Sławomir Janikowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1984
Przynależność klubowa: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
8. UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 13:1
2   B ROZUM Dawid X JANIKOWSKI Sławomir 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) ⇓
6   B GAIK Krystian
ROZUM Dawid
X KANTOR Michał
JANIKOWSKI Sławomir
3:2 (11:6, 6:11, 11:5, 6:11, 11:5) ⇓
7   A GAIK Krystian X JANIKOWSKI Sławomir 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇓
14   D KORNAŚ Bartłomiej X JANIKOWSKI Sławomir 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 16:00 ⇨ 2020-11-15 16:00
17. LKS „Orzeł” Wojnarowa - LKS „Vocovia” Wokowice 6:8
4   D JANIKOWSKI Sławomir Z GAWLIK Adam 2:3 (11:7, 11:3, 10:12, 10:12, 11:13) ⇓
6   B KANTOR Michał
JANIKOWSKI Sławomir
X RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
3:2 (11:6, 9:11, 11:7, 3:11, 11:6) ⇑
9   D JANIKOWSKI Sławomir Y JAWIEŃ Marcin 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇓
14   D JANIKOWSKI Sławomir X FLĄDRO Piotr 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-20 18:00
10. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - MKS „Radość” Gorlice IV 10:8
2   B JANIKOWSKI Sławomir X PĘKALA Piotr 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) ⇑
6   B RYBOWICZ Rafał
JANIKOWSKI Sławomir
X NIEPSUJ Mariusz
KANTOR Jan
3:0 (11:7, 11:5, 11:9) ⇑
8   B JANIKOWSKI Sławomir W NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:7, 13:11, 11:5) ⇑
13   B JANIKOWSKI Sławomir Z KANTOR Jan 3:0 (12:10, 11:3, 11:4) ⇑
17   B JANIKOWSKI Sławomir Y TUTAK Antoni 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:6) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-29 14:00
14. MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 11:7
2   B APOLA Grzegorz X JANIKOWSKI Sławomir 3:1 (12:10, 6:11, 11:6, 11:5) ⇓
6   B MICHALEC Kazimierz
APOLA Grzegorz
X RYBOWICZ Rafał
JANIKOWSKI Sławomir
3:0 (11:8, 11:4, 11:8) ⇓
7   A WOJTAS Tomasz X JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 5:11) ⇑
14   D HONKOWICZ Kacper X JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (3:11, 9:11, 12:10, 5:11) ⇑
18   C MICHALEC Kazimierz X JANIKOWSKI Sławomir 2:3 (8:11, 8:11, 11:9, 11:6, 6:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00
19. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9
3   C JANIKOWSKI Sławomir Y TROJAN Marek 3:1 (8:11, 11:3, 11:9, 11:5) ⇑
5   A OBRZUT Tomasz
JANIKOWSKI Sławomir
W TROJAN Marek
MÓŁKA Krzysztof
3:0 (11:7, 12:10, 11:4) ⇑
10   C JANIKOWSKI Sławomir Z MÓŁKA Krzysztof 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) ⇑
12   C JANIKOWSKI Sławomir W WOŹNIAK Agnieszka 3:2 (11:9, 7:11, 11:13, 11:8, 11:8) ⇑
18   C JANIKOWSKI Sławomir X LEŚNIAK Kamil 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:13) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 18:00
23. KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 13:5
2   B NIEĆ Andrzej X JANIKOWSKI Sławomir 2:3 (14:12, 12:10, 9:11, 13:15, 9:11) ⇑
6   B DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
X OBRZUT Tomasz
JANIKOWSKI Sławomir
1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 5:11) ⇑
7   A OPYD Artur X JANIKOWSKI Sławomir 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇓
14   D SZAREK Marcin X JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (11:7, 5:11, 15:17, 8:11) ⇑
18   C DUDZIK Grzegorz X JANIKOWSKI Sławomir 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2875 APOLA Grzegorz 1976
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
336 CEWKA Piotr 1990
2076 CHROBAK Anna 2001
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
58 DUDZIK Grzegorz 1994
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
742 FLĄDRO Piotr 1982
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
362 GAWLIK Adam 1989
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
2495 KAWKA Maciej 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
467 MOTYKA Grzegorz 1994
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
243 PALACZ Grzegorz 1982
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
1072 PĘKALA Piotr 1996
2191 PLICHTA Józef 1965
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
344 ROZUM Dawid 1998
1419 RUTANA Przemysław 1998
679 RYBOWICZ Rafał 1991
918 SAŁEK Piotr 1977
1843 SKROBOT Marcin 2004
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
2714 SZCZEPANIK Jan 2003
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
2384 TROJAN Marek 1981
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
251 URBAŃSKI Adam 1950
493 WAZ Józef 1955
114 WOJTAS Tomasz 1983
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
1853 WÓJS Tomasz 1989
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003