Lista klubów województwa małopolskiego
Nazwa skrócona
Numer klubu
Adres statutowy Adres korespondencyjny Osoba prowadząca sekcję Adres sali rozgrywek
Numer NIP Dane kontaktowe
Pełna nazwa Ostatnia licencja
„Siemacha” Kraków
1676
ul. Długa 42
31-146 Kraków
Powiat: Kraków m.
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Damian Głąb
Tel. kom.: 662 870 880
dam.glab@gmail.com
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
NIP: 676-226-62-60 Telefon: (12) 682 11 10
http://comcomzone.pl/zona/nowa-huta/oferta/tenis-stolowy
Stowarzyszenie „Siemacha” w Krakowie 2018/2019 numer 422
AS Przeciszów
3050
ul. Okrężna 19
32-641 Przeciszów
Powiat: oświęcimski
jak statutowy Krzysztof Żebro
Tel. kom.: 697 923 694
KrzysiekZebro@poczta.fm
ul. Okrężna 19
32-641 Przeciszów
NIP: 549-245-74-97 https://facebook.com/pages/category/Sports-Club/Akademia-Sportu-Przecisz%C3%B3w-108220850698745/
Akademia Sportu w Przeciszowie 2019/2020 numer 49
CKiS Skawina
92
ul. Żwirki i Wigury 11
32-050 Skawina
Powiat: krakowski
jak statutowy Kamila Kajniak
Tel. kom.: 608 415 295
kamilakaj@op.pl
Hala Widowiskowo-Sportowa CKiS w Skawinie
ul. Konstytucji 3-go Maja 4
32-050 Skawina
NIP: 679-197-47-17 Telefon: (12) 256 95 60 wew. 35
halackis@ckis.pl
https://ckis.pl/
Centrum Kultury i Sportu w Skawinie 2018/2019 numer 228
GKS „Czarni” Czarny Dunajec
1073
Targowa 36
34-470 Czarny Dunajec
Powiat: nowotarski
jak statutowy Katarzyna Bandyk
Tel. kom.: 513 870 493
sarenka1979@gmail.com
Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec
ul. Józefa Piłsudskiego 2A
34-470 Czarny Dunajec
okres letni:
Lodowisko w Czarnym Dunajcu
ul. Jana Pawła II 144
34-470 Czarny Dunajec
NIP: 735-239-41-77 Telefon: (18) 265 74 04
Tel. kom.: 603 652 446
kontakt@gksczarni.pl
https://facebook.com/GKS-Czarni-Czarny-Dunajec-110148029081159/
Gminny Klub Sportowy „Czarni” w Czarnym Dunajcu brak
GOK Charsznica
3030
Kolejowa 1
32-250 Charsznica
Powiat: miechowski
jak statutowy Jarosław Piątek
Telefon: (41) 389 93 38
Tel. kom.: 691 272 576
asia.piatek@yahoo.pl
Hala Sportowa w Miechowie-Charsznicy
ul. Mickiewicza 1A
32-250 Charsznica
NIP: 659-141-91-58 Telefon: (41) 382 63 40
Tel. kom.: 530 505 013
gok@charsznica.pl
http://www.gok.charsznica.pl/art,125,sekcja-tenisa-stolowego.html
Gminny Ośrodek Kultury w Charsznicy 2018/2019 numer 234
KS „Backhand” Andrychów
3051
Sułkowice, ul. Racławicka 278
34-120 Andrychów
Powiat: wadowicki
jak statutowy Dawid Skrzypiec
Tel. kom.: 782 844 340
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej
ul. Jarosława Dąbrowskiego 2
34-120 Andrychów
NIP: 551-264-41-57 ks.backhand.andrychow@onet.pl
https://facebook.com/KS-Backhand-Andrych%C3%B3w-112185367173371/
Klub Sportowy „Backhand” w Andrychowie brak
KS „Bronowianka” Kraków
10
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Kazimierz Skrzypek
kskrzypek@op.pl
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
NIP: 677-183-74-95 Telefon: (12) 636 94 33
Tel. kom.: 889 465 160
sekretariat@bronowianka.pl
http://bronowianka.pl/
Klub Sportowy „Bronowianka” w Krakowie 2018/2019 numer 31
KS „Gorce” Nowy Targ
88
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Powiat: nowotarski
