Adrian Skrzypek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-26 19:00 ⇨ 2021-10-16 11:00
59. LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 8:6
2   B SKRZYPEK Adrian X RESZKA Jakub 3:2 (11:9, 7:11, 4:11, 11:9, 11:3) ⇑
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W GRATKOWSKI Jacek
ŚLIWIŃSKI Karol
2:3 (3:11, 7:11, 14:12, 11:5, 4:11) ⇓
8   B SKRZYPEK Adrian W KONSTANTYN Paweł 2:3 (11:8, 11:7, 5:11, 9:11, 5:11) ⇓
13   B SKRZYPEK Adrian Z ŚLIWIŃSKI Karol 2:3 (11:8, 9:11, 11:13, 11:9, 10:12) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-10 11:00 ⇨ 2021-10-17 11:00
24. KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
2   B PASEK Kamil X SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:8, 11:9, 11:3) ⇓
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:7, 14:12, 12:10) ⇓
7   A TROJANOWSKI Dawid X SKRZYPEK Adrian 1:3 (10:12, 11:5, 4:11, 6:11) ⇑
14   D BULZAK Jan X SKRZYPEK Adrian 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-22 19:00
39. UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Polonia” Wilczkowice 6:8
4   D SUŁKOWSKI Karol Z SKRZYPEK Adrian 3:1 (11:7, 13:11, 8:11, 11:6) ⇓
6   B STANISZ Wojciech
GOLONKA Filip
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Adrian
0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇑
10   C ROZUM Dawid Z SKRZYPEK Adrian 1:3 (11:7, 5:11, 8:11, 6:11) ⇑
13   B GOLONKA Filip Z SKRZYPEK Adrian 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-17 19:00 ⇨ 2021-10-24 14:00
7. LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS „Radość” Gorlice 9:5
4   D SKRZYPEK Adrian Z WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:8, 16:14, 11:8) ⇑
6   B DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Adrian
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 7:11) ⇓
9   D SKRZYPEK Adrian Y NOWAK Marcin 3:2 (11:6, 11:9, 10:12, 8:11, 11:6) ⇑
14   D SKRZYPEK Adrian X WILK Paweł 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:9) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 16:00
54. KS „Gorce” Nowy Targ II - LKS „Polonia” Wilczkowice 11:3
1   A KLAG Wiktor W SKRZYPEK Adrian 3:2 (5:11, 11:7, 11:5, 9:11, 11:8) ⇓
5   A KLAG Wiktor
MRUGAŁA Bartłomiej
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:2 (11:3, 9:11, 11:3, 3:11, 11:9) ⇓
8   B MRUGAŁA Bartłomiej W SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇓
12   C MRUGAŁA Jan W SKRZYPEK Adrian 3:2 (11:5, 5:11, 8:11, 11:8, 11:3) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-29 19:00 ⇨ 2021-11-12 19:00
46. LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14 walkower
3   C SKRZYPEK Adrian Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) -
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
1:3 (9:11, 11:3, 7:11, 8:11) -
10   C SKRZYPEK Adrian Z KUZIO Waldemar 1:3 (5:11, 4:11, 11:7, 8:11) -
12   C SKRZYPEK Adrian W STALMACH Zbigniew 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 6:11, 11:8) -
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 10:00
69. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 12:2
1   A CELARY Mateusz W SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
8   B KOŁOS Arkadiusz W SKRZYPEK Adrian 3:1 (14:12, 11:7, 8:11, 11:6) ⇓
12   C TURECKI Kacper W SKRZYPEK Adrian 3:2 (6:11, 4:11, 11:4, 11:6, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-17 19:00
72. LKS „Polonia” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 11:3
3   C SKRZYPEK Adrian Y PIETRZAK Antoni 3:2 (6:11, 11:7, 11:8, 6:11, 11:4) ⇑
6   B LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
1:3 (11:9, 11:13, 6:11, 6:11) ⇓
10   C SKRZYPEK Adrian Z SURMA Krzysztof 3:2 (6:11, 11:8, 11:13, 11:5, 11:9) ⇑
12   C SKRZYPEK Adrian W RAPUTA Tomasz 3:2 (9:11, 11:7, 6:11, 11:8, 12:10) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 19:00 ⇨ 2021-12-19 16:00
20. LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
2   B SKRZYPEK Adrian X DYCHTOŃ Jakub 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) ⇓
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
2:3 (11:7, 8:11, 11:6, 11:13, 9:11) ⇓
8   B SKRZYPEK Adrian W KIEROŃSKI Adam 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) ⇓
13   B SKRZYPEK Adrian Z WŁODEK Grzegorz 2:3 (7:11, 6:11, 11:9, 11:5, 6:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 10:00
84. TKKF Dobczyce - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6
1   A ZAKRZYŃSKI Dominik W SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) ⇓
5   A ZYCH Szymon
BAJER Grzegorz
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
0:3 (6:11, 6:11, 3:11) ⇑
8   B GDULA Adam W SKRZYPEK Adrian 2:3 (11:8, 11:4, 10:12, 6:11, 10:12) ⇑
12   C ZYCH Szymon W SKRZYPEK Adrian 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-14 19:00
85. LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
2   B SKRZYPEK Adrian X KOZIEŁ Michał 3:0 (11:8, 11:8, 13:11) ⇑
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 11:4, 12:10) ⇑
