Mirosław Różyczka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 19:00
11. „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 2:12
4   D RÓŻYCZKA Mirosław Z WŁODEK Grzegorz 3:2 (11:8, 6:11, 6:11, 11:7, 11:9) ⇑
9   D RÓŻYCZKA Mirosław Y TATARCZUCH Rafał 0:3 (3:11, 10:12, 5:11) ⇓
14   D RÓŻYCZKA Mirosław X MOTYKA Tadeusz 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 10:12, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
15 BIEL Jakub 1977
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
226 CHYC Tomasz 1993
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
2498 CZUBAK Michał 1987
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1626 FILIPEK Angelika 2007
48 GIZA Bartosz 1996
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
239 KOPCZYK Adrian 1991
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
229 MOTYKA Tadeusz 1961
2857 MURZYN Maciej 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
537 PĘKSA Paweł 1993
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2932 PROCHOT Krystian 1998
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
452 PUU Aarne 1948
241 ROSIEK Michał 1996
2584 RUDZKA Oliwia 2005
2394 SKOWRONEK Amelia 2009
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1241 SZELEST Jacek 1981
2576 SZOSTAK Michał 2005
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
650 TATARCZUCH Rafał 1998
2651 WALCZAK Michał 1994
224 WALICZEK Wojciech 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003