Piotr Cewka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1990
Przynależność klubowa: LUKS „Lipie”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
12. LUKS Lipie - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3
4   D CEWKA Piotr Z JURKIEWICZ Jakub 3:1 (11:9, 11:2, 9:11, 11:3) ⇑
5   A CEWKA Piotr
DZIEDZIC Marta
W ROBAK Mateusz
FRANCZAK Szymon
3:2 (20:18, 7:11, 3:11, 11:7, 11:0) ⇑
9   D CEWKA Piotr Y ROBAK Mateusz 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) ⇓
14   D CEWKA Piotr X OSTROWSKI Artur 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:2) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 15:00
30. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS Lipie 11:3
1   A CHRABĄSZCZ Aleksandra W CEWKA Piotr 3:0 (11:8, 11:2, 11:8) ⇓
5   A KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
W CEWKA Piotr
DZIEDZIC Marta
3:1 (11:7, 11:6, 4:11, 11:9) ⇓
8   B FLOREK Sławomir W CEWKA Piotr 3:1 (11:6, 11:5, 4:11, 11:7) ⇓
12   C PROCHAZKA Tomasz W CEWKA Piotr 1:3 (11:7, 10:12, 9:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2875 APOLA Grzegorz 1976
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
1713 BERNADYN Grzegorz 1984
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
2022 FARON Antoni 2002
25 FLOREK Sławomir 1977
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
1130 GARBOWSKI Mateusz 1995
50 GIERCZYK Marcin 1993
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
688 HOCHÓŁ Karol 1996
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
437 JOCHER Krzysztof 1970
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
961 KĄDZIOŁKA Piotr 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
1934 KULCZYK Rafał 1981
113 KURNYTA Mariusz 1989
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
694 MRÓZEK Jan 1951
1721 NALEPKA Maciej 1977
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
469 NIEPSUJ Adrian 1991
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
674 OLESIAK Grzegorz 1999
76 OPIELA Bronisław 1947
1990 OPOKA Krzysztof 1993
59 OPYD Artur 1996
105 OPYD Grzegorz 1993
2562 OSTROWSKI Artur 2005
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
442 PEREGRYM Andrzej 1957
108 PIECHOWICZ Marek 1965
476 PIECHURA Aleksander 1950
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
252 PIWOWARCZYK Roman 1976
2191 PLICHTA Józef 1965
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
75 PYZIK Stanisław 1952
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
95 RUSNAK Patryk 1994
1419 RUTANA Przemysław 1998
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1145 SABURA Konrad 1996
918 SAŁEK Piotr 1977
488 SIEDLARZ Artur 1999
485 SKOWRON Jan 1958
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
1680 STEFAN Igor 2003
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1669 SZAREK Marcin 1986
471 SZCZECINA Rafał 1983
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
327 TOKARZ Mariusz 1991
51 TOMERA Krzysztof 1992
2384 TROJAN Marek 1981
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
486 WIDEŁ Krzysztof 1992
2923 WIEJSKI Karol 2006
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
1076 ZAWADOWICZ Krystian 2001
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996