Numer zawodnika: | 2729 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2010 |
Przynależność klubowa: | LUKS „Skrzyszów” |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 52050 |
Numer licencji okres.: | 6118 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 4. LUKS Galux Skrzyszów III - KS Villa Verde Olesno VI 3:11 |
|||||||
2 | B | PIS Artur | X | LIS Roksana | 2:3 (6:11, 11:7, 11:9, 9:11, 9:11) | ||
6 | B |
PIS Artur SZMYD Marcin |
X |
LIS Roksana CHRABĄSZCZ Aleksandra |
0:3 (8:11, 10:12, 10:12) | ||
8 | B | PIS Artur | W | ŚWIĄTEK Maja | 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) | ||
13 | B | PIS Artur | Z | MILÓWKA Julia | 2:3 (11:8, 6:11, 11:13, 11:6, 10:12) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-10-29 11:00 3. LUKS Skrzyszów - KS Spektrum Karpol Słopnice 8:2 |
|||||||
1 | A | PIS Artur | X | FLOREK Barbara | 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) | ||
4 | A |
PIS Artur WŁODEK Karol |
X |
FLOREK Barbara WIĘCEK Zuzanna |
3:0 (11:3, 11:4, 11:5) | ||
6 | A | PIS Artur | Z | WIĘCEK Zuzanna | 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) | ||
10 | A | PIS Artur | Y | MADZULA Bartosz | 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 33. UKS Sokół Żabno II - LUKS Galux Skrzyszów III 3:11 |
|||||||
1 | A | CIERNIAK Konrad | W | PIS Artur | 3:1 (10:12, 11:8, 11:2, 11:8) | ||
8 | B | DRYGAŚ Jakub | W | PIS Artur | 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-11-05 17:00 6. UKS Rokicie Szczytniki II - LUKS Skrzyszów 0:10 |
|||||||
2 | B | WŁODARZ Piotr | Y | PIS Artur | 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) | ||
7 | C | ŚLEDZIEWSKI Patryk | Y | PIS Artur | 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) | ||
10 | A | GUBERNAT Eryk | Y | PIS Artur | 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-11-12 11:00 ⇨ 2023-11-08 17:30 8. MKS Halniak Maków Podhalański - LUKS Skrzyszów 0:10 |
|||||||
1 | A | PANEK Natan | X | PIS Artur | 0:3 (4:11, 2:11, 3:11) | ||
5 | B | MATYJA Zuzanna | X | PIS Artur | 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) | ||
9 | C | SKOCZ Bartosz | X | PIS Artur | 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 40. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Królewski Biecz 14:0 |
|||||||
4 | D | PIS Artur | Z | WSZOŁEK Tomasz | 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) | ||
6 | B |
SZMYD Zygmunt PIS Artur |
X |
DUDEK Adam WSZOŁEK Tomasz |
3:0 (11:3, 11:8, 11:3) | ||
9 | D | PIS Artur | Y | DUDEK Adam | 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) | ||
14 | D | PIS Artur | X | PYZIK Stanisław | 3:1 (8:11, 18:16, 11:8, 11:8) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-12-01 18:00 10. MKS Skawa Wadowice - LUKS Skrzyszów 2:8 |
|||||||
3 | C | FABER Sebastian | Z | PIS Artur | 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) | ||
4 | A |
JĘDRZEJOWSKI Ksawery FABER Sebastian |
X |
PIS Artur SARAD Anna |
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) | ||
6 | A | JĘDRZEJOWSKI Ksawery | Z | PIS Artur | 1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 4:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 46. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Jordan Zakliczyn II 7:7 |
|||||||
3 | C | PIS Artur | Y | KRAKOWSKI Sebastian | 3:2 (16:18, 11:6, 9:11, 11:8, 11:8) | ||
5 | A |
PIS Artur SZMYD Marcin |
W |
BOCHENEK Zbigniew MICHAŁEK Jacek |
3:1 (13:11, 6:11, 11:5, 15:13) | ||
10 | C | PIS Artur | Z | MICHAŁEK Jacek | 3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 9:11, 11:9) | ||