jak statutowy Tomasz Klag
Tel. kom.: 508 061 883
tomaszklag@op.pl
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
NIP: 735-001-22-89
Klub Sportowy „Gorce” 2018/2019 numer 51
KS „Jordan” Kraków
3017
ul. Krupnicza 38
31-123 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Bartłomiej Wielogórski
Tel. kom.: 603 286 990
b.wielogorski@wp.pl
ul. Krupnicza 38
31-123 Kraków
NIP: 676-124-37-07 Telefon: (12) 430 00 15
sekretariat@cmjordan.krakow.pl
http://cmjordan.krakow.pl/
Centrum Młodzieży im. dra Henryka Jordana 2018/2019 numer 140
KS „Podwawelski” Kraków
784
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Tomasz Janik
Tel. kom.: 789 018 066
tjanik@poczta.onet.pl
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
NIP: 945-182-72-84 Telefon: (12) 266 54 05
Tel. kom.: 519 116 512
podwawelski@rocknroll.pl
http://rocknroll.pl/o-sekcji.html
Klub Sportowy „Podwawelski” w Krakowie 2018/2019 numer 261
KS „Spektrum” Słopnice
1348
Słopnice 1050
34-615 Słopnice
Powiat: limanowski
34-650 Tymbark 491 Maciej Urbański
Telefon: (18) 332 59 00
Tel. kom.: 606 891 565
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
NIP: 737-208-34-57
Klub Sportowy „Spektrum” w Słopnicach 2018/2019 numer 168
KS „Start” Nowy Sącz
90
ul. Kościuszki 2
33-300 Nowy Sącz
Powiat: Nowy Sącz m.
jak statutowy Marek Borkowski
Tel. kom.: 602 119 006
ul. Grybowska 4
33-300 Nowy Sącz
(dawny budynek straży pożarnej)
NIP: 734-179-25-20 Telefon: (18) 442 14 02
Klub Sportowy „Start” w Nowym Sączu 2018/2019 numer 402
KS „Szczawa”
1091
34-607 Szczawa 367
Powiat: limanowski
jak statutowy Paweł Talar
Tel. kom.: 506 100 820
p.talar@op.pl
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
NIP: 737-197-09-14 http://szczawa.info.pl/
Klub Sportowy „Szczawa” 2018/2019 numer 188
KS „Turbacz” Mszana Dolna
1075
ul. Orkana 5
34-730 Mszana Dolna
Powiat: limanowski
ul. św. Maksymiliana Marii Kolbego 22B
34-730 Mszana Dolna
Stanisław Pitala
Telefon: (18) 331 06 56
Tel. kom.: 602 427 018
pitala@poler.pl
Zespół Szkół nr 1 w Mszanie Dolnej
ul. Jana Matejki 11
34-730 Mszana Dolna
NIP: 737-100-85-25
Klub Sportowy „Turbacz” w Mszanie Dolnej 2018/2019 numer 153
KS „Unia” Naprawa
3046
Naprawa 477
34-240 Jordanów
Powiat: suski
gen. Stanisawa Maczka 129A
34-240 Jordanów
Bogusław Gwiżdż
Tel. kom.: 693 562 318
bgwizdz@interia.pl
Szkoła Podstawowa w Naprawie
Naprawa 378
Jordanów 34-240
NIP: 552-147-78-36
Klub Sportowy „Unia” 2018/2019 numer 654
KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
3048
32-412 Wiśniowa 701
Powiat: myślenicki
jak statutowy Damian Pazdur
Tel. kom.: 691 801 151
halawisniowa@op.pl
Hala sportowa w Wiśniowej
32-412 Wiśniowa 701
NIP: 681-206-66-99 Telefon: (12) 333 37 01
http://wisniowa-sport.pl/
Klub Tenisa Stołowego „Jończyk Parkiety” w Wiśniowej brak
KTS „Victoria” Spytkowice
3024
ul. Wadowicka 106
34-116 Spytkowice
Powiat: wadowicki
jak statutowy Wojciech Mamoń
Tel. kom.: 604 570 153
Szkoła Podstawowa w Woźnikach
ul. Wadowicka 133
34-103 Woźniki
NIP: 551-261-86-22 victoriaspytkowice@gmail.com
https://facebook.com/KTS-Victoria-Spytkowice-174469179559587/
