Andrzej Szczepański
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: UKS „Fortem” Pawęzów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 17:00
14. UKS „Fortem” Pawęzów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z BOLSĘGA Henryk 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇑
5   A ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
W BOLSĘGA Henryk
PIĘTOŃ Robert
3:0 (11:8, 11:7, 11:4) ⇑
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y OBROCHTA Piotr 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 9:11) ⇓
14   D SZCZEPAŃSKI Andrzej X PIĘTOŃ Robert 3:1 (11:8, 15:13, 8:11, 11:8) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 16:00
24. LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Fortem” Pawęzów 0:14
4   D RYBOWICZ Rafał Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇑
6   B OBRZUT Tomasz
PLICHTA Józef
X ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
0:3 (6:11, 4:11, 10:12) ⇑
10   C OBRZUT Tomasz Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (3:11, 5:11, 2:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-23 17:00
27. UKS „Fortem” Pawęzów - MKS „Radość” Gorlice II 12:2
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z TOKARZ Adam 3:2 (9:11, 11:6, 11:4, 9:11, 11:8) ⇑
5   A ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
W PIECHOWICZ Marek
TOKARZ Adam
3:1 (11:8, 11:9, 5:11, 11:6) ⇑
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y PIECHOWICZ Marek 3:2 (7:11, 7:11, 11:9, 11:7, 11:9) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 17:00
36. UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS "Solsum" Lipie 11:3
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z SZCZECINA Piotr 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇑
6   B ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
X JURKOWSKI Piotr
DZIEDZIC Marta
3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:1) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 17:00 ⇨ 2021-11-06 17:00
1. UKS „Fortem” Pawęzów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 6:8
3   C SZCZEPAŃSKI Andrzej Y JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
6   B ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:2 (10:12, 11:5, 11:7, 8:11, 12:10) ⇑
10   C SZCZEPAŃSKI Andrzej Z GAJEWSKI Dominik 0:3 (11:13, 6:11, 9:11) ⇓
12   C SZCZEPAŃSKI Andrzej W OSTROWSKI Dawid 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
40. LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Fortem” Pawęzów 2:12
4   D GAWLIK Adam Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) ⇓
6   B GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
X ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
0:3 (7:11, 6:11, 2:11) ⇑
10   C FLĄDRO Piotr Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 2:3 (11:7, 9:11, 11:5, 9:11, 11:13) ⇑
13   B JAWIEŃ Marcin Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (11:9, 3:11, 4:11, 5:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00 ⇨ 2021-12-27 16:00
12. LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Fortem” Pawęzów 6:8
4   D NOSAL Mirosław Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (3:11, 11:9, 6:11, 11:13) ⇑
6   B KOZIOŁ Jarosław
DAMIAN Tomasz
X ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 4:11) ⇑
10   C DAMIAN Tomasz Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (7:11, 9:11, 14:12, 7:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 17:00 ⇨ 2021-12-29 17:00
48. UKS „Fortem” Pawęzów - KS „Talar Team” Szczawa 11:3
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z JANIKOWSKI Sławomir 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) ⇑
5   A ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
W SZAREK Marcin
JANIKOWSKI Sławomir
3:2 (14:12, 7:11, 11:8, 8:11, 11:5) ⇑
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y SZAREK Marcin 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-08 17:00 ⇨ 2022-01-06 17:00
60. UKS „Fortem” Pawęzów - TG „Sokół” Brzesko 14:0
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z HAZIK Jakub 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇑
6   B ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
X DĄBROWA Bolesław
HAZIK Jakub
3:0 (11:7, 11:1, 11:7) ⇑
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y DĄBROWA Bolesław 3:0 (11:6, 11:1, 11:6) ⇑
14   D SZCZEPAŃSKI Andrzej X PIĘKOSZ Jakub 3:2 (6:11, 11:5, 11:5, 9:11, 11:9) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 11:00 ⇨ 2022-01-13 18:30
53. UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Fortem” Pawęzów 0:14
4   D TATARCZUCH Marek Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (6:11, 11:6, 6:11, 6:11) ⇑
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
