Adam Gawlik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: LKS „Vocovia” Wokowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-02 19:00
4. UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 6:8
2   B MARTYKA Bartłomiej X GAWLIK Adam 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) ⇓
5   A HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
3:0 (11:8, 11:8, 19:17) ⇓
7   A HEŁMECKI Szymon X GAWLIK Adam 2:3 (11:7, 12:14, 6:11, 11:4, 7:11) ⇑
14   D SZCZEPAŃSKI Dominik X GAWLIK Adam 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 4:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
9. LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
3   C GAWLIK Adam Y OBROCHTA Piotr 2:3 (11:7, 5:11, 11:4, 11:13, 12:14) ⇓
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W SOBCZAK Krzysztof
DZIEDZIC Piotr
3:0 (11:3, 11:7, 11:6) ⇑
10   C GAWLIK Adam Z OBROCHTA Paweł 0:3 (3:11, 6:11, 5:11) ⇓
12   C GAWLIK Adam W SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:7, 14:12, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
1851 BARSZCZ Dominik 2004
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
13 BIENIEK Tomasz 1988
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1358 BŁĘDOWSKI Jakub 1999
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
20 BROŻEK Mateusz 1988
2207 BRZĘK Patrycja 2005
546 BUDZIK Oskar 1998
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
757 CHYL Zbigniew 1964
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
402 DUDA Tomasz 1981
1719 FIRLIT Alicja 2004
660 FIRLIT Przemysław 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
2206 GAJDA Rafał 2000
2564 GAJDUR Krystian 2005
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1915 GAJOWY Mateusz 2006
727 GALUS Mateusz 2001
885 GEMBACZ Marcin 2000
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1714 GUZIK Paweł 1986
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1813 JASNOS Filip 2004
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
245 KAIM Adrian 1997
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1919 KIJOWSKI Jan 2002
24 KOCIK Piotr 1980
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1932 KORUS Paweł 2002
1925 KOWAL Damian 1999
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
1910 KRAWIEC Kamil 2000
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
1802 KUDŁA Paweł 1985
11 KULEWICZ Radosław 1988
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
774 MARTA Patrycja 1999
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
766 MIKOSZ Michał 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
2145 NAGEL Kacper 2006
1949 NATKANIEC Łukasz 1985
2211 NIEĆ Andrzej 2005
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
2353 NOWAK Dawid 2004
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
424 NOWAK Patryk 1997
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
340 ODELGA Jan 1981
2205 OLCHAWA Daniel 1998
28 OLECHNY Jakub 1993
5 OPIOŁA Tomasz 1954
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
547 PAJĄK Dawid 1998
243 PALACZ Grzegorz 1982
946 PARA Eligiusz 1954
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
70 PRZEKLASA Monika 1986
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
67 ROJEK Rafał 1978
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
10 SAMEL Bartłomiej 1981
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
302 SZMYD Maciej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
403 SZUTA Andrzej 1965
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
33 WARIAN Mirosław 1974
8 WĘGIEL Marcin 1980
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993