Jakub Dychtoń
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1980
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 15:00
2. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 2:12
1   A DYCHTOŃ Jakub W SUŁKOWSKI Karol 1:3 (6:11, 3:11, 11:4, 7:11) ⇓
5   A DYCHTOŃ Jakub
PROCHAZKA Tomasz
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
2:3 (11:2, 7:11, 11:8, 9:11, 5:11) ⇓
7   A DYCHTOŃ Jakub X GOLONKA Filip 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:8) ⇑
11   A DYCHTOŃ Jakub Y GAIK Krystian 1:3 (11:6, 6:11, 3:11, 11:13) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 19:00
11. „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 2:12
1   A GADAWSKI Adrian W DYCHTOŃ Jakub 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇑
5   A NOWAK Alojzy
GADAWSKI Adrian
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
0:3 (5:11, 10:12, 8:11) ⇑
8   B DROZD Paweł W DYCHTOŃ Jakub 0:3 (2:11, 10:12, 9:11) ⇑
12   C BIAŁY Sebastian W DYCHTOŃ Jakub 3:2 (11:9, 12:10, 8:11, 15:17, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00 ⇨ 2020-11-11 13:00
14. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11
3   C DYCHTOŃ Jakub Y JURZAK Łukasz 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) ⇓
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
1:3 (8:11, 11:3, 3:11, 2:11) ⇓
10   C DYCHTOŃ Jakub Z RACZEK Marcin 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) ⇓
12   C DYCHTOŃ Jakub W GOŁDA Gabriel 2:3 (11:7, 11:7, 8:11, 4:11, 5:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 10:00
19. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno III 11:3
4   D KOŁOS Arkadiusz Z DYCHTOŃ Jakub 3:1 (11:6, 11:4, 3:11, 11:6) ⇓
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
3:1 (11:5, 7:11, 11:5, 11:8) ⇓
10   C KUTAJ Maksymilian Z DYCHTOŃ Jakub 3:1 (11:7, 11:5, 6:11, 11:9) ⇓
13   B ZIMNICKI Tomasz Z DYCHTOŃ Jakub 3:2 (6:11, 11:7, 9:11, 11:5, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
13 BIENIEK Tomasz 1988
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
351 BOBER Damian 1987
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
281 BORKOWSKI Marek 1960
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
625 DROZD Paweł 1979
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
887 DZIEDZIC Piotr 2001
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
25 FLOREK Sławomir 1977
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
885 GEMBACZ Marcin 2000
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
2819 KOŁEK Maciej 2004
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
600 KOZIOŁ Sandra 2000
483 KRÓL Mateusz 1992
11 KULEWICZ Radosław 1988
178 KUTAJ Maksymilian 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1406 MRÓZ Jakub 2003
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
357 NYCZ Zbigniew 1972
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
809 OSIKA Janusz 1988
382 OSIKA Przemysław 1992
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
909 PEREK Nikodem 2000
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
372 PIS Marcin 1996
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
709 SACHA Bartłomiej 1991
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
80 ZIMNICKI Tomasz 1995