Klub Tenisa Stołowego „Victoria” w Spytkowicach 2018/2019 numer 81
LKS „Binarowa” Binarowa
1561
Binarowa 458
38-340 Biecz
Powiat: gorlicki
Binarowa 105
38-340 Biecz
Kazimierz Michalec
Tel. kom.: 506 914 030
Zespół Szkolno-Przedszkolny i Gimnazjum w Binarowej
Binarowa 458
38-340 Biecz
NIP: 738-209-12-34
Ludowy Klub Sportowy „Binarowa” w Binarowej 2018/2019 numer 316
LKS „Dobrzanka” Dobra
1631
34-642 Dobra 745
Powiat: limanowski
jak statutowy Jerzy Miśkowiec
Tel. kom.: 692 173 020
m_jurek@op.pl
Sala gimnastyczna przy Gminnym Przedszkolu nr 1
34-642 Dobra 490
NIP: 737-187-04-72
Ludowy Klub Sportowy „Dobrzanka” w Dobrej 2018/2019 numer 73
LKS „Kłos” Olkusz
3044
Francesco Nullo 32
32-300 Olkusz
Powiat: olkuski
jak statutowy Jakub Łaskawiec
Tel. kom.: 608 508 891
jakublaskawiec@poczta.onet.pl
Hala Sportowo-Widowiskowa w Olkuszu
ul. Wiejska 1A
Olkusz 32-300
NIP: 637-180-55-28 Tel. kom.: 604 086 917
http://lksklosolkusz.pl/
Ludowy Klub Sportowy „Kłos” 2018/2019 numer 91
LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
1517
ul. Niecała 1
32-120 Nowe Brzesko
Powiat: proszowicki
jak statutowy Mateusz Rojek
Tel. kom.: 667 282 706
mateuszrojek@onet,pl
Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny
ul. Krakowska 29
32-120 Nowe Brzesko
NIP: 682-123-80-07
Ludowy Klub Sportowy „Nadwiślanka” 2018/2019 numer 623
LKS „Orawa” Jabłonka
3055
ul. 3-go Maja 1
34-480 Jabłonka
Powiat: nowotarski
jak statutowy Jerzy Palenik
Tel. kom.: 889 727 112
jerzy3110@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce im. Adama Mickiewicza
ul. Piusa Jabłońskiego 4
34-480 Jabłonka
NIP: 735-251-17-72
Ludowy Klub Sportowy „Orawa” w Jabłonce brak
LKS „Orzeł” Wojnarowa
3015
Wojnarowa
33-322 Korzenna
Powiat: nowosądecki
jak statutowy Tomasz Obrzut
Tel. kom.: 606 883 390
aaatom@poczta.onet.pl
Szkoła Podstawowa
Wojnarowa 278
33-322 Korzenna
NIP: 734-285-94-27 Tel. kom.: 602 194 979
orzel.wojnarowa@op.pl
Ludowy Klub Sportowy „Orzeł” w Wojnarowej 2018/2019 numer 343
LKS „Polonia” Wilczkowice
3042
ul. Jaworowa 18
32-091 Michałowice
Powiat: krakowski
os. Piastów 25/57
31-624 Kraków
Andrzej Zieliński
Tel. kom.: 600 351 211
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
NIP: 678-260-26-95 poloniawilczkowice@gmail.com
http://poloniawilczkowice.pl/
Ludowy Klub Sportowy „Polonia” w Wilczkowicach 2018/2019 numer 337
LKS „Uran” Łukowica
3031
34-606 Łukowica 349
Powiat: limanowski
jak statutowy Bogdan Łuczkowski
Tel. kom.: 503 541 830
bogdanluczkowski88@gmail.com
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łukowicy
34-606 Łukowica 285
NIP: 737-189-33-78 Tel. kom.: 503 748 119
ksuranlukowica@gmail.com
Gminny Związek Zespołów Sportowych w Łukowicy 2018/2019 numer 275
LKS „Victoria” Nidek
3022
Nidek, ul. św. Judy Tadeusza 14
34-122 Wieprz
Powiat: wadowicki
jak statutowy Krzysztof Szemik
Tel. kom.: 502 739 519
myszaszemik76@gmail.com
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nidku
Nidek, ul. Św. Judy Tadeusza 2
34-122 Wieprz
NIP: 551-257-21-10
Ludowy Klub Sportowy „Victoria” w Nidku 2018/2019 numer 446
LKS „Vocovia” Wokowice
1076
Wokowice ul. Centralna 39
32-828 Biadoliny Szlacheckie
Powiat: brzeski
