Adrian Gadawski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1990
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 19:00
11. „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 2:12
1   A GADAWSKI Adrian W DYCHTOŃ Jakub 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇓
5   A NOWAK Alojzy
GADAWSKI Adrian
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
0:3 (5:11, 10:12, 8:11) ⇓
7   A GADAWSKI Adrian X MOTYKA Tadeusz 2:3 (8:11, 20:18, 7:11, 11:5, 7:11) ⇓
11   A GADAWSKI Adrian Y TATARCZUCH Rafał 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00 ⇨ 2020-11-14 16:00
5. KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 13:1
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z GADAWSKI Adrian 3:0 (11:8, 15:13, 11:4) ⇓
5   A JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
W ZALEWSKI Krzysztof
GADAWSKI Adrian
2:3 (12:14, 11:4, 11:8, 9:11, 10:12) ⇑
10   C KOPACKI Paweł Z GADAWSKI Adrian 3:2 (11:9, 7:11, 5:11, 11:8, 11:9) ⇓
13   B CHUDZICKI Maksym Z GADAWSKI Adrian 3:0 (13:11, 11:7, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 14:00
21. ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 11:3
4   D RAPUTA Tomasz Z GADAWSKI Adrian 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:7) ⇓
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W ZALEWSKI Krzysztof
GADAWSKI Adrian
3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇓
10   C PIETRZAK Antoni Z GADAWSKI Adrian 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 11:7) ⇓
13   B KLUZEK Sławomir Z GADAWSKI Adrian 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 19:00 ⇨ 2020-12-04 20:00
16. „Semarch-Podwawelski” Kraków II - „Siemacha” Kraków 4:10
3   C GADAWSKI Adrian Y RESZKA Jakub 1:3 (6:11, 11:9, 3:11, 7:11) ⇓
5   A ZALEWSKI Krzysztof
GADAWSKI Adrian
W GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
10   C GADAWSKI Adrian Z GŁĄB Damian 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 19:00
38. „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 3:11
1   A GADAWSKI Adrian W GOŁDA Gabriel 2:3 (19:17, 12:10, 9:11, 7:11, 8:11) ⇓
6   B ZALEWSKI Krzysztof
GADAWSKI Adrian
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
0:3 (7:11, 13:15, 8:11) ⇓
7   A GADAWSKI Adrian X RACZEK Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇓
11   A GADAWSKI Adrian Y JURZAK Łukasz 1:3 (11:6, 8:11, 2:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
897 BAKAŁA Sebastian 1976
1477 BALIGA Cezary 1998
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
281 BORKOWSKI Marek 1960
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
242 FIRA Damian 1988
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
636 KOZIEŁ Michał 1983
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
520 KUBÓW Janusz 1983
101 KUFEL Dominik 1979
536 KURDZIEL Stanisław 1956
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
378 NOSAL Mirosław 1977
322 NOWACKA Dorota 1966
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
5 OPIOŁA Tomasz 1954
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
909 PEREK Nikodem 2000
537 PĘKSA Paweł 1993
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
627 POJNAR Marcin 1991
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
862 SARNA Ryszard 1962
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
376 TABOR Marcin 1981
650 TATARCZUCH Rafał 1998
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986