8   B SKRZYPEK Adrian W FRĄCZEK Łukasz 3:0 (12:10, 11:6, 11:4) ⇑
13   B SKRZYPEK Adrian Z ŚWIRK Robert 0:3 (2:11, 13:15, 7:11) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 14:00 ⇨ 2022-03-06 15:00
116. ULKS „Lachowice” - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6
1   A RAPUTA Tomasz W SKRZYPEK Adrian 3:1 (11:3, 15:13, 7:11, 11:3) ⇓
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X GADAWSKI Adrian
SKRZYPEK Adrian
1:3 (9:11, 11:6, 11:13, 6:11) ⇑
8   B PIETRZAK Antoni W SKRZYPEK Adrian 0:3 (6:11, 8:11, 2:11) ⇑
12   C KLUZEK Sławomir W SKRZYPEK Adrian 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 7:11) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 16:00
119. UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Polonia” Wilczkowice 9:5
4   D CZYŻYCKI Bogdan Z SKRZYPEK Adrian 2:3 (5:11, 10:12, 11:8, 11:6, 5:11) ⇑
5   A KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
2:3 (11:7, 9:11, 6:11, 12:10, 12:14) ⇑
10   C STALMACH Zbigniew Z SKRZYPEK Adrian 1:3 (2:11, 5:11, 11:9, 4:11) ⇑
13   B ŚWIATŁOŃ Piotr Z SKRZYPEK Adrian 3:1 (11:5, 8:11, 11:9, 12:10) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-01 18:00 ⇨ 2022-03-13 10:30
126. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice 6:8
3   C ŚWIRK Robert Y SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) ⇓
6   B KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
X GADAWSKI Adrian
SKRZYPEK Adrian
2:3 (4:11, 11:9, 11:5, 7:11, 9:11) ⇑
9   D DŁUGAJ Rafał Y SKRZYPEK Adrian 3:1 (12:10, 9:11, 11:3, 11:4) ⇓
11   A FRĄCZEK Łukasz Y SKRZYPEK Adrian 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-27 11:00
122. MKS „Radość” Gorlice - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
1   A MÓL Marcin W SKRZYPEK Adrian 2:3 (6:11, 11:2, 14:12, 7:11, 5:11) ⇑
6   B ŁABOWSKI Józef
GAŁUSZKA Mateusz
X GADAWSKI Adrian
SKRZYPEK Adrian
2:3 (8:11, 11:13, 13:11, 11:6, 8:11) ⇑
8   B NOWAK Marcin W SKRZYPEK Adrian 1:3 (11:8, 6:11, 3:11, 2:11) ⇑
12   C GAŁUSZKA Mateusz W SKRZYPEK Adrian 1:3 (6:11, 11:8, 4:11, 3:11) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-13 19:00 ⇨ 2022-04-06 18:00
133. LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
2   B SKRZYPEK Adrian X PASEK Kamil 3:0 (11:9, 11:3, 11:7) ⇑
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 7:11) ⇓
8   B SKRZYPEK Adrian W TROJANOWSKI Dawid 3:1 (11:7, 5:11, 11:9, 11:6) ⇑
13   B SKRZYPEK Adrian Z BULZAK Jan 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-29 19:00 ⇨ 2022-04-07 19:00
128. LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
3   C SKRZYPEK Adrian Y GOLONKA Filip 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) ⇑
6   B SKRZYPEK Grzegorz
SKRZYPEK Adrian
X ROZUM Dawid
DOMITER Julia
3:0 (11:4, 11:7, 11:8) ⇑
10   C SKRZYPEK Adrian Z DOMITER Julia 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇑
12   C SKRZYPEK Adrian W SUŁKOWSKI Karol 1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
899 BIEL Jakub 1987
351 BOBER Damian 1987
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
1688 BORTNIK Jakub 2001
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
3551 BULZAK Jan 1964
162 CELARY Mateusz 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1397 CHRAPUSTA Krystian 2000
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
687 CZYRNEK Jakub 1998
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
1140 GNIADEK Adrian 2003
1372 GOLONKA Filip 2006
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
12 JANIK Bartosz 1988
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
1135 KANIA Jan 1952
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1183 KASPRZYK Michalina 2002
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
2819 KOŁEK Maciej 2004
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
600 KOZIOŁ Sandra 2000
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
1910 KRAWIEC Kamil 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1828 KULCZYK Rafał 1977
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1666 MAJDAK Rafał 2006
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
14 NIEĆ Andrzej 1984
758 NOSEK Artur 1996
496 NOWAK Marcin 1984
424 NOWAK Patryk 1997
30 OBROCHTA Piotr 1977
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
945 PODGÓRSKI Jan 1959
629 RACZEK Marcin 1978
428 RAJZER Aleksandra 2000
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1376 ROZKUSZKA Zbigniew 1963
344 ROZUM Dawid 1998
709 SACHA Bartłomiej 1991
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1680 STEFAN Igor 2003
1641 STOCHEL Adam 2006
1952 STOSZKO Artur 1969
1402 STROISZ Nataniel 2004
1387 STROISZ Natasza 2003
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1269 TURECKI Kacper 2006
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
989 ZBYLUT Andrzej 1972
1268 ZBYLUT Patryk 2005
94 ZYCH Szymon 1995
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002