ksawery
FABER Sebastian
X PIS Artur
SARAD Anna
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇑
6   A JĘDRZEJOWSKI Ksawery Z PIS Artur 1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 4:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00
46. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Jordan Zakliczyn II 7:7
3   C PIS Artur Y KRAKOWSKI Sebastian 3:2 (16:18, 11:6, 9:11, 11:8, 11:8) ⇑
5   A PIS Artur
SZMYD Marcin
W BOCHENEK Zbigniew
MICHAŁEK Jacek
3:1 (13:11, 6:11, 11:5, 15:13) ⇑
10   C PIS Artur Z MICHAŁEK Jacek 3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 9:11, 11:9) ⇑
12   C PIS Artur W BOCHENEK Zbigniew 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-08 18:00
52. UKS Villa Verde Olesno IV - LUKS Galux Skrzyszów III 9:5
3   C OSTROWSKI Artur Y PIS Artur 3:0 (11:5, 11:7, 11:2) ⇓
5   A PROCHAZKA Tomasz
OSTROWSKI Artur
W PIS Artur
SZMYD Marcin
3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:3) ⇓
9   D PROCHAZKA Tomasz Y PIS Artur 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) ⇓
11   A KUCHARSKI Michał Y PIS Artur 1:3 (11:5, 6:11, 9:11, 6:11) ⇑
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-12-19 17:00
18. Saltus Rokicie Szczytniki I - LUKS Skrzyszów 4:6
2   B STACHEL Artur Y PIS Artur 3:1 (11:5, 15:17, 11:6, 11:9) ⇓
7   C MARDOSZ Maciej Y PIS Artur 3:2 (13:11, 5:11, 3:11, 11:3, 11:8) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00
58. LUKS Galux Skrzyszów III - MOKSiR Czchów 11:3
3   C PIS Artur Y LIPIŃSKI Dominik 3:0 (11:2, 11:5, 11:5) ⇑
6   B SZMYD Zygmunt
PIS Artur
X TOMKOWSKI Dawid
IGNASZEWSKI Filip
2:3 (11:4, 7:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇓
10   C PIS Artur Z KORNAŚ Karol 3:0 (11:1, 11:5, 11:1) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-26 11:00 ⇨ 2024-01-18 16:00
64. UKS Villa Verde Olesno V - LUKS Galux Skrzyszów III 1:13
2   B TATARCZUCH Szymon X PIS Artur 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) ⇑
6   B CICH Gabriela
WOZIWODA Jan
X OBAL Nikola
PIS Artur
0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇑
7   A RECZEK Łukasz X PIS Artur 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇑
14   D WOZIWODA Jan X PIS Artur 0:3 (7:11, 2:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
3868 CICH Gabriela 2009
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2774 CIERNIAK Konrad 2008
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
4217 DRYGAŚ Jakub 1996
672 DUDEK Adam 1948
3624 FABER Sebastian 2009
3749 FLOREK Barbara 2013
2371 FRANCZAK Szymon 2006
1915 GAJOWY Mateusz 2006
3426 GUBERNAT Eryk 2012
2430 HABA Klaudia 2010
2429 HABA Oliwia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
1179 HOLECZKO Oskar 1998
2895 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
3946 KLIMEK Michał 2005
3195 KORNAŚ Karol 2010
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
3107 KUCHARSKI Michał 1989
3989 LECH Sebastian 1984
4369 LIPIŃSKI Dominik 2008
699 LIS Roksana 1998
3125 MADUZIA Leszek 1979
3826 MADZULA Bartosz 2011
2395 MARDOSZ Maciej 2010
4083 MATYJA Zuzanna 2011
3950 MICHAŁEK Jacek 1980
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
3404 OLSZAŃSKA Patrycja 2005
2562 OSTROWSKI Artur 2005
4356 PANEK Natan 2010
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
3422 PRZEKLASA Anna 2007
3118 PRZEKLASA Karol 2006
3435 PRZEKLASA Wojciech 1979
75 PYZIK Stanisław 1952
3345 RAMIAN Marcin 2008
4025 RECZEK Łukasz 2012
1111 RUSEK Andrzej 1967
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
4081 SKOCZ Bartosz 2010
2801 SMOLEŃ Julita 2005
3947 SMOLEŃ Mateusz 2010
2174 STACHEL Artur 2011
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
3210 SZUMILAS Władysław 1976
3051 ŚLEDZIEWSKI Patryk 2012
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
3734 TATARCZUCH Szymon 2012
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
1927 WAJDA Kamil 2003
3201 WĘGLARCZYK Jan 2006
3750 WIĘCEK Zuzanna 2013
3121 WINKLER Hubert 2009
3436 WŁODARZ Piotr 2012
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
4024 WOZIWODA Jan 2012
4379 WSZOŁEK Tomasz 1985
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993