Michał Piekarczyk
Numer zawodnika: 1386
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: LKS „Victoria” Nidek
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 40061
Numer licencji okres.: 10357
Data wydania: 21.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00
6. KS Bronowianka Kraków II - LKS Victoria Nidek 6:8
3   C SMUGA Mariusz Y PIEKARCZYK Michał 2:3 (11:7, 3:11, 11:9, 2:11, 7:11) ⇑
6   B ANDRZEJAK Kacper
KARIMOV Artur
X PIEKARCZYK Michał
GAJDA Rafał
3:1 (2:11, 11:8, 11:6, 12:10) ⇓
9   D KARIMOV Artur Y PIEKARCZYK Michał 3:1 (6:11, 11:7, 11:6, 11:9) ⇓
11   A TWARÓG Mariusz Y PIEKARCZYK Michał 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00
52. LKS Victoria Nidek II - SSL Wielmożanka Wielmoża 4:10
3   C PIEKARCZYK Michał Y ZĘBALA Paweł 2:3 (11:9, 11:6, 8:11, 7:11, 8:11) ⇓
6   B PIEKARCZYK Michał
WĄS Bartłomiej
X PIESZCZEK Włodzimierz
PĘCZEK Mateusz
2:3 (4:11, 11:7, 8:11, 14:12, 11:13) ⇓
10   C PIEKARCZYK Michał Z ZĘBALA Mateusz 1:3 (1:11, 12:14, 11:8, 11:13) ⇓
12   C PIEKARCZYK Michał W PĘCZEK Mateusz 1:3 (5:11, 11:7, 5:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1224 ANTECKI Patryk 2003
1879 BAJER Grzegorz 2007
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
373 BAŃBOR Andrzej 1969
3447 BARAN Sebastian 1998
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
188 BIL Maksymilian 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
351 BOBER Damian 1987
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1272 BOLEK Łukasz 1997
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
1798 BYRSKI Kamil 2000
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
3913 DEIGSLER Michał 1993
2271 DIETRICH Aleksander 2004
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1436 DRABEK Kazimierz 1945
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2249 DYMEK Michał 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1672 GALA Bartłomiej 2003
727 GALUS Mateusz 2001
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
713 GARB Aleksandra 2001
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
2258 GĄSIOR Natalia 2004
1829 GĄTKIEWICZ Patryk 1975
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
3825 KARIMOV Artur 2007
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
1403 KLAG Wiktor 2007
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
1509 KORCZAK Natasza 2006
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
1510 KOWALCZYK Michał 2007
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
1910 KRAWIEC Kamil 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
2995 LAM Ka Wai 1989
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
699 LIS Roksana 1998
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
3156 MERTA Rafał 1997
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
3382 MORA Szymon 1987
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
229 MOTYKA Tadeusz 1961
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2145 NAGEL Kacper 2006
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
1824 NOWAK Jakub 2007
496 NOWAK Marcin 1984
2491 OCHMAN Michał 1987
3935 OGORZELEC Łukasz 1992
674 OLESIAK Grzegorz 1999
59 OPYD Artur 1996
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
1437 PANEK Kamil 1992
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
2550 PILCH Aleksander 2008
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
784 PORADZISZ Michał 1994
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1795 RUPA Robert 1965
862 SARNA Ryszard 1962
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
129 SKOWRON Daniel 1995
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
3256 SOWA Bartosz 1994
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
3988 TOKARCZYK Karolina 1998
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
330 WARMUZ Kamil 1989
1806 WAWRZON Sebastian 1998
150 WĄSIK Marcin 1996
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
1583 WINCEK Marek 1981
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
3341 YEHORKIN Paweł 1984
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
2383 ZYSEK Piotr 1967
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003