Janusz Tabor
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
13 BIENIEK Tomasz 1988
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1361 BOJDO Julia 2000
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
1381 DOMITER Julia 2004
58 DUDZIK Grzegorz 1994
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2022 FARON Antoni 2002
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
50 GIERCZYK Marcin 1993
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
1342 HAZIK Jakub 1971
688 HOCHÓŁ Karol 1996
12 JANIK Bartosz 1988
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
256 KAIM Michał 2000
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
814 KIEŁT Dawid 1991
661 KLĘBA Mirosław 1966
662 KLUZEK Sławomir 1986
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
11 KULEWICZ Radosław 1988
744 KUPIEC Dariusz 1982
113 KURNYTA Mariusz 1989
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
750 MARTYKA Kamil 1991
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
406 MICHALEC Jacek 1990
404 MICHALEC Kazimierz 1960
484 MIELUCH Marek 1994
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
707 MIREK Damian 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
1281 MYJAK Daniel 2001
1721 NALEPKA Maciej 1977
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
469 NIEPSUJ Adrian 1991
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
340 ODELGA Jan 1981
28 OLECHNY Jakub 1993
674 OLESIAK Grzegorz 1999
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
514 OSTANEK Michał 1998
349 PAJDO Konrad 1993
236 PALACZ Mirosław 1969
341 PANCERZ Dawid 1993
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
909 PEREK Nikodem 2000
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
371 PIS Kamil 1991
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
945 PODGÓRSKI Jan 1959
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
344 ROZUM Dawid 1998
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
488 SIEDLARZ Artur 1999
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
327 TOKARZ Mariusz 1991
51 TOMERA Krzysztof 1992
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1219 URBAN Mariusz 1997
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
486 WIDEŁ Krzysztof 1992
470 WILK Paweł 1988
69 WOJNICKI Kamil 1992
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990