os. Jagiełły 6/49
32-800 Brzesko
Marek Przybyło
Tel. kom.: 603 853 158
asiaprzybylo@poczta.fm
Wokowice ul. Centralna 44
32-823 Biadoliny Szlacheckie
NIP: 869-187-65-19
Ludowy Klub Sportowy „Vocovia” w Wokowicach 2018/2019 numer 525
LKS „Wisła” Rząska
3035
ul. Klubowa 2
30-199 Rząska
Powiat: krakowski
jak statutowy Dominik Buła
Tel. kom.: 790 790 601
dominik7-81@o2.pl
Świetlica Wiejska
ul. Klubowa 2
30-199 Rząska
NIP: 944-194-06-71
Ludowy Klub Sportowy „Wisła” w Rząsce 2018/2019 numer 201
LUKS „Lipie”
614
Lipie 11
33-318 Gródek nad Dunajcem
Powiat: nowosądecki
jak statutowy Zygmunt Opiło
Tel. kom.: 609 355 434
splipie@o2.pl
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu
Lipie 11
33-318 Gródek n/Dunajcem
NIP: Telefon: (18) 440 10 51
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Lipie” w Lipiu 2018/2019 numer 517
LUKS „Skrzyszów”
1432
33-156 Skrzyszów 470
Powiat: tarnowski
jak statutowy Krzysztof Galus
Tel. kom.: 509 655 111
kasia_galus@vp.pl
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
NIP: 993-050-41-71 Telefon: (14) 674 50 03
Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy „Skrzyszów” w Skrzyszowie 2018/2019 numer 499
LUKS „Sobolik” Sobolów
1323
32-742 Sobolów 100
Powiat: bocheński
Kamyk 78
32-742 Sobolów
Krzysztof Kluba
Telefon: (14) 685 42 35
Tel. kom.: 603 594 626
klubakrzysztof@interia.pl
Dom Wiejski w Chrostowej
Chrostowa 52
32-742 Sobolów
NIP: 868-185-82-24
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Sobolik” w Sobolowie 2018/2019 numer 161
LZS Mędrzechów
1610
33-221 Mędrzechów 9
Powiat: dąbrowski
33-221 Mędrzechów 381 Zenon Woliński
Tel. kom.: 667 020 235
zenonwol@gmail.com
Szkoła Podstawowa im. Mari Konopnickiej w Mędrzechowie
Rynek 440
33-221 Mędrzechów
NIP: 871-161-73-48 http://lzsmedrzechow.pl/
Ludowy Zespół Sportowy w Mędrzechowie 2018/2019 numer 301
MKS „Centrum” Kraków
9
al. Powstania Warszawskiego 6
31-549 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Tadeusz Kanas
Tel. kom.: 501 942 240
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
NIP: 675-114-97-40 Telefon: (12) 411 58 66
mksan@interia.pl
http://mks-ksos.tenisstolowy.eu/
Międzyszkolny Klub Sportowy „Centrum” w Krakowie 2018/2019 numer 417
MKS „Radość” Gorlice
56
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
Powiat: gorlicki
jak statutowy Marek Mróz
Tel. kom.: 603 527 620
mmrozik@poczta.onet.pl
Gorlickie Centrum Kultury
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
NIP: 738-101-34-79 Tel. kom.: 603 537 620
mksradosc.gorlice@poczta.onet.pl
http://radosc.gorlice.pl/
Międzyszkolny Klub Sportowy „Radość” w Gorlicach 2018/2019 numer 251
MKS „Skawa” Wadowice
1226
ul. Błonie 2
34-100 Wadowice
Powiat: wadowicki
jak statutowy Łukasz Jurzak
Tel. kom.: 535 342 616
lukasz.jurzak83@tlen.pl
Szkoła Podstawowa im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach
Jaroszowice 88
34-100 Wadowice
NIP: 551-169-64-42 Telefon: (33) 823 49 60
Tel. kom.: 788 551 664
mksskawa1907@wp.pl
https://mksskawawadowice.pl/
Miejski Klub Sportowy „Skawa” w Wadowicach 2018/2019 numer 191
MKS „Tarnovia” Tarnów
73
ul. Bandrowskiego 9
33-100 Tarnów
Powiat: Tarnów m.
