Artur Ostrowski
Numer zawodnika: 2562
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: UKS „Sokół” Żabno
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 49613
Numer licencji okres.: 3057
Data wydania: 29.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-25 11:00
3. LUKS Solsum Lipie - UKS Sokół Żabno 7:7
3   C SZCZECINA Piotr Y OSTROWSKI Artur 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 8:11, 11:9) ⇓
6   B MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
X CHRABĄSZCZ Aleksandra
OSTROWSKI Artur
3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:2) ⇓
9   D CEWKA Piotr Y OSTROWSKI Artur 3:1 (11:8, 11:13, 14:12, 11:9) ⇓
11   A WÓJS Tomasz Y OSTROWSKI Artur 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-02 11:00
9. UKS Sokół Żabno - MKS Radość Gorlice 11:3
2   B OSTROWSKI Artur X TUTAK Antoni 3:0 (11:8, 11:5, 11:2) ⇑
6   B CICH Adrian
OSTROWSKI Artur
X PIECHOWICZ Marek
MICHALEC Kazimierz
3:2 (6:11, 11:6, 8:11, 11:8, 11:8) ⇑
8   B OSTROWSKI Artur W MICHALEC Kazimierz 3:0 (11:7, 12:10, 11:5) ⇑
13   B OSTROWSKI Artur Z PIECHOWICZ Marek 3:1 (11:4, 13:11, 10:12, 14:12) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-21 18:00
16. UKS Villa Verde Olesno IV - UKS Sokół Żabno 7:7
2   B FLOREK Sławomir X OSTROWSKI Artur 1:3 (11:5, 3:11, 6:11, 8:11) ⇑
5   A MOTYKA Tadeusz
LIPOWICZ Kacper
W CICH Adrian
OSTROWSKI Artur
2:3 (9:11, 11:8, 11:9, 7:11, 8:11) ⇑
7   A LIPOWICZ Kacper X OSTROWSKI Artur 3:2 (11:3, 9:11, 8:11, 11:8, 12:10) ⇓
14   D TATARCZUCH Marek X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-30 11:00
22. UKS Sokół Żabno - UKS Fortem Pawęzów 4:10
2   B OSTROWSKI Artur X PUSZKARIOW Konstantyn 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) ⇓
6   B OSTROWSKI Artur
SZUMILAS Władysław
X SZCZEPAŃSKI Dominik
ROBAK Mateusz
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇓
8   B OSTROWSKI Artur W ROBAK Mateusz 1:3 (9:11, 11:13, 11:8, 8:11) ⇓
13   B OSTROWSKI Artur Z SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (12:10, 10:12, 10:12, 9:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-11 19:00 ⇨ 2022-11-04 19:00
29. KS Spektrum-Karpol Słopnice II - UKS Sokół Żabno 11:3
4   D OBROCHTA Piotr Z OSTROWSKI Artur 3:1 (9:11, 11:8, 11:1, 11:4) ⇓
6   B OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
X CHRABĄSZCZ Aleksandra
OSTROWSKI Artur
3:0 (11:3, 11:4, 11:7) ⇓
10   C PIĘTOŃ Robert Z OSTROWSKI Artur 2:3 (14:12, 10:12, 11:9, 8:11, 4:11) ⇑
13   B PALACZ Grzegorz Z OSTROWSKI Artur 3:0 (11:7, 11:7, 11:1) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-27 11:00
35. UKS Sokół Żabno - UKS Płomień Limanowa II 0:14
4   D OSTROWSKI Artur Z KORNAŚ Bartłomiej 1:3 (11:13, 14:12, 6:11, 6:11) ⇓
6   B CICH Adrian
OSTROWSKI Artur
X ROZUM Dawid
KORNAŚ Bartłomiej
2:3 (11:13, 11:6, 7:11, 12:10, 4:11) ⇓
9   D OSTROWSKI Artur Y ROZUM Dawid 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
14   D OSTROWSKI Artur X SUŁKOWSKI Karol 0:3 (12:14, 9:11, 9:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2022-12-03 13:00
42. MKS Radość Gorlice II - UKS Sokół Żabno 10:4
1   A NOWAK Marcin W OSTROWSKI Artur 3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:5) ⇓
5   A MÓL Marcin
MÓL Jakub
W CICH Adrian
OSTROWSKI Artur
3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:9) ⇓
8   B TOKARZ Adam W OSTROWSKI Artur 2:3 (3:11, 11:9, 11:13, 11:1, 4:11) ⇑
12   C MÓL Marcin W OSTROWSKI Artur 2:3 (11:8, 9:11, 5:11, 11:4, 7:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2022-12-11 11:00
48. LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Sokół Żabno 9:5
3   C BAŃBOR Andrzej Y OSTROWSKI Artur 1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 8:11) ⇑
