Paweł Bolsęga
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 15:00
10. KS „Bronowianka” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7
3 1 B BOGACZ Wojciech Y BOLSĘGA Paweł 0:3 (5:11, 8:11, 11:13) ⇑
5 1 A BOGACZ Wojciech
KOŁEK Maciej
X BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:2 (4:11, 6:11, 11:5, 14:12, 11:4) ⇓
7 1 A KOPACKI Paweł Y BOLSĘGA Paweł 1:3 (9:11, 11:8, 3:11, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 13:00 ⇨ 2021-10-17 16:00
5. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS MOSiR Dukla 7:3
4 2 D BOLSĘGA Paweł Z MAGULSKI Damian 3:0 (16:14, 11:5, 11:8) ⇑
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W MAGULSKI Damian
IWANIUCH Rafał
3:2 (6:11, 12:10, 9:11, 11:6, 12:10) ⇑
10 2 D BOLSĘGA Paweł W IWANIUCH Rafał 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 13:00 ⇨ 2021-10-30 16:00
16. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4
3 1 B BOLSĘGA Paweł Y FLAUMENHAFT Jacek 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
0:3 (9:11, 5:11, 6:11) ⇓
9 1 B BOLSĘGA Paweł X GALUS Mateusz 0:3 (7:11, 11:13, 7:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-31 16:00
32. MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3
4 2 D JURCZAK Michał Z BOLSĘGA Paweł 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:6) ⇓
6 2 C PELCZAR Weronika
SPOREK Szymon
W BOLSĘGA Paweł
KOŁODZIEJ Szymon
1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 6:11) ⇑
8 2 C CHMIELOWSKI Jakub Z BOLSĘGA Paweł 3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 11:8) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-16 14:00 ⇨ 2021-11-11 11:00
21. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7
3 1 B JURZAK Łukasz Y BOLSĘGA Paweł 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) ⇑
5 1 A RACZEK Marcin
BARAN Sebastian
X BOLSĘGA Paweł
KOŁODZIEJ Szymon
3:2 (6:11, 6:11, 12:10, 11:9, 11:4) ⇓
7 1 A RACZEK Marcin Y BOLSĘGA Paweł 1:3 (5:11, 12:10, 10:12, 6:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-23 13:00 ⇨ 2021-11-13 17:00
25. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Golden Masters” Korczyna 4:6
3 1 B BOLSĘGA Paweł Y WOJDYŁA Damian 0:3 (2:11, 5:11, 6:11) ⇓
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W WENC Maciej
KIEŁB Dariusz
1:3 (11:7, 11:13, 6:11, 9:11) ⇓
9 1 B BOLSĘGA Paweł X WENC Maciej 3:2 (7:11, 11:7, 11:13, 11:8, 11:2) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-27 16:00
39. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS „Płomień” Limanowa 6:4
4 2 D BOLSĘGA Paweł Z KOSMAL Dawid 0:3 (6:11, 12:14, 8:11) ⇓
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 12:10) ⇑
10 2 D BOLSĘGA Paweł W SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 13:00 ⇨ 2021-12-12 16:00
53. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KU AZS Politechnika Rzeszów III 4:6
3 1 B BOLSĘGA Paweł Y SEROKA Szymon 2:3 (11:7, 7:11, 9:11, 11:9, 10:12) ⇓
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W KOŁODZIEJ Krystian
DOMIN Maciej
0:3 (5:11, 5:11, 9:11) ⇓
9 1 B BOLSĘGA Paweł X LILIEN Aleksander 2:3 (11:5, 6:11, 1:11, 11:8, 8:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-08 15:00
59. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 5:5
1 1 A BOLSĘGA Paweł X CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇑
5 1 A BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Wiktor
3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:8) ⇑
7 1 A BOLSĘGA Paweł Y KLAG Tomasz 0:3 (9:11, 13:15, 8:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-15 15:00
65. SMS Jarosław II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 8:2
1 1 A DZIUKIEWICZ Kamil X BOLSĘGA Paweł 3:1 (12:10, 10:12, 11:9, 11:8) ⇓
5 1 A MARCINOWSKI Krzysztof
DZIUKIEWICZ Kamil
X BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:2 (7:11, 11:13, 11:9, 11:9, 11:3) ⇓
9 1 B BRUD Szymon X BOLSĘGA Paweł 3:1 (11:8, 11:8, 2:11, 11:8) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2022-02-06 16:00
46. „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 6:4
1 1 A CHYC Tomasz X BOLSĘGA Paweł 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇓
6 2 C JANIK Tomasz
OSIKA Sławomir
W BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇓
9 1 B OSIKA Sławomir X BOLSĘGA Paweł 1:3 (6:11, 11:7, 3:11, 5:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-26 16:00
82. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - MKS „Skawa” Wadowice 4:6
1 1 A BOLSĘGA Paweł X RACZEK Marcin 2:3 (11:4, 10:12, 9:11, 11:7, 10:12) ⇓
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W RACZEK Marcin
BARAN Sebastian
1:3 (11:6, 6:11, 5:11, 7:11) ⇓