jak statutowy Magdalena Biczak
Hala sportowa MKS Tarnovia
ul. Bandrowskiego 9
33-100 Tarnów
NIP: 873-127-83-23 Tel. kom.: 660 368 841
mkstarnoviatarnow@o2.pl
Miejski Klub Sportowy „Tarnovia” w Tarnowie 2018/2019 numer 141
MOKSiR Czchów
3040
Rynek 12
32-860 Czchów
Powiat: brzeski
jak statutowy Mateusz Malik
Tel. kom.: 790 608 602
mateusz.malik@interia.pl
Publiczne Gimnazjum w Czchowie
ul. Sądecka 185
32-860 Czchów
NIP: 869-133-77-51 Telefon: (14) 684 31 88
moksir@czchow.pl
http://moksir.czchow.pl/
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji 2018/2019 numer 245
MOSiR Tuchów
1595
ul. Jana Pawła II 6
33-170 Tuchów
Powiat: tarnowski
jak statutowy Janusz Damian
Tel. kom.: 500 845 090
januszdamiantt@gmail.com
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie
ul. Jana Pawła II 6
33-170 Tuchów
NIP: 993-029-35-73 Telefon: (14) 652 57 00
mosir.tuchow@gmail.com
http://mosir.tuchow.pl/
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie 2018/2019 numer 6
Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
3018
ul. Wincentego Witosa 39
30-612 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Marek Biesaga
Telefon:
Tel. kom.: 501 585 095
marekbiesaga@interia.pl
Dom Kultury SM "Kurdwanów Nowy"
ul. Witosa 39
30-612 Kraków
NIP: 679-247-22-25
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Top Spin” 2018/2019 numer 591
PKS „Porta” Kraków
895
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
Powiat: Kraków m.
ul. Fiołkowa 7/27
31-457 Kraków
Janusz Małota
Tel. kom.: 608 086 898
Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej Księży Pijarów
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
NIP: 945-192-52-13 Telefon: (12) 411 28 51
tupek@pijarzy.pl
Parafialny Klub Sportowy „Porta” w Krakowie 2018/2019 numer 284
SMS „Solne Miasto” Wieliczka
3049
ul. Tadeusza Kościuszki 15
32-020 Wieliczka
Powiat: wielicki
ul. Dębowa 8A
32-020 Wieliczka
Adrian Garycki
Tel. kom.: 603 721 717
adrian.garycki@wp.pl
Szkoła Podstawowa im. św. Kingi w Podstolicach
Podstolice 204
32-020 Wieliczka
NIP: 683-198-59-58
Szkoła Mistrzostwa Sportowego „Solne Miasto” w Wieliczce brak
SSL „Wielmożanka” Wielmoża
3021
Wielmoża, ul. Krótka 57
32-045 Sułoszowa
Powiat: krakowski
jak statutowy Włodzimierz Pieszczek
Tel. kom.: 508 660 792
janpieszczek@wp.pl
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Powstańców Styczniowych
Wielmoża, ul. Szkolna 55
32-045 Sułoszowa
NIP: 944-187-05-51 Tel. kom.: 608 177 255
Stowarzyszenie Sportowo-Ludowe „Wielmożanka” 2018/2019 numer 147
TG „Sokół” Brzesko
3020
ul. Puszkina 4
32-800 Brzesko
Powiat: brzeski
jak statutowy Jakub Hazik
Tel. kom.: 602 423 496
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
NIP: 869-175-51-87 Tel. kom.: 784 507 355
sokolbrzesko@wp.pl
Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” 2018/2019 numer 135
TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
1119
ul. Władysława Orkana 2
34-500 Zakopane
Powiat: tatrzański
jak statutowy Janusz Motyka
Tel. kom.: 609 501 708
motyka.janusz@interia.eu
Szkoła Podstawowa im. Antoniny Tatar w Suchem
Suche 115A
34-520 Poronin
NIP: 736-104-61-97 Telefon: (18) 206 41 56
tg.sokol.zakopane@interia.pl
https://sokol.zakopane.pl/
Towarzystwa Gimnastyczne „Sokół” Gniazdo w Zakopanem 2011/2012 numer 605
TKKF Dobczyce
3038
ul. Podgórska 2
