Mateusz Gałuszka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1980
Przynależność klubowa: MKS „Radość” Gorlice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 17:00
3. MKS „Radość” Gorlice II - KS „Talar Team” Szczawa 10:4
4   D GAŁUSZKA Mateusz Z SZAREK Marcin 2:3 (11:6, 11:9, 7:11, 11:13, 8:11) ⇓
5   A WOŹNIAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
W CHRONOWSKI Jakub
SZAREK Marcin
3:0 (11:9, 11:5, 11:8) ⇑
9   D GAŁUSZKA Mateusz Y NIEĆ Andrzej 3:2 (11:8, 11:8, 9:11, 6:11, 11:8) ⇑
14   D GAŁUSZKA Mateusz X CHRONOWSKI Rafał 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-24 18:00
8. TG „Sokół” Brzesko - MKS „Radość” Gorlice II 3:11
2   B NOWAK Dawid X GAŁUSZKA Mateusz 0:3 (3:11, 7:11, 12:14) ⇑
6   B HAZIK Jakub
NOWAK Dawid
X PIECHOWICZ Marek
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇓
7   A PUT Maciej X GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (16:14, 3:11, 10:12, 10:12) ⇑
14   D PIĘKOSZ Jakub X GAŁUSZKA Mateusz 3:2 (5:11, 5:11, 11:5, 11:9, 11:6) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 16:00
13. MKS „Radość” Gorlice II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11
4   D GAŁUSZKA Mateusz Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (14:12, 11:6, 11:9) ⇑
5   A WOŹNIAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
0:3 (3:11, 7:11, 9:11) ⇓
9   D GAŁUSZKA Mateusz Y GAJEWSKI Dominik 2:3 (6:11, 6:11, 13:11, 11:6, 3:11) ⇓
14   D GAŁUSZKA Mateusz X OSTROWSKI Dawid 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 1:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-15 19:00
20. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice II 10:4
2   B PIĘTOŃ Robert X GAŁUSZKA Mateusz 3:2 (11:4, 9:11, 8:11, 11:4, 11:8) ⇓
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W GŁÓWCZYK Jan
GAŁUSZKA Mateusz
3:1 (11:4, 7:11, 11:5, 11:8) ⇓
7   A OBROCHTA Paweł X GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇓
14   D SOBCZAK Krzysztof X GAŁUSZKA Mateusz 3:2 (12:10, 4:11, 11:4, 8:11, 12:10) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-23 17:00
27. UKS „Fortem” Pawęzów - MKS „Radość” Gorlice II 12:2
2   B ROBAK Mateusz X GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (11:1, 8:11, 11:3, 11:5) ⇓
6   B SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
X WOJTAS Tomasz
GAŁUSZKA Mateusz
3:2 (12:10, 9:11, 9:11, 11:9, 11:8) ⇓
7   A WINKLER Grzegorz X GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:2) ⇓
14   D WINKLER Paweł X GAŁUSZKA Mateusz 2:3 (14:12, 8:11, 5:11, 11:7, 13:15) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 17:00
33. MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4
3   C GAŁUSZKA Mateusz Y FLĄDRO Piotr 0:3 (6:11, 10:12, 6:11) ⇓
5   A WOJTAS Tomasz
GAŁUSZKA Mateusz
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 9:11) ⇓
10   C GAŁUSZKA Mateusz Z GAWLIK Adam 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) ⇑
12   C GAŁUSZKA Mateusz W JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:8, 12:10, 11:6) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-11-21 16:00
39. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice II 4:10
1   A MOTYKA Tadeusz W GAŁUSZKA Mateusz 2:3 (6:11, 16:14, 13:11, 8:11, 12:14) ⇑
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W PIECHOWICZ Marek
GAŁUSZKA Mateusz
1:3 (8:11, 11:9, 13:15, 13:15) ⇑
8   B FLOREK Sławomir W GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 9:11) ⇑
12   C PROCHAZKA Tomasz W GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (11:3, 7:11, 1:11, 9:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 13:00
45. MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 6:8
2   B GAŁUSZKA Mateusz X NAGEL Kacper 3:2 (6:11, 3:11, 11:6, 11:7, 11:7) ⇑
6   B WOŹNIAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
X NYCZ Zbigniew
HEŁMECKI Szymon
3:2 (8:11, 2:11, 11:9, 11:7, 11:6) ⇑
8   B GAŁUSZKA Mateusz W HEŁMECKI Szymon 2:3 (12:10, 5:11, 11:9, 9:11, 13:15) ⇓
13   B GAŁUSZKA Mateusz Z NYCZ Zbigniew 0:3 (10:12, 8:11, 4:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 17:00
51. LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Radość” Gorlice II 6:8
3   C DUDEK Radosław Y GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) ⇓
5   A KOZIOŁ Jarosław
DUDEK Radosław
W WOŹNIAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
3:1 (7:11, 11:6, 11:5, 11:8) ⇓
9   D KOZIOŁ Jarosław Y GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (15:17, 11:2, 4:11, 5:11) ⇑
11   A JASIELSKI Franciszek Y GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 9:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-08 17:00
57. MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2
1   A GAŁUSZKA Mateusz W ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
5   A GŁÓWCZYK Jan
GAŁUSZKA Mateusz
W ŁUKASIK Andrzej
PLICHTA Józef
3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 11:4) ⇑
7   A GAŁUSZKA Mateusz X PLICHTA Józef 2:3 (5:11, 11:6, 8:11, 11:7, 9:11) ⇓
