Mateusz Kachel
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
11. KS „Start” Nowy Sącz - ULKS „Lachowice” 6:8
2   B BULZAK Jan X KACHEL Mateusz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) ⇑
6   B LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇑
7   A LEŚNIAK Kamil X KACHEL Mateusz 1:3 (11:4, 4:11, 9:11, 7:11) ⇑
14   D TROJANOWSKI Dawid X KACHEL Mateusz 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:7) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 14:00
18. ULKS „Lachowice” - LKS „Kłos” Olkusz 7:7
2   B KACHEL Mateusz X MORA Szymon 2:3 (11:13, 11:7, 11:7, 9:11, 8:11) ⇓
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
3:0 (11:9, 11:2, 11:8) ⇑
8   B KACHEL Mateusz W GLANOWSKI Waldemar 2:3 (11:8, 5:11, 9:11, 11:4, 2:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 16:00
26. UKS „Płomień” Limanowa II - ULKS „Lachowice” 12:2
4   D SUŁKOWSKI Karol Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
5   A MICHALCZYK Jakub
SUŁKOWSKI Karol
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
2:3 (12:14, 11:7, 8:11, 11:9, 10:12) ⇑
10   C KOSMAL Dawid Z KACHEL Mateusz 3:0 (15:13, 11:4, 11:7) ⇓
13   B MICHALCZYK Jakub Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-16 14:00
31. ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 7:7
2   B KACHEL Mateusz X KUZIO Waldemar 1:3 (8:11, 11:9, 2:11, 6:11) ⇓
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
1:3 (11:5, 5:11, 9:11, 9:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 15:00
41. KS „Gorce” Nowy Targ II - ULKS „Lachowice” 4:10
3   C GNIADEK Piotr Y KACHEL Mateusz 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) ⇓
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 15:00
44. ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 4:10
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
3:1 (8:11, 11:6, 12:10, 11:5) ⇑
13   B KACHEL Mateusz Z PILCH Aleksander 2:3 (9:11, 11:4, 11:5, 3:11, 5:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 11:00
56. „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 11:3
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
13   B KOŁOS Arkadiusz Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 14:00 ⇨ 2021-11-06 18:30
5. ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
3   C KACHEL Mateusz Y WŁODEK Grzegorz 1:3 (8:11, 11:6, 12:14, 7:11) ⇓
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
2:3 (11:9, 11:13, 8:11, 11:8, 6:11) ⇓
10   C KACHEL Mateusz Z DYCHTOŃ Jakub 1:3 (8:11, 8:11, 13:11, 9:11) ⇓
12   C KACHEL Mateusz W TATARCZUCH Rafał 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-27 15:00
57. ULKS „Lachowice” - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
3:2 (16:18, 12:10, 11:9, 2:11, 11:3) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-16 11:00 ⇨ 2021-12-11 19:00
87. KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 8:6
5   A GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (8:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:3) ⇓
8   B GAJEWSKA Natalia W KACHEL Mateusz 3:0 (11:9, 11:5, 13:11) ⇓
12   C KOPACKI Paweł W KACHEL Mateusz 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:4) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-17 19:00
72. LKS „Polonia” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 11:3
2   B DUDZIAK Damian X KACHEL Mateusz 3:1 (11:6, 11:7, 4:11, 11:4) ⇓
6   B LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
1:3 (11:9, 11:13, 6:11, 6:11) ⇑
7   A SKRZYPEK Grzegorz X KACHEL Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
14   D LENART Marek X KACHEL Mateusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:9) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 15:00 ⇨ 2022-01-15 16:00
70. ULKS „Lachowice” - TKKF Dobczyce 8:6
1   A KACHEL Mateusz W BAJER Grzegorz 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 11:9) ⇑
7   A KACHEL Mateusz X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇓
11   A KACHEL Mateusz Y NOWAK Jakub 1:3 (10:12, 9:11, 15:13, 11:13) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 15:00 ⇨ 2022-01-16 11:00
83. ULKS „Lachowice” - MKS „Radość” Gorlice 10:4
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:2 (11:5, 11:8, 9:11, 5:11, 11:7) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-16 19:00
113. ULKS „Lachowice” - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
3:0 (11:3, 11:5, 11:7) ⇑
9   D KACHEL Mateusz Y BULZAK Jan 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) ⇓
14   D KACHEL Mateusz X LEŚNIAK Kamil 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 10:12) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 14:00 ⇨ 2022-03-06 15:00