32-410 Dobczyce
Powiat: myślenicki
jak statutowy Rafał Zlezarczyk
Tel. kom.: 665 592 269
rafalzlezarczyk@gmail.com
ul. Podgórska 2
32-410 Dobczyce
NIP: 681-156-52-94 tenisdobczyce@gmail.com
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Dobczycach 2018/2019 numer 286
TKS „Opoka” Trzebinia
740
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Powiat: chrzanowski
Czyżówka ul. Długa 65
32-541 Trzebinia
Kazimierz Andrzej Noworyta
Telefon: (32) 711 63 94
Tel. kom.: 660 410 217
kazimierz.noworyta@gmail.com
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
NIP: 628-194-88-33 https://facebook.com/opokatrzebinia
Tenisowy Klub Sportowy „Opoka” w Trzebinii 2018/2019 numer 437
UKS „Fortem” Pawęzów
3054
Pawęzów 66
33-103 Tarnów
Powiat: tarnowski
jak statutowy Wojciech Przeklasa
Tel. kom.: 516 838 940
przeklasawojciech@gmail.com
Szkoła Podstawowa im. Batalionu "BARBARA" AK w Pawęzowie
Pawęzów 66
33-103 Tarnów
NIP: 993-067-09-23 Telefon: (14) 625 01 18
uczniowskiklubsportowyfortem@gmail.com
https://facebook.com/UKSFORTEMPaw%C4%99z%C3%B3w-375292659960331/
Uczniowski Klub Sportowy „Fortem” w Pawęzowie brak
UKS „Gryf” Gdów
3039
Niegowić 62
32-420 Gdów
Powiat: wielicki
jak statutowy Paulina Krużel
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
NIP: 683-209-39-20 klub@gryf.gdow.pl
https://gryf.gdow.pl/
Uczniowski Klub Sportowy „Gryf” w Gdowie 2018/2019 numer 260
UKS „Jola” Kraków
1459
os. Dywizjonu 303 46/47
31-875 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Jolanta Szatko-Nowak
Tel. kom.: 504 618 329
jolanta.szatko@interia.pl
Szkoła Podstawowa numer 100 im. Adama Mickiewicza
os. Albertyńskie 36
31-855 Kraków
NIP: 687-303-64-18 http://sites.google.com/site/jolkatenisowa/
Uczniowski Klub Sportowy „Jola” w Krakowie 2018/2019 numer 649
UKS „Jordan” Zakliczyn
3047
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
Powiat: tarnowski
jak statutowy Mateusz Malik
Tel. kom.: 790 608 602
mateusz.malik@interia.pl
Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
NIP: 873-291-13-95
Uczniowski Klub Sportowy „Jordan” 2018/2019 numer 674
UKS „Królewski Biecz”
3014
ul. Kazimierza Wielkiego 31
38-340 Biecz
Powiat: gorlicki
38-246 Szerzyny 216 Adam Dudek
Tel. kom.: 505 022 176
adamdudek48@interia.pl
Szkoła Podstawowa nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu
ul. Grodzka 22
38-340 Biecz
NIP: 738-214-45-16
Uczniowski Klub Sportowy „Królewski Biecz” w Bieczu 2017/2018 numer 595
UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1184
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Powiat: wielicki
jak statutowy Agnieszka Piotrowska
Tel. kom.: 502 364 696
p.agnieszka.piotrowska@gmail.com
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
NIP: 683-183-62-82 Tel. kom.: 601 940 997
Uczniowski Klub Sportowy „Magnum” 2018/2019 numer 324
UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
775
ul. Władysława Orkana 17
34-400 Nowy Targ
Powiat: nowotarski
jak statutowy Piotr Obrochta
Tel. kom.: 510 963 398
piotrobrochta77@gmail.com
Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowym Targu
ul. Władysława Orkana 17
34-400 Nowy Targ
NIP: 735-259-90-05 Telefon: (18) 266 25 74
http://sp5.nowytarg.pl/
Uczniowski Klub Sportowy „Orkan” przy Szkole Podstawowej nr 5 w Nowym Targu 2018/2019 numer 230