1:3 (5:11, 11:7, 15:17, 5:11) ⇑
10   C PROCHAZKA Tomasz Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 2:3 (8:11, 7:11, 11:6, 12:10, 3:11) ⇑
13   B ZACHARA Józef Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 5:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-14 19:00
66. UKS „Jordan” Zakliczyn - UKS „Fortem” Pawęzów 5:9
4   D SIKOŃ Maciej Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇑
5   A HEŁMECKI Szymon
SIKOŃ Maciej
W ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
1:3 (8:11, 6:11, 11:5, 7:11) ⇑
10   C NYCZ Zbigniew Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇑
13   B NAGEL Kacper Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (3:11, 11:2, 5:11, 9:11) ⇑
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-12 17:00
68. UKS „Fortem” Pawęzów - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z FLĄDRO Piotr 3:2 (11:4, 9:11, 11:8, 7:11, 11:6) ⇑
6   B ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
X RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
3:2 (11:7, 6:11, 12:10, 10:12, 11:7) ⇑
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y GAWLIK Adam 3:2 (11:7, 10:12, 8:11, 11:4, 11:3) ⇑
14   D SZCZEPAŃSKI Andrzej X JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) ⇑
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-02 17:00 ⇨ 2022-03-06 17:00
80. MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Fortem” Pawęzów 7:7
4   D WOŹNIAK Marcin Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 2:3 (6:11, 11:7, 9:11, 11:2, 10:12) ⇑
6   B TOKARZ Adam
GAŁUSZKA Mateusz
X ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
0:3 (2:11, 6:11, 5:11) ⇑
10   C TOKARZ Adam Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 3:11, 9:11) ⇑
13   B GAŁUSZKA Mateusz Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (10:12, 13:11, 15:17, 9:11) ⇑
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 17:00
73. UKS „Fortem” Pawęzów - UKS „Jordan” Zakliczyn 6:8
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z KRAS Nikodem 3:1 (6:11, 11:2, 11:6, 11:5) ⇑
5   A ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
W HEŁMECKI Szymon
SIKOŃ Maciej
3:1 (11:9, 11:5, 8:11, 11:5) ⇑
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y NYCZ Zbigniew 3:2 (6:11, 9:11, 11:5, 11:5, 11:7) ⇑
14   D SZCZEPAŃSKI Andrzej X HEŁMECKI Szymon 2:3 (9:11, 6:11, 11:7, 11:9, 9:11) ⇓
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-25 19:00
78. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Fortem” Pawęzów 8:6
1   A SOBCZAK Krzysztof W SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 5:11) ⇑
5   A SOBCZAK Krzysztof
PIĘTOŃ Robert
W ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇑
8   B OBROCHTA Paweł W SZCZEPAŃSKI Andrzej 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) ⇓
12   C PIĘTOŃ Robert W SZCZEPAŃSKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇓
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-27 15:00 ⇨ 2022-04-02 17:00
72. LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Fortem” Pawęzów 9:5
1   A GAJEWSKI Dominik W SZCZEPAŃSKI Andrzej 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) ⇓
6   B GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
X ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
0:3 (8:11, 7:11, 4:11) ⇑
8   B OSTROWSKI Dawid W SZCZEPAŃSKI Andrzej 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) ⇓
12   C WOLIŃSKI Radosław W SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (1:11, 4:11, 12:10, 3:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
1361 BOJDO Julia 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
2207 BRZĘK Patrycja 2005
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
687 CZYRNEK Jakub 1998
381 DAMIAN Tomasz 1979
747 DĄBROWA Bolesław 1963
58 DUDZIK Grzegorz 1994
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
2430 HABA Klaudia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
12 JANIK Bartosz 1988
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
3107 KUCHARSKI Michał 1989
1802 KUDŁA Paweł 1985
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
2364 MLECZKO Mateusz 2004
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
2145 NAGEL Kacper 2006
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2894 NIEĆ Tomasz 2008
378 NOSAL Mirosław 1977
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
497 OBRZUT Tomasz 1972
59 OPYD Artur 1996
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
946 PARA Eligiusz 1954
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
1411 ROBAK Mateusz 2002
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
251 URBAŃSKI Adam 1950
1927 WAJDA Kamil 2003
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002