11   A GAŁUSZKA Mateusz Y RYBOWICZ Rafał 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-16 11:00
63. LUKS "Solsum" Lipie - MKS „Radość” Gorlice II 4:10
2   B MRUK Piotr X GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (7:11, 5:11, 15:13, 11:13) ⇑
5   A SZCZECINA Piotr
DZIEDZIC Marta
W TOKARZ Adam
GAŁUSZKA Mateusz
0:3 (6:11, 10:12, 9:11) ⇑
7   A WÓJS Tomasz X GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 8:11) ⇑
14   D SZCZECINA Piotr X GAŁUSZKA Mateusz 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 17:30
115. MKS „Radość” Gorlice - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
2   B GAŁUSZKA Mateusz X FRĄCZEK Łukasz 1:3 (11:8, 6:11, 3:11, 2:11) ⇓
6   B TOKARZ Adam
GAŁUSZKA Mateusz
X ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
1:3 (11:5, 2:11, 9:11, 10:12) ⇓
8   B GAŁUSZKA Mateusz W DŁUGAJ Rafał 3:2 (9:11, 11:9, 11:5, 8:11, 11:6) ⇑
13   B GAŁUSZKA Mateusz Z KOPACZ Paweł 3:2 (22:24, 11:9, 8:11, 11:5, 11:8) ⇑
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-02 17:00 ⇨ 2022-03-06 17:00
80. MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Fortem” Pawęzów 7:7
2   B GAŁUSZKA Mateusz X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
6   B TOKARZ Adam
GAŁUSZKA Mateusz
X ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
0:3 (2:11, 6:11, 5:11) ⇓
8   B GAŁUSZKA Mateusz W WINKLER Grzegorz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
13   B GAŁUSZKA Mateusz Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (10:12, 13:11, 15:17, 9:11) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 15:00
120. KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice 9:5
2   B PASEK Kamil X GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 7:11) ⇑
6   B PASEK Kamil
LEŚNIAK Kamil
X ŁABOWSKI Józef
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (11:3, 11:8, 11:8) ⇓
7   A BORKOWSKI Marek X GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 5:11) ⇑
14   D LEŚNIAK Kamil X GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:9) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-27 11:00
122. MKS „Radość” Gorlice - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
3   C GAŁUSZKA Mateusz Y LENART Marek 1:3 (11:3, 8:11, 10:12, 7:11) ⇓
6   B ŁABOWSKI Józef
GAŁUSZKA Mateusz
X GADAWSKI Adrian
SKRZYPEK Adrian
2:3 (8:11, 11:13, 13:11, 11:6, 8:11) ⇓
10   C GAŁUSZKA Mateusz Z GADAWSKI Adrian 0:3 (10:12, 11:13, 9:11) ⇓
12   C GAŁUSZKA Mateusz W SKRZYPEK Adrian 1:3 (6:11, 11:8, 4:11, 3:11) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-05-01 11:00 ⇨ 2022-04-23 12:00
130. MKS „Radość” Gorlice - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8
2   B GAŁUSZKA Mateusz X KUZIO Waldemar 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) ⇓
6   B NOWAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
X KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:9, 16:18, 14:12, 11:8) ⇑
8   B GAŁUSZKA Mateusz W STALMACH Zbigniew 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇓
13   B GAŁUSZKA Mateusz Z CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (7:11, 8:11, 11:7, 11:6, 7:11) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 15:00 ⇨ 2022-04-24 11:00
117. UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Radość” Gorlice 7:7
3   C DOMITER Julia Y GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 9:11) ⇑
5   A ROZUM Dawid
DOMITER Julia
W NOWAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
3:2 (11:3, 8:11, 8:11, 11:9, 11:9) ⇓
9   D SUŁKOWSKI Karol Y GAŁUSZKA Mateusz 3:2 (11:8, 4:11, 11:7, 7:11, 11:4) ⇓
11   A GOLONKA Filip Y GAŁUSZKA Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1272 BOLEK Łukasz 1997
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
3536 CHRONOWSKI Rafał 1974
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1633 DZIEDZIC Marta 1969
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
362 GAWLIK Adam 1989
2258 GĄSIOR Natalia 2004
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
901 KIEŁBASA Józef 1972
662 KLUZEK Sławomir 1986
898 KONSTANTYN Paweł 1983
2953 KOPACZ Paweł 1972
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
1802 KUDŁA Paweł 1985
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1782 MROCZEK Adrian 1997
339 MRUK Piotr 1981
2145 NAGEL Kacper 2006
14 NIEĆ Andrzej 1984
2353 NOWAK Dawid 2004
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
236 PALACZ Mirosław 1969
1849 PASEK Kamil 2003
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
259 PIĘTOŃ Robert 1983
2191 PLICHTA Józef 1965
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2377 PUT Maciej 2004
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1795 RUPA Robert 1965
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
249 TABOR Krzysztof 1974
265 TATARCZUCH Marek 1974
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
251 URBAŃSKI Adam 1950
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3124 WINKLER Paweł 1978
1853 WÓJS Tomasz 1989
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003