UKS „Płomień” Limanowa
960
ul. Władysława Reymonta 3
34-600 Limanowa
Powiat: limanowski
jak statutowy Zdzisław Sułkowski
Telefon: (18) 337 68 15
Tel. kom.: 503 531 861
barbaras1966@wp.pl
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
NIP: 737-193-56-74 Tel. kom.: 570 570 930
http://plomienlimanowa.pl/
Uczniowski Klub Sportowy „Płomień” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej 2018/2019 numer 346
UKS „Rajska Szkoła” Kraków
3056
ul. Tuchowska 113
30-698 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Inga Gromniak
inga.g@vp.pl
ul. Tuchowska 113
30-698 Kraków
NIP: 679-285-39-67 Tel. kom.: 690 016 960
uks@rajskaszkola.pl
https://uks.rajskaszkola.pl/
Uczniowski Klub Sportowy „Rajska Szkoła” w Krakowie brak
UKS „Rokicie” Szczytniki
1442
Szczytniki 10
32-420 Gdów
Powiat: wielicki
jak statutowy Wojciech Biernat
Telefon: (12) 284 56 30
Tel. kom.: 501 269 593
Sala podstawowa:
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
Pierzchów 100
32-420 Gdów
Sala rezerwowa:
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej
Szczytniki 10
32-420 Gdów
NIP: 683-198-77-85 szczytniki1@poczta.onet.pl
Uczniowski Klub Sportowy „Rokicie” w Szczytnikach 2018/2019 numer 103
UKS „Sokół” Żabno
1430
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
Powiat: tarnowski
jak statutowy Stanisław Dąbroś
Telefon: (14) 642 38 49
Tel. kom.: 511 019 030
staszekdabros@op.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie
im. ks. Janusza St. Pasierba
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
NIP: 993-063-59-67 Tel. kom.: 602 488 006
Uczniowski Klub Sportowy KTK „Sokół” 2018/2019 numer 137
UKS „Tornado” Waksmund
1657
ul. Na Równi 28
34-431 Waksmund
Powiat: nowotarski
jak statutowy Paulina Pęksa
Tel. kom.: 534 443 914
pajujcia@gmail.com
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Waksmundzie
ul. Na Równi 28
34-431 Waksmund
NIP: 735-260-19-14
Uczniowski Klub Sportowy „Tornado” 2018/2019 numer 498
UKS „Zarabie” Myślenice
1189
ul. Zdrojowa 16
32-400 Myślenice
Powiat: myślenicki
jak statutowy Bogdan Czyżycki
Tel. kom.: 606 976 994
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
NIP: 681-189-03-21 uks_zarabie@o2.pl
Uczniowski Klub Sportowy „Zarabie” 2018/2019 numer 494
UKS Olesno
286
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Powiat: dąbrowski
jak statutowy Tadeusz Łabędź
Telefon: (14) 641 10 56
Tel. kom.: 509 997 329
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
NIP: 871-159-44-00 Telefon: (14) 641 10 19
sp-olesno@wp.pl
Uczniowski Klub Sportowy w Oleśnie 2018/2019 numer 47
UKS SP 1 Tarnów
291
ul. Władysława Reymonta 30
33-100 Tarnów
Powiat: Tarnów m.
jak statutowy Adam Kieroński
Tel. kom.: 602 396 606
adamkiero@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej
ul. Władysława Reymonta 30
33-100 Tarnów
NIP: Telefon: (14) 636 37 40
http://sp1tarnow.pl/
Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 1 w Tarnowie 2018/2019 numer 12
ULKS „Lachowice”
1220
34-232 Lachowice 232B
Powiat: suski
34-232 Lachowice 81A Piotr Grajny
Tel. kom.: 504 252 532
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lachowicach
Lachowice 392 i 232B
34-232 Lachowice
NIP: 552-160-02-48 Telefon: (33) 874 80 17
ulks.lachowice@interia.pl
Uczniowsko-Ludowy Klub Sportowy „Lachowice” w Lachowicach 2018/2019 numer 484