6   B KOZIOŁ Jarosław
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
X CICH Adrian
OSTROWSKI Artur
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:3) ⇓
9   D JASIELSKI Franciszek Y OSTROWSKI Artur 0:3 (3:11, 10:12, 15:17) ⇑
11   A NOSAL Mirosław Y OSTROWSKI Artur 2:3 (11:9, 9:11, 12:10, 3:11, 5:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-01-08 11:00
54. UKS Sokół Żabno - UKS Jordan Zakliczyn 5:9
1   A OSTROWSKI Artur W HEŁMECKI Szymon 1:3 (9:11, 11:2, 6:11, 3:11) ⇓
7   A OSTROWSKI Artur X SIKOŃ Maciej 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) ⇓
11   A OSTROWSKI Artur Y NYCZ Zbigniew 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-01-15 11:00
55. LKS Vocovia Wokowice - UKS Sokół Żabno 4:10
4   D SKRZYŃSKI Janusz Z OSTROWSKI Artur 0:3 (9:11, 8:11, 1:11) ⇑
6   B SKRZYŃSKI Janusz
RĘBACZ Wojciech
X CHRABĄSZCZ Aleksandra
OSTROWSKI Artur
2:3 (11:9, 8:11, 4:11, 13:11, 5:11) ⇑
10   C GAWLIK Adam Z OSTROWSKI Artur 1:3 (11:13, 8:11, 11:8, 3:11) ⇑
13   B RĘBACZ Wojciech Z OSTROWSKI Artur 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:6, 11:9) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-01-29 11:00 ⇨ 2023-01-22 11:00
62. UKS Sokół Żabno - KS Start Nowy Sącz 9:5
4   D OSTROWSKI Artur Z PASEK Kamil 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) ⇓
6   B CHRABĄSZCZ Aleksandra
OSTROWSKI Artur
X PASEK Kamil
BULZAK Jan
1:3 (6:11, 12:10, 4:11, 4:11) ⇓
9   D OSTROWSKI Artur Y TABASZEWSKA Małgorzata 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇑
14   D OSTROWSKI Artur X BORKOWSKI Marek 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2328 BABRAL Stanisław 2005
373 BAŃBOR Andrzej 1969
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
2207 BRZĘK Patrycja 2005
336 CEWKA Piotr 1990
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
2430 HABA Klaudia 2010
2429 HABA Oliwia 2010
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
2390 KAJFASZ Krystian 2002
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
3107 KUCHARSKI Michał 1989
1802 KUDŁA Paweł 1985
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
32 ŁABOWSKI Józef 1973
2391 MADEJ Tomasz 1979
3125 MADUZIA Leszek 1979
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
404 MICHALEC Kazimierz 1960
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
780 MÓL Marcin 1978
2721 NAGEL Nikodem 2010
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2894 NIEĆ Tomasz 2008
378 NOSAL Mirosław 1977
2353 NOWAK Dawid 2004
496 NOWAK Marcin 1984
357 NYCZ Zbigniew 1972
3377 OBAL Kamil 2009
2464 OBAL Nikola 2011
30 OBROCHTA Piotr 1977
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
243 PALACZ Grzegorz 1982
917 PARAIS Leszek 1969
1849 PASEK Kamil 2003
108 PIECHOWICZ Marek 1965
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
259 PIĘTOŃ Robert 1983
2729 PIS Artur 2010
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
3118 PRZEKLASA Karol 2006
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
3345 RAMIAN Marcin 2008
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
2801 SMOLEŃ Julita 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1952 STOSZKO Artur 1969
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
947 SZMYD Zygmunt 1954
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
3338 TABASZEWSKA Małgorzata 1986
249 TABOR Krzysztof 1974
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
2711 TUTAK Antoni 1962
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
2583 WILK Adrian 2006
3121 WINKLER Hubert 2009
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1853 WÓJS Tomasz 1989
264 ZACHARA Józef 1988