7 1 A BOLSĘGA Paweł Y MLECZKO Bartłomiej 3:2 (11:6, 7:11, 9:11, 11:7, 11:3) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-26 18:00
89. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Bronowianka” Kraków 6:4
3 1 B BOLSĘGA Paweł Y KNAGA Łukasz 3:1 (11:6, 11:3, 7:11, 11:9) ⇑
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W KARMOLIŃSKI Maciej
KOŁEK Maciej
2:3 (6:11, 11:8, 6:11, 12:10, 9:11) ⇓
9 1 B BOLSĘGA Paweł X BOGACZ Wojciech 3:2 (13:11, 6:11, 3:11, 11:9, 12:10) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-12 13:00 ⇨ 2022-03-27 15:00
87. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - SMS Jarosław II 5:5
4 2 D BOLSĘGA Paweł Z BRUD Szymon 0:3 (7:11, 9:11, 4:11) ⇓
5 1 A BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
X MARCINOWSKI Krzysztof
BRUD Szymon
1:3 (8:11, 11:8, 2:11, 7:11) ⇓
10 2 D BOLSĘGA Paweł W JADAM Dawid 1:3 (16:18, 11:8, 8:11, 9:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-03 11:00 ⇨ 2022-04-19 17:00
92. UKS MOSiR Dukla - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3
1 1 A OLBRYCHT Michał X BOLSĘGA Paweł 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) ⇓
6 2 C MAGULSKI Damian
IWANIUCH Rafał
W BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:2 (11:5, 4:11, 8:11, 11:7, 11:6) ⇓
9 1 B GAŁUSZKA Jacek X BOLSĘGA Paweł 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 8:11, 12:10) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-30 16:00
96. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 10:0
1 1 A FLAUMENHAFT Jacek X BOLSĘGA Paweł 3:0 (11:2, 11:6, 11:9) ⇓
6 2 C GALUS Mateusz
PUSZKARIOW Konstantyn
W BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:2 (11:7, 9:11, 12:10, 8:11, 11:5) ⇓
9 1 B KORYCKI Michał X BOLSĘGA Paweł 3:0 (11:0, 11:1, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
813 BLAT Piotr 1967
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
20 BROŻEK Mateusz 1988
1981 BRUD Szymon 2006
1838 BRUZDA Rafał 1974
1040 BURKACKI Mateusz 1991
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
189 CHOLEWA Dariusz 1998
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
825 DOBEK Marcin 1994
1381 DOMITER Julia 2004
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
3091 FURMANKIEWICZ Paweł 1990
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
713 GARB Aleksandra 2001
362 GAWLIK Adam 1989
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
835 HADUCH Mariusz 1966
812 IWANIUCH Rafał 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1979 JADAM Dawid 2007
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
414 KAPIK Krzysztof 1999
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1428 KLAG Tomasz 1980
623 KLUZEK Grzegorz 1982
1415 KNAGA Łukasz 2003
2819 KOŁEK Maciej 2004
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
1029 KOPCZYK Hubert 1998
3346 KORYCKI Michał 1993
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
870 KOWAL Adrian 1999
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
483 KRÓL Mateusz 1992
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
11 KULEWICZ Radosław 1988
190 LECH Sylwester 1998
3455 LILIEN Aleksander 2002
646 LIS Daniel 1999
267 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
361 MALIK Mateusz 1992
303 MĄKA Karol 1991
707 MIREK Damian 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
216 NIEMASZYK Łukasz 1997
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
187 NOWAK Stanisław 1962
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2201 OLBRYCHT Michał 2004
2296 OLCZAK Mariusz 1996
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
380 OSIKA Cezary 1995
809 OSIKA Janusz 1988
382 OSIKA Przemysław 1992
1033 OSIKA Sławomir 1990
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
909 PEREK Nikodem 2000
81 PIĄSTKA Michał 1994
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
371 PIS Kamil 1991
139 PNIACZEK Dominik 1999
70 PRZEKLASA Monika 1986
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
67 ROJEK Rafał 1978
1192 RUSZEL Bartosz 1982
709 SACHA Bartłomiej 1991
10 SAMEL Bartłomiej 1981
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
1944 SEROKA Szymon 2001
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
411 STROISZ Maciej 1973
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
311 ŚLIWA Alicja 1998
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
51 TOMERA Krzysztof 1992
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
3411 WENC Maciej 1986
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
795 WŁODYKA Paweł 1983
1917 WOJDYŁA Damian 1991
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
54 WOLSKI Tomasz 1972
2066 WORECKI Michał 1979
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990