Bartłomiej Kądziołka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-09-26 16:00
1. LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Płomień” Limanowa 0:10
10 2 D KĄDZIOŁKA Bartłomiej W KOSMAL Dawid 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 12:00
1. UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:6
3   C MADUZIA Leszek Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) ⇓
5   A SZCZEPAŃSKI Andrzej
MADUZIA Leszek
W KANIA Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:0 (12:10, 11:7, 11:8) ⇓
9   D WINKLER Paweł Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) ⇓
11   A CHŁOPEK Błażej Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 1:3 (5:11, 2:11, 14:12, 9:11) ⇑
17   B RZEPKA Grzegorz Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (4:11, 1:11, 6:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00
12. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 6:12
4   D GAJOWY Mateusz Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (1:11, 5:11, 3:11) ⇑
5   A MLECZKO Mateusz
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
W KOZIOŁ Wiesław
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:0 (11:2, 11:3, 11:7) ⇓
10   C MLECZKO Mateusz Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇑
13   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:0 (11:6, 12:10, 11:2) ⇓
15   A SZUMILAS Władysław Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 5:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-26 18:30
22. MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7
1   A BACZ Andrzej W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:8) ⇓
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:1 (11:8, 2:11, 11:3, 13:11) ⇓
8   B KANOWNIK Kajetan W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) ⇓
12   C SERAFIN Mateusz W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2:3 (9:11, 7:11, 13:11, 11:6, 6:11) ⇑
16   D SIKOŃ Mateusz W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 5:11, 2:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-05 16:00
27. LUKS „Galux” Skrzyszów III - MOSiR Tuchów 18:0
2   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej X FURMAŃSKI Robert 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇑
5   A PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W KOCOŁ Piotr
WŁODEK Krystian
3:0 (11:4, 11:4, 11:3) ⇑
8   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej W STEFAN Igor 3:1 (9:11, 12:10, 13:11, 11:6) ⇑
13   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej Z KOCOŁ Piotr 3:0 (11:6, 11:1, 11:8) ⇑
17   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-18 19:00
32. UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 2:16
1   A KRAKOWSKI Sebastian W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) ⇑
5   A KRAKOWSKI Sebastian
KOBYLARCZYK Kacper
W PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
0:3 (6:11, 2:11, 1:11) ⇑
8   B NAGEL Nikodem W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇑
12   C KOBYLARCZYK Kacper W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (2:11, 2:11, 7:11) ⇑
16   D KRAS Nikodem W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-16 11:00 ⇨ 2021-02-17 18:00
42. TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:6
3   C PUT Maciej Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) ⇑
6   B PIĘKOSZ Wacław
RACHFAŁ Maciej
X SZMYD Zygmunt
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:0 (11:7, 12:10, 11:6) ⇓
9   D NOWAK Dawid Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) ⇑
11   A PIĘKOSZ Jakub Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:2 (13:11, 7:11, 8:11, 11:7, 11:4) ⇓
17   B RACHFAŁ Maciej Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 1:3 (3:11, 5:11, 11:6, 7:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-09 16:00 ⇨ 2021-02-27 16:00
37. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6
4   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej Z RAJZER Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
5   A PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
3:1 (11:6, 10:12, 11:9, 11:5) ⇑
9   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y KĄCKI Mateusz 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:9) ⇑
14   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej X KĄCKI Patryk 3:0 (11:7, 11:7, 11:2) ⇑
16   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej W KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 16:00 ⇨ 2021-03-01 17:00
17. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Królewski Biecz” 16:2
4   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej Z DUDEK Adam 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) ⇑
6   B PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
X DUDEK Adam
SARAD Kamil
3:0 (11:7, 11:4, 11:6) ⇑
9   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y MARKOWICZ Marcin 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇑
14   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej X HOLECZKO Oskar 3:1 (12:10, 5:11, 11:9, 11:6) ⇑
16   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej W SARAD Kamil 3:1 (11:4, 11:3, 9:11, 11:2) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-23 16:00 ⇨ 2021-03-06 16:00
47. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10
1   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej W TOBIASZ Andrzej 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:7) ⇑
5   A PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 6:11) ⇓
7   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej X KRAWIEC Kamil 3:1 (7:11, 11:9, 11:7, 11:8) ⇑
11   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y CZUPRYNA Andrzej 3:2 (11:9, 3:11, 11:5, 7:11, 11:8) ⇑
15   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej Z RUSEK Andrzej 3:0 (14:12, 11:9, 11:3) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-30 16:00 ⇨ 2021-03-13 16:00
51. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno V 14:4
2   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej X LIPOWICZ Kacper 3:2 (11:6, 6:11, 11:8, 9:11, 11:9) ⇑
5   A PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W WAJDA Kamil
DROŻDŻ Jarosław
3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 11:7) ⇑
8   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej W JAJE Tomasz 3:0 (11:2, 11:9, 11:6) ⇑
13   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej Z DROŻDŻ Jarosław 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) ⇑
17   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y WAJDA Kamil 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) ⇑