Filip Subik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00
6. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9
3   C MOTYKA Tadeusz Y SUBIK Filip 3:2 (7:11, 11:7, 8:11, 11:9, 11:2) ⇓
6   B WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
X SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
3:1 (11:5, 11:13, 11:6, 11:5) ⇓
9   D WŁODEK Grzegorz Y SUBIK Filip 2:3 (12:14, 11:5, 7:11, 11:9, 9:11) ⇑
11   A JANISZEWSKI Kamil Y SUBIK Filip 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
12. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
4   D SUBIK Filip Z JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:4, 9:11, 15:13, 11:9) ⇑
6   B SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
2:3 (11:8, 16:14, 6:11, 7:11, 6:11) ⇓
9   D SUBIK Filip Y KOPACKI Paweł 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
14   D SUBIK Filip X CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00
15. KS „Gorce” Nowy Targ II - ULKS „Lachowice” 12:2
1   A SUBIK Filip W KLUZEK Sławomir 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇑
5   A SUBIK Filip
KLAG Wiktor
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
2:3 (11:9, 4:11, 11:7, 8:11, 13:15) ⇓
7   A SUBIK Filip X SURMA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
11   A SUBIK Filip Y KACHEL Mateusz 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 10:00
22. „Siemacha” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ II 1:13
2   B BOLEK Łukasz X SUBIK Filip 1:3 (11:1, 8:11, 8:11, 6:11) ⇑
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W SUBIK Filip
KLAG Wiktor
3:0 (11:2, 11:9, 11:5) ⇓
7   A KONSTANTYN Paweł X SUBIK Filip 1:3 (5:11, 13:11, 9:11, 4:11) ⇑
14   D GRATKOWSKI Jacek X SUBIK Filip 2:3 (11:7, 11:8, 6:11, 5:11, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 11:00
30. MKS „Radość” Gorlice - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
1   A WILK Paweł W SUBIK Filip 3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:5) ⇓
5   A NOWAK Marcin
MÓL Marcin
W SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
0:3 (8:11, 9:11, 14:16) ⇑
8   B MÓL Marcin W SUBIK Filip 3:1 (14:16, 11:5, 11:9, 14:12) ⇓
12   C NOWAK Marcin W SUBIK Filip 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:4) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2020-12-05 16:00
44. KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6
3 1 B SUBIK Filip Y BIAŁCZYK Łukasz 0:3 (7:11, 3:11, 2:11) ⇓
6 2 C SUBIK Filip
MOZDYNIEWICZ Marek
W CHYC Tomasz
OSIKA Sławomir
0:3 (10:12, 9:11, 10:12) ⇓
9 1 B SUBIK Filip X JANIK Tomasz 1:3 (10:12, 8:11, 11:9, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-24 11:00 ⇨ 2021-02-21 11:00
58. KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS „Centrum” Kraków 13:1
4   D SUBIK Filip Z UTYLSKI Filip 3:1 (15:13, 11:8, 11:13, 11:5) ⇑
6   B SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
X WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
3:0 (11:5, 11:5, 11:9) ⇑
9   D SUBIK Filip Y WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:8, 11:5, 16:14) ⇑
14   D SUBIK Filip X RADEK Arkadiusz 3:2 (8:11, 6:11, 11:6, 11:4, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
516 ANTOSIAK Jacek 1971
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
222 BARAN Roman 1980
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
2054 BOBAK Jacek 1968
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
2820 BUCZYŃSKI Witold 1993
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
1920 CNOTA Jakub 2002
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
174 DANAJ Natalia 2000
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1790 DŹWIG Andrzej 1986
234 FLIS Bogusław 1972
2 FLOREK Arkadiusz 1993
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1317 GALUS Katarzyna 1998
48 GIZA Bartosz 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
969 GÓRKA Michał 1989
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
245 KAIM Adrian 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
262 KOSMAL Kinga 1999
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
520 KUBÓW Janusz 1983
101 KUFEL Dominik 1979
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
2250 MIKRUT Jakub 2003
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2491 OCHMAN Michał 1987
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1441 PĘK Karolina 1998
537 PĘKSA Paweł 1993
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1850 ROBAK Wiktor 2002
241 ROSIEK Michał 1996
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
1313 STALMACH Zbigniew 2000
17 STRZAŁKA Marek 1969
98 SURMA Krzysztof 1981
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
121 SZLAMKA Andrzej 1966
302 SZMYD Maciej 1976
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
53 TERLECKI Mirosław 1965
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
152 WAWRZON Mateusz 1990
150 WĄSIK Marcin 1996
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
94 ZYCH Szymon 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986