Piotr Mruk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: LUKS „Lipie”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00
4. LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS "Solsum" Lipie 10:4
4   D GAWLIK Adam Z MRUK Piotr 3:0 (11:4, 11:7, 12:10) ⇓
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W MRUK Piotr
WÓJS Tomasz
3:2 (11:5, 5:11, 11:5, 10:12, 11:6) ⇓
10   C JAWIEŃ Marcin Z MRUK Piotr 3:2 (11:6, 5:11, 8:11, 11:8, 11:7) ⇓
13   B SKRZYŃSKI Janusz Z MRUK Piotr 2:3 (5:11, 8:11, 11:8, 11:8, 8:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 19:00
17. UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS "Solsum" Lipie 9:5
10   C NYCZ Zbigniew Z MRUK Piotr 3:0 (13:11, 15:13, 11:8) ⇓
13   B KRAS Nikodem Z MRUK Piotr 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 9:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 16:00
30. LKS „Orzeł” Wojnarowa - LUKS "Solsum" Lipie 2:12
3   C ŻAROWSKA Sonia Y MRUK Piotr 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) ⇑
6   B RYBOWICZ Rafał
ŻAROWSKA Sonia
X JURKOWSKI Piotr
MRUK Piotr
0:3 (7:11, 1:11, 12:14) ⇑
9   D PLICHTA Józef Y MRUK Piotr 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
11   A ŁUKASIK Andrzej Y MRUK Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 17:00
36. UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS "Solsum" Lipie 11:3
1   A WINKLER Grzegorz W MRUK Piotr 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇓
5   A SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
W MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
3:0 (11:7, 11:6, 11:2) ⇓
8   B ROBAK Mateusz W MRUK Piotr 3:0 (11:5, 11:5, 11:1) ⇓
12   C CICH Adrian W MRUK Piotr 2:3 (10:12, 6:11, 12:10, 11:9, 8:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
42. LUKS "Solsum" Lipie - KS „Talar Team” Szczawa 8:6
2   B MRUK Piotr X JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (6:11, 6:11, 11:7, 4:11) ⇓
8   B MRUK Piotr W DUDZIK Grzegorz 2:3 (11:7, 7:11, 10:12, 12:10, 13:15) ⇓
13   B MRUK Piotr Z SZAREK Marcin 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:7) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 11:00
49. LUKS "Solsum" Lipie - LZS „Solidarni” Mędrzechów 2:12
4   D MRUK Piotr Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) ⇓
6   B MRUK Piotr
WÓJS Tomasz
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
1:3 (9:11, 8:11, 14:12, 7:11) ⇓
9   D MRUK Piotr Y WOLIŃSKI Zenon 1:3 (11:8, 5:11, 5:11, 8:11) ⇓
14   D MRUK Piotr X GAJEWSKI Dominik 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-07 19:00
56. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS "Solsum" Lipie 13:1
1   A OBROCHTA Paweł W MRUK Piotr 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇓
6   B BOLSĘGA Henryk
TABOR Krzysztof
X MRUK Piotr
SEKUŁA Grzegorz
2:3 (6:11, 2:11, 11:9, 11:9, 9:11) ⇑
8   B SOBCZAK Krzysztof W MRUK Piotr 3:0 (11:6, 11:2, 11:5) ⇓
12   C OBROCHTA Piotr W MRUK Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 11:00 ⇨ 2022-01-12 18:30
23. LUKS "Solsum" Lipie - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:10
4   D MRUK Piotr Z KOZIOŁ Jarosław 3:1 (11:6, 7:11, 12:10, 11:5) ⇑
6   B MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
X NOSAL Mirosław
DAMIAN Tomasz
0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇓
9   D MRUK Piotr Y DAMIAN Tomasz 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 2:11) ⇓
14   D MRUK Piotr X KOZIOŁ Wiesław 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-10 18:00 ⇨ 2022-01-15 17:00
47. TG „Sokół” Brzesko - LUKS "Solsum" Lipie 3:11
4   D NOWAK Dawid Z MRUK Piotr 1:3 (11:2, 6:11, 6:11, 10:12) ⇑
10   C PIĘKOSZ Wacław Z MRUK Piotr 3:2 (6:11, 4:11, 11:7, 12:10, 11:7) ⇓
13   B PUT Maciej Z MRUK Piotr 3:1 (12:10, 6:11, 12:10, 15:13) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-16 11:00
63. LUKS "Solsum" Lipie - MKS „Radość” Gorlice II 4:10
2   B MRUK Piotr X GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (7:11, 5:11, 15:13, 11:13) ⇓
8   B MRUK Piotr W PIECHOWICZ Marek 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
13   B MRUK Piotr Z TOKARZ Adam 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-13 11:00