116. ULKS „Lachowice” - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X GADAWSKI Adrian
SKRZYPEK Adrian
1:3 (9:11, 11:6, 11:13, 6:11) ⇓
13   B KACHEL Mateusz Z LENART Marek 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-29 18:00 ⇨ 2022-03-11 20:00
129. TKS „Opoka” Trzebinia - ULKS „Lachowice” 6:8
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (11:6, 9:11, 8:11, 11:5, 11:5) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 16:00
123. UKS „Zarabie” Myślenice - ULKS „Lachowice” 5:9
5   A KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (7:11, 6:11, 10:12) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-03 11:00 ⇨ 2022-04-10 11:00
125. MKS „Radość” Gorlice - ULKS „Lachowice” 5:9
5   A ŁABOWSKI Józef
NOWAK Marcin
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:9) ⇓
12   C ŁABOWSKI Józef W KACHEL Mateusz 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 14:00
132. ULKS „Lachowice” - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
3   C KACHEL Mateusz Y KOTLARZ Daniel 3:0 (11:7, 11:7, 11:2) ⇑
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W WIKTOREK Marcin
STANISZ Marcel
3:0 (11:2, 11:4, 11:3) ⇑
10   C KACHEL Mateusz Z WIKTOREK Marcin 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇑
12   C KACHEL Mateusz W STANISZ Marcel 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
1879 BAJER Grzegorz 2007
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
222 BARAN Roman 1980
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
813 BLAT Piotr 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
3551 BULZAK Jan 1964
162 CELARY Mateusz 1995
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
1920 CNOTA Jakub 2002
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
2241 CZERNIK Mateusz 1989
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
522 DZIADEK Konrad 1992
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
887 DZIEDZIC Piotr 2001
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1692 GALA Dawid 2005
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
713 GARB Aleksandra 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
542 HOMOLA Piotr 1975
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
245 KAIM Adrian 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
828 KAZALSKI Bartosz 1994
1131 KEMPA Robert 1976
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
1403 KLAG Wiktor 2007
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
1029 KOPCZYK Hubert 1998
889 KORCZAK Damian 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
3716 KOTLARZ Daniel 2011
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
60 KRASNY Michał 1995
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
639 KUREK Jacek 1968
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
1285 KWATER Dominik 1977
2995 LAM Ka Wai 1989
1320 LEBIEST Wojciech 1975
1197 LELEK Paweł 1973
127 LENART Kazimierz 1952
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
2002 LUHA Peter 1989
32 ŁABOWSKI Józef 1973
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
1986 MAJDAK Jacek 1969
1666 MAJDAK Rafał 2006
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
671 MLECZKO Radosław 1993
614 MLICKA Beata 1989
3382 MORA Szymon 1987
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
322 NOWACKA Dorota 1966
1824 NOWAK Jakub 2007
496 NOWAK Marcin 1984
928 NOWORYTA Anna 1981
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
293 PALARZ Jan 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
321 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
2550 PILCH Aleksander 2008
627 POJNAR Marcin 1991
926 POTOCKI Adam 1975
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
145 RYŚ Tomasz 1972
1944 SEROKA Szymon 2001
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
2202 SPOREK Szymon 2004
46 STACH Paweł 1978
3738 STANISZ Marcel 2007
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
121 SZLAMKA Andrzej 1966
575 SZOTT Krzysztof 1954
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
966 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001
376 TABOR Marcin 1981
650 TATARCZUCH Rafał 1998
53 TERLECKI Mirosław 1965
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1219 URBAN Mariusz 1997
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
1329 WCISŁO Konrad 2005
957 WCISŁO Tomasz 1993
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
3715 WIKTOREK Marcin 2012
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
2361 ZHAO Ziyi 2003
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
1063 ŻYDEK Sławomir 1977