Artur Ostrowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: MKS „Tarnovia” Tarnów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00
5. MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Start” Nowy Sącz 3:11
3   C OSTROWSKI Artur Y TROJANOWSKI Dawid 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 3:11) ⇓
5   A ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 6:11) ⇓
10   C OSTROWSKI Artur Z BORKOWSKI Marek 2:3 (6:11, 4:11, 11:6, 11:6, 3:11) ⇓
12   C OSTROWSKI Artur W PASEK Kamil 1:3 (12:10, 8:11, 5:11, 8:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
12. LUKS Lipie - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3
2   B DZIEDZIC Marta X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) ⇓
6   B MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
X OSTROWSKI Artur
JURKIEWICZ Jakub
3:0 (11:9, 11:6, 11:5) ⇓
7   A SZCZECINA Piotr X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:7, 11:3, 11:9) ⇓
14   D CEWKA Piotr X OSTROWSKI Artur 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:2) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00
13. MKS „Tarnovia” Tarnów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 1:13
4   D OSTROWSKI Artur Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (5:11, 6:11, 1:11) ⇓
6   B ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇓
9   D OSTROWSKI Artur Y WOLIŃSKI Zenon 1:3 (2:11, 11:9, 9:11, 12:14) ⇓
14   D OSTROWSKI Artur X GAJEWSKI Dominik 0:3 (6:11, 7:11, 14:16) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 11:00 ⇨ 2020-11-11 11:00
27. MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
3   C OSTROWSKI Artur Y DZIEDZIC Piotr 3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 10:12, 11:4) ⇑
6   B ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
X BOLSĘGA Henryk
SOBCZAK Krzysztof
3:2 (11:6, 7:11, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
10   C OSTROWSKI Artur Z BOLSĘGA Henryk 3:2 (11:7, 8:11, 11:6, 8:11, 11:6) ⇑
12   C OSTROWSKI Artur W OBROCHTA Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 11:00
20. UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Tarnovia” Tarnów 13:1
3   C GOLONKA Filip Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) ⇓
6   B SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
X ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:6) ⇓
9   D ROZUM Dawid Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:8, 11:3, 11:5) ⇓
11   A SUŁKOWSKI Karol Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:5, 11:1, 11:3) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-04 19:00 ⇨ 2020-12-18 19:00
34. UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 10:4
3   C MARTYKA Bartłomiej Y OSTROWSKI Artur 2:3 (11:6, 11:5, 8:11, 8:11, 6:11) ⇑
6   B HEŁMECKI Szymon
SIKOŃ Maciej
X ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
3:2 (11:8, 9:11, 13:11, 10:12, 11:9) ⇓
9   D SIKOŃ Maciej Y OSTROWSKI Artur 1:3 (11:9, 11:13, 8:11, 5:11) ⇑
11   A HEŁMECKI Szymon Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:3, 13:11, 11:2) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 11:00
42. LKS „Vocovia” Wokowice - MKS „Tarnovia” Tarnów 10:4
3   C GAWLIK Adam Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇓
6   B SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
X ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
2:3 (6:11, 11:8, 4:11, 12:10, 6:11) ⇑
9   D SKRZYŃSKI Janusz Y OSTROWSKI Artur 3:1 (11:4, 6:11, 11:4, 11:8) ⇓
11   A JAWIEŃ Marcin Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
2207 BRZĘK Patrycja 2005
336 CEWKA Piotr 1990
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
742 FLĄDRO Piotr 1982
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
2390 KAJFASZ Krystian 2002
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1352 KĄCKI Mateusz 2002
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1932 KORUS Paweł 2002
1802 KUDŁA Paweł 1985
32 ŁABOWSKI Józef 1973
2391 MADEJ Tomasz 1979
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
780 MÓL Marcin 1978
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2353 NOWAK Dawid 2004
30 OBROCHTA Piotr 1977
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
243 PALACZ Grzegorz 1982
917 PARAIS Leszek 1969
1849 PASEK Kamil 2003
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
2801 SMOLEŃ Julita 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
249 TABOR Krzysztof 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961