84. KS „Talar Team” Szczawa - LUKS "Solsum" Lipie 8:6
4   D NIEĆ Andrzej Z MRUK Piotr 2:3 (11:4, 8:11, 11:8, 9:11, 7:11) ⇑
10   C DUDZIK Grzegorz Z MRUK Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
13   B JANIKOWSKI Sławomir Z MRUK Piotr 3:2 (12:10, 6:11, 8:11, 11:6, 11:8) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-27 11:00
86. LUKS "Solsum" Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa 10:4
4   D MRUK Piotr Z PLICHTA Józef 3:1 (3:11, 12:10, 11:3, 12:10) ⇑
6   B MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
X RYBOWICZ Rafał
PLICHTA Józef
3:1 (12:10, 10:12, 11:9, 12:10) ⇑
9   D MRUK Piotr Y ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:4, 11:5, 12:10) ⇑
14   D MRUK Piotr X RYBOWICZ Rafał 1:3 (12:10, 7:11, 9:11, 14:16) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-13 11:00
89. UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS "Solsum" Lipie 9:5
4   D TATARCZUCH Marek Z MRUK Piotr 2:3 (1:11, 10:12, 11:9, 11:4, 7:11) ⇑
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W MRUK Piotr
CEWKA Piotr
3:1 (11:9, 11:5, 12:14, 11:9) ⇓
10   C KUDŁA Paweł Z MRUK Piotr 0:3 (4:11, 10:12, 4:11) ⇑
13   B FLOREK Sławomir Z MRUK Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-27 11:00
93. LUKS „Galux” Skrzyszów II - LUKS "Solsum" Lipie 11:3
2   B JASIELSKI Franciszek X MRUK Piotr 3:0 (12:10, 12:10, 11:5) ⇓
6   B BAŃBOR Andrzej
DAMIAN Tomasz
X MRUK Piotr
WÓJS Tomasz
3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
7   A BAŃBOR Andrzej X MRUK Piotr 3:1 (11:4, 11:9, 7:11, 11:4) ⇓
14   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej X MRUK Piotr 3:0 (11:9, 11:3, 11:3) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-03 11:00
94. LUKS "Solsum" Lipie - TG „Sokół” Brzesko 13:1
2   B MRUK Piotr X PIĘKOSZ Wacław 0:3 (10:12, 5:11, 10:12) ⇓
6   B MRUK Piotr
WÓJS Tomasz
X PIĘKOSZ Jakub
NOWAK Dawid
3:1 (13:11, 9:11, 11:5, 11:9) ⇑
8   B MRUK Piotr W HAZIK Jakub 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:8) ⇑
13   B MRUK Piotr Z PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2875 APOLA Grzegorz 1976
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
247 BOLSĘGA Henryk 1971
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1686 CICH Adrian 2002
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
381 DAMIAN Tomasz 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
25 FLOREK Sławomir 1977
1178 FORCZEK Kamil 2000
2371 FRANCZAK Szymon 2006
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
50 GIERCZYK Marcin 1993
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1372 GOLONKA Filip 2006
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
481 GRUCA Marek 1978
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2495 KAWKA Maciej 1974
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
2675 KRAS Nikodem 2008
511 KRÓL Stanisław 1959
1802 KUDŁA Paweł 1985
1934 KULCZYK Rafał 1981
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
484 MIELUCH Marek 1994
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
2353 NOWAK Dawid 2004
1340 NOWAK Rafał 2000
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
497 OBRZUT Tomasz 1972
674 OLESIAK Grzegorz 1999
1990 OPOKA Krzysztof 1993
59 OPYD Artur 1996
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
917 PARAIS Leszek 1969
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
517 PIĘTA Piotr 1940
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
252 PIWOWARCZYK Roman 1976
2191 PLICHTA Józef 1965
1788 PORĘBA Adam 1978
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
2377 PUT Maciej 2004
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
488 SIEDLARZ Artur 1999
2181 SIKOŃ Maciej 2007
485 SKOWRON Jan 1958
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1669 SZAREK Marcin 1986
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
439 SZUBRYT Tomasz 1974
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
327 TOKARZ Mariusz 1991
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
3123 WINKLER Grzegorz 1980
2792 WITEK Grzegorz 1982
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002