Damian Głąb
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: „Siemacha” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
13 BIENIEK Tomasz 1988
218 BIESAGA Marek 1964
188 BIL Maksymilian 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
68 CZYŻ Damian 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
867 DUDEK Radosław 1979
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
886 DZIEDZIC Janusz 1968
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1790 DŹWIG Andrzej 1986
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1672 GALA Bartłomiej 2003
2258 GĄSIOR Natalia 2004
885 GEMBACZ Marcin 2000
1336 GIBAŁA Marcin 1976
50 GIERCZYK Marcin 1993
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
2579 KILISZEK Kamila 2005
662 KLUZEK Sławomir 1986
2819 KOŁEK Maciej 2004
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
11 KULEWICZ Radosław 1988
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
2995 LAM Ka Wai 1989
190 LECH Sylwester 1998
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
587 MRÓZ Marek 1959
14 NIEĆ Andrzej 1984
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
28 OLECHNY Jakub 1993
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
909 PEREK Nikodem 2000
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
259 PIĘTOŃ Robert 1983
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
372 PIS Marcin 1996
253 RAPUTA Tomasz 1980
1158 REJDYCH Marek 1959
1235 REMBIASZ Michał 1987
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
721 SERAFIN Mateusz 1997
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
958 STANISZ Wojciech 1969
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
98 SURMA Krzysztof 1981
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
524 SZLACHETKA Jakub 1993
302 SZMYD Maciej 1976
575 SZOTT Krzysztof 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1269 TURECKI Kacper 2006
1219 URBAN Mariusz 1997
2594 URBAN Witold 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
493 WAZ Józef 1955
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
1939 WILK Roman 1961
69 WOJNICKI Kamil 1992
1886 WOLANIN Piotr 2001
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
2361 ZHAO Ziyi 2003
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990