12 | C | PIS Artur | W | BOCHENEK Zbigniew | 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-08 18:00 52. KS Villa Verde Olesno IV - LUKS Galux Skrzyszów III 9:5 |
|||||||
3 | C | OSTROWSKI Artur | Y | PIS Artur | 3:0 (11:5, 11:7, 11:2) | ||
5 | A |
PROCHAZKA Tomasz OSTROWSKI Artur |
W |
PIS Artur SZMYD Marcin |
3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:3) | ||
9 | D | PROCHAZKA Tomasz | Y | PIS Artur | 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) | ||
11 | A | KUCHARSKI Michał | Y | PIS Artur | 1:3 (11:5, 6:11, 9:11, 6:11) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-12-19 17:00 18. Saltus Rokicie Szczytniki I - LUKS Skrzyszów 4:6 |
|||||||
2 | B | STACHEL Artur | Y | PIS Artur | 3:1 (11:5, 15:17, 11:6, 11:9) | ||
7 | C | MARDOSZ Maciej | Y | PIS Artur | 3:2 (13:11, 5:11, 3:11, 11:3, 11:8) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 58. LUKS Galux Skrzyszów III - MOKSiR Czchów 11:3 |
|||||||
3 | C | PIS Artur | Y | LIPIŃSKI Dominik | 3:0 (11:2, 11:5, 11:5) | ||
6 | B |
SZMYD Zygmunt PIS Artur |
X |
TOMKOWSKI Dawid IGNASZEWSKI Filip |
2:3 (11:4, 7:11, 11:8, 9:11, 9:11) | ||
10 | C | PIS Artur | Z | KORNAŚ Karol | 3:0 (11:1, 11:5, 11:1) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-26 11:00 ⇨ 2024-01-18 16:00 64. KS Villa Verde Olesno V - LUKS Galux Skrzyszów III 1:13 |
|||||||
2 | B | TATARCZUCH Szymon | X | PIS Artur | 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) | ||
6 | B |
CICH Gabriela WOZIWODA Jan |
X |
OBAL Nikola PIS Artur |
0:3 (7:11, 5:11, 8:11) | ||
7 | A | RECZEK Łukasz | X | PIS Artur | 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) | ||
14 | D | WOZIWODA Jan | X | PIS Artur | 0:3 (7:11, 2:11, 9:11) | ||
5T | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-03 17:00 67. LUKS Galux Skrzyszów III - KS Villa Verde Olesno IV 1:13 |
|||||||
2 | B | PIS Artur | X | DROŻDŻ Jarosław | 2:3 (5:11, 7:11, 11:4, 11:9, 10:12) | ||
5 | A |
PIS Artur NALEPKA Michał |
W |
PROCHAZKA Tomasz OSTROWSKI Artur |
0:3 (5:11, 2:11, 6:11) | ||
8 | B | PIS Artur | W | MOTYKA Tadeusz | 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) | ||
13 | B | PIS Artur | Z | OSTROWSKI Artur | 0:3 (5:11, 6:11, 10:12) | ||
5T | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-17 11:00 ⇨ 2024-03-11 16:30 70. LUKS Galux Skrzyszów III - LZS Solidarni Mędrzechów II 4:10 |
|||||||
3 | C | PIS Artur | Y | TOBIASZ Andrzej | 2:3 (9:11, 11:5, 11:6, 11:13, 9:11) | ||
6 | B |
MAZUREK Paweł PIS Artur |
X |
RUSEK Andrzej TOBIASZ Andrzej |
1:3 (5:11, 11:5, 6:11, 7:11) | ||
10 | C | PIS Artur | Z | RUSEK Andrzej | 2:3 (4:11, 11:9, 11:5, 4:11, 7:11) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 8. | 2024-03-09 11:00 ⇨ 2024-03-15 17:45 25. KS Spektrum Karpol Słopnice - LUKS Skrzyszów 4:6 |
|||||||
1 | A | WIĘCEK Zuzanna | X | PIS Artur | 0:3 (1:11, 4:11, 6:11) | ||
4 | A |
FLOREK Barbara WIĘCEK Zuzanna |
X |
PIS Artur KOSIBA Klaudia |
2:3 (8:11, 5:11, 11:5, 11:8, 3:11) | ||
5 | B | MADZULA Bartosz | X | PIS Artur | 0:3 (3:11, 3:11, 7:11) | ||
9 | C | FLOREK Barbara | X | PIS Artur | 1:3 (8:11, 5:11, 11:4, 10:12) | ||
MLM | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 9. | 2024-03-19 16:30 28. LUKS Skrzyszów - UKS Rokicie Szczytniki II 5:5 |
|||||||
1 | A | PIS Artur | X | ŚLEDZIEWSKI Patryk | 3:0 (11:7, 11:3, 11:2) | ||
4 | A |
JACHYM Maksymilian PIS Artur |
X |
ŚLEDZIEWSKI Patryk ŚLEDZIEWSKI Igor |
3:0 (11:5, 17:15, 11:6) | ||
6 | A | PIS Artur | Z | GUBERNAT Eryk | 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) | ||
10 | A | PIS Artur | Y | ŚLEDZIEWSKI Igor | 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) |