Grzegorz Winkler
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1980
Przynależność klubowa: UKS „Fortem” Pawęzów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 17:00
14. UKS „Fortem” Pawęzów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6
1   A WINKLER Grzegorz W OBROCHTA Paweł 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 6:11) ⇓
6   B SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
X OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (11:13, 9:11, 3:11) ⇓
7   A WINKLER Grzegorz X PIĘTOŃ Robert 3:0 (11:2, 11:5, 11:3) ⇑
11   A WINKLER Grzegorz Y OBROCHTA Piotr 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 16:00
24. LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Fortem” Pawęzów 0:14
1   A PLICHTA Józef W WINKLER Grzegorz 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) ⇑
5   A RYBOWICZ Rafał
ŻAROWSKA Sonia
W SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
2:3 (11:8, 11:5, 2:11, 8:11, 9:11) ⇑
8   B ŻAROWSKA Sonia W WINKLER Grzegorz 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) ⇑
12   C OBRZUT Tomasz W WINKLER Grzegorz 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-23 17:00
27. UKS „Fortem” Pawęzów - MKS „Radość” Gorlice II 12:2
1   A WINKLER Grzegorz W WOJTAS Tomasz 0:3 (8:11, 2:11, 6:11) ⇓
6   B SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
X WOJTAS Tomasz
GAŁUSZKA Mateusz
3:2 (12:10, 9:11, 9:11, 11:9, 11:8) ⇑
7   A WINKLER Grzegorz X GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:2) ⇑
11   A WINKLER Grzegorz Y PIECHOWICZ Marek 3:0 (11:2, 11:8, 11:8) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 17:00
36. UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS "Solsum" Lipie 11:3
1   A WINKLER Grzegorz W MRUK Piotr 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇑
5   A SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
W MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
3:0 (11:7, 11:6, 11:2) ⇑
7   A WINKLER Grzegorz X DZIEDZIC Marta 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇑
11   A WINKLER Grzegorz Y JURKOWSKI Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 17:00 ⇨ 2021-11-06 17:00
1. UKS „Fortem” Pawęzów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 6:8
4   D WINKLER Grzegorz Z GAJEWSKI Dominik 1:3 (11:8, 2:11, 7:11, 6:11) ⇓
5   A SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
1:3 (7:11, 9:11, 11:4, 7:11) ⇓
9   D WINKLER Grzegorz Y JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (11:6, 11:5, 7:11, 6:11, 3:11) ⇓
14   D WINKLER Grzegorz X WOLIŃSKI Zenon 3:0 (15:13, 11:7, 11:3) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
40. LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Fortem” Pawęzów 2:12
1   A RĘBACZ Wojciech W WINKLER Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) ⇑
5   A RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
W SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
0:3 (6:11, 3:11, 7:11) ⇑
8   B JAWIEŃ Marcin W WINKLER Grzegorz 1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 1:11) ⇑
12   C FLĄDRO Piotr W WINKLER Grzegorz 2:3 (8:11, 6:11, 14:12, 11:9, 5:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00 ⇨ 2021-12-27 16:00
12. LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Fortem” Pawęzów 6:8
1   A DUDEK Radosław W WINKLER Grzegorz 3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:5) ⇓
5   A NOSAL Mirosław
DUDEK Radosław
W SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
3:1 (11:7, 11:5, 6:11, 13:11) ⇓
8   B JASIELSKI Franciszek W WINKLER Grzegorz 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇑
12   C KĄDZIOŁKA Bartłomiej W WINKLER Grzegorz 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 17:00 ⇨ 2021-12-29 17:00
48. UKS „Fortem” Pawęzów - KS „Talar Team” Szczawa 11:3
1   A WINKLER Grzegorz W PIETRZAK Krzysztof 3:1 (6:11, 17:15, 11:4, 11:4) ⇑
6   B SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
X NIEĆ Andrzej
PIETRZAK Krzysztof
3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:8) ⇑
7   A WINKLER Grzegorz X NIEĆ Andrzej 2:3 (12:10, 7:11, 6:11, 11:3, 3:11) ⇓
11   A WINKLER Grzegorz Y SZAREK Marcin 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-08 17:00 ⇨ 2022-01-06 17:00
60. UKS „Fortem” Pawęzów - TG „Sokół” Brzesko 14:0
1   A WINKLER Grzegorz W NOWAK Dawid 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) ⇑
5   A SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
W PIĘKOSZ Jakub
NOWAK Dawid
3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑
7   A WINKLER Grzegorz X PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
11   A WINKLER Grzegorz Y DĄBROWA Bolesław 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 11:00 ⇨ 2022-01-13 18:30
53. UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Fortem” Pawęzów 0:14
1   A MOTYKA Tadeusz W WINKLER Grzegorz 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇑
6   B MOTYKA Tadeusz
PROCHAZKA Tomasz
X SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
1:3 (11:3, 5:11, 5:11, 6:11) ⇑
8   B ZACHARA Józef W WINKLER Grzegorz 2:3 (6:11, 11:9, 11:9, 3:11, 9:11) ⇑
12   C PROCHAZKA Tomasz W WINKLER Grzegorz 1:3 (3:11, 12:10, 9:11, 11:13) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-14 19:00
66. UKS „Jordan” Zakliczyn - UKS „Fortem” Pawęzów 5:9
1   A HEŁMECKI Szymon W WINKLER Grzegorz 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇓
6   B NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
X WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:5) ⇓
8   B NAGEL Kacper W WINKLER Grzegorz 3:2 (12:10, 10:12, 10:12, 11:0, 11:9) ⇓
12   C NYCZ Zbigniew W WINKLER Grzegorz 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 4:11) ⇑
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-12 17:00
68. UKS „Fortem” Pawęzów - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4
1   A WINKLER Grzegorz W RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:7, 11:1, 11:6) ⇑
5   A SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
3:0 (11:9, 11:4, 11:9) ⇑
7   A WINKLER Grzegorz X JAWIEŃ Marcin 1:3 (3:11, 11:8, 9:11, 8:11) ⇓
11   A WINKLER Grzegorz Y GAWLIK Adam 3:0 (11:1, 11:5, 11:5) ⇑
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-02 17:00 ⇨ 2022-03-06 17:00
80. MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Fortem” Pawęzów 7:7
1   A PIECHOWICZ Marek W WINKLER Grzegorz 1:3 (3:11, 5:11, 11:9, 5:11) ⇑
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Marcin
W SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
3:0 (11:7, 11:8, 17:15) ⇓
8   B GAŁUSZKA Mateusz W WINKLER Grzegorz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇓
12   C TOKARZ Adam W WINKLER Grzegorz 2:3 (11:9, 10:12, 10:12, 14:12, 7:11) ⇑
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 17:00
73. UKS „Fortem” Pawęzów - UKS „Jordan” Zakliczyn 6:8
1   A WINKLER Grzegorz W NAGEL Kacper 1:3 (6:11, 5:11, 11:9, 9:11) ⇓
6   B SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
X NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
3:1 (12:10, 11:8, 5:11, 13:11) ⇑
7   A WINKLER Grzegorz X HEŁMECKI Szymon 0:3 (10:12, 2:11, 6:11) ⇓
11   A WINKLER Grzegorz Y NYCZ Zbigniew 3:1 (11:9, 11:13, 11:5, 11:3) ⇑
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-25 19:00
78. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Fortem” Pawęzów 8:6
4   D OBROCHTA Piotr Z WINKLER Grzegorz 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇓
6   B OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
X SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
3:0 (11:3, 11:4, 11:7) ⇓
10   C PIĘTOŃ Robert Z WINKLER Grzegorz 2:3 (11:9, 8:11, 11:6, 7:11, 11:13) ⇑
13   B OBROCHTA Paweł Z WINKLER Grzegorz 3:1 (11:7, 11:7, 14:16, 15:13) ⇓
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-27 15:00 ⇨ 2022-04-02 17:00
72. LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Fortem” Pawęzów 9:5
3   C WOLIŃSKI Zenon Y WINKLER Grzegorz 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) ⇑
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 11:8) ⇓
9   D JASTRZĘBSKI Dawid Y WINKLER Grzegorz 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 11:4) ⇓
11   A GAJEWSKI Dominik Y WINKLER Grzegorz 2:3 (11:5, 9:11, 11:8, 11:13, 13:15) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2328 BABRAL Stanisław 2005
1661 BACZ Andrzej 1948
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
672 DUDEK Adam 1948
867 DUDEK Radosław 1979
1633 DZIEDZIC Marta 1969
742 FLĄDRO Piotr 1982
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
2430 HABA Klaudia 2010
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
347 JASIELSKI Franciszek 1965
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
1910 KRAWIEC Kamil 2000
3107 KUCHARSKI Michał 1989
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
2948 MARTYKA Igor 2005
2581 MILÓWKA Julia 2008
229 MOTYKA Tadeusz 1961
339 MRUK Piotr 1981
2145 NAGEL Kacper 2006
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
14 NIEĆ Andrzej 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
497 OBRZUT Tomasz 1972
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
259 PIĘTOŃ Robert 1983
2191 PLICHTA Józef 1965
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1669 SZAREK Marcin 1986
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
264 ZACHARA Józef 1988
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003