Bogdan Czyżycki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 14:00 ⇨ 2020-11-12 18:00
8. MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2
5   A JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 11:00 ⇨ 2020-11-17 19:00
17. UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
2   B CZYŻYCKI Bogdan X SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) ⇓
5   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
2:3 (11:8, 10:12, 11:7, 6:11, 9:11) ⇓
8   B CZYŻYCKI Bogdan W DUDZIAK Damian 3:2 (11:5, 6:11, 11:9, 8:11, 12:10) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 12:00
24. MKS „Centrum” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10
4   D UTYLSKI Filip Z CZYŻYCKI Bogdan 3:0 (11:6, 11:7, 17:15) ⇓
5   A UTYLSKI Filip
STOCHEL Adam
W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
2054 BOBAK Jacek 1968
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
518 BUJAK Piotr 1960
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
175 DANAJ Patrycja 1998
888 DĄBROWSKI Damian 1979
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
2249 DYMEK Michał 1987
242 FIRA Damian 1988
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
885 GEMBACZ Marcin 2000
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
812 IWANIUCH Rafał 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
245 KAIM Adrian 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
626 KLIMAS Łukasz 1983
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
697 KOCHMAŃSKI Marek 1983
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
889 KORCZAK Damian 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
227 KRÓL Maciej 1972
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
520 KUBÓW Janusz 1983
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1802 KUDŁA Paweł 1985
101 KUFEL Dominik 1979
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
639 KUREK Jacek 1968
178 KUTAJ Maksymilian 2002
190 LECH Sylwester 1998
1197 LELEK Paweł 1973
939 LEWICKI Piotr 1969
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
290 MICHALCZYK Jakub 1998
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
2250 MIKRUT Jakub 2003
671 MLECZKO Radosław 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
229 MOTYKA Tadeusz 1961
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2491 OCHMAN Michał 1987
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
862 SARNA Ryszard 1962
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
161 STACH Sebastian 1997
1641 STOCHEL Adam 2006
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
302 SZMYD Maciej 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
376 TABOR Marcin 1981
53 TERLECKI Mirosław 1965
2447 TOMSIA Sławomir 1979
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976