Mariusz Surma
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: KS „Turbacz” Mszana Dolna
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-25 18:00 ⇨ 2021-09-29 18:00
29. KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Metalka” Nowy Targ 11:3
2   B SURMA Mariusz X MRÓZEK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇑
6   B SURMA Mariusz
KOWALCZYK Grzegorz
X MRÓZEK Grzegorz
DŁUGOPOLSKI Antoni
3:0 (11:7, 11:3, 11:4) ⇑
8   B SURMA Mariusz W WOLSKI Tomasz 2:3 (4:11, 13:11, 11:8, 10:12, 6:11) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-15 18:00
40. KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6
3   C BOBAK Jacek Y SURMA Mariusz 1:3 (5:11, 7:11, 13:11, 9:11) ⇑
6   B BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
X PITALA Stanisław
SURMA Mariusz
3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇓
9   D KAJFASZ Bogdan Y SURMA Mariusz 3:2 (9:11, 11:6, 7:11, 11:4, 11:7) ⇓
11   A BOBAK Piotr Y SURMA Mariusz 1:3 (4:11, 5:11, 11:7, 6:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-29 18:00
46. LKS „Victoria” Nidek II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 11:3
2   B FILEK Maciej X SURMA Mariusz 3:1 (11:8, 13:15, 11:6, 11:5) ⇓
6   B BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
X PITALA Stanisław
SURMA Mariusz
3:0 (11:2, 11:5, 11:8) ⇓
7   A HOLCMAN Zbigniew X SURMA Mariusz 2:3 (11:4, 5:11, 13:15, 11:7, 4:11) ⇑
14   D SZEMIK Krzysztof X SURMA Mariusz 3:2 (6:11, 6:11, 11:4, 11:7, 12:10) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-23 18:00 ⇨ 2021-11-06 18:00
42. KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Orawa” Jabłonka 11:3
6   B SURMA Mariusz
KOWALCZYK Grzegorz
X PALENIK Jerzy
GRZYBACZ Jakub
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇑
9   D SURMA Mariusz Y LITWIAK Tadeusz 3:2 (11:3, 9:11, 11:8, 7:11, 11:7) ⇑
14   D SURMA Mariusz X PALENIK Jerzy 3:1 (11:7, 11:13, 11:9, 11:4) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-11-12 18:00
33. KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6
2   B KORCZAK Natasza X SURMA Mariusz 1:3 (9:11, 12:10, 12:14, 7:11) ⇑
6   B MROCZKA Alicja
PIETRUSZYŃSKA Natasza
X PITALA Stanisław
SURMA Mariusz
3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11:9) ⇓
7   A KUWIK Paweł X SURMA Mariusz 3:2 (8:11, 11:8, 11:9, 8:11, 11:6) ⇓
14   D MROCZKA Alicja X SURMA Mariusz 2:3 (11:13, 11:7, 9:11, 11:6, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2050 ANTAS Gabriel 2002
2672 APOLA Edward 1953
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
938 BIZOŃ Stefan 1968
1358 BŁĘDOWSKI Jakub 1999
2054 BOBAK Jacek 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
329 BOBAK Piotr 1978
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
1393 FILEK Maciej 2000
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
50 GIERCZYK Marcin 1993
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
2113 GNIADEK Piotr 2008
2565 GOGOLA Kacper 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
481 GRUCA Marek 1978
1714 GUZIK Paweł 1986
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
688 HOCHÓŁ Karol 1996
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1179 HOLECZKO Oskar 1998
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
12 JANIK Bartosz 1988
1739 JANISZ Marek 1999
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
3312 KAJFASZ Marcin 2006
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1135 KANIA Jan 1952
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
2115 KLAG Franciszek 2009
661 KLĘBA Mirosław 1966
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1509 KORCZAK Natasza 2006
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
2671 KOWALCZYK Bartosz 2007
2733 KOWALCZYK Marek 1982
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1934 KULCZYK Rafał 1981
744 KUPIEC Dariusz 1982
113 KURNYTA Mariusz 1989
2992 KUWIK Paweł 1980
2116 LECH Maja 2009
190 LECH Sylwester 1998
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
750 MARTYKA Kamil 1991
2021 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
484 MIELUCH Marek 1994
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
2112 MROCZKA Alicja 2008
1406 MRÓZ Jakub 2003
587 MRÓZ Marek 1959
3571 MRÓZEK Grzegorz 1982
694 MRÓZEK Jan 1951
2138 MRUGAŁA Jan 2010
339 MRUK Piotr 1981
701 MYRTA Agnieszka 1974
475 NATANEK Franciszek 1958
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
3220 NOSIDLAK Szymon 2006
2432 NOWAK Łukasz 1989
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
1991 OPOKA Andrzej 1987
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
2634 PALENIK Jerzy 1963
884 PAPIEŻ Filip 2001
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
3067 PENKALA Artur 1980
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1020 PIECHNIK Dawid 2001
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
371 PIS Kamil 1991
2191 PLICHTA Józef 1965
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1609 PRZYCHOCKI Damian 1993
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1715 ROJEK Jakub 1985
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
1419 RUTANA Przemysław 1998
488 SIEDLARZ Artur 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1439 SURDZIEL Łukasz 1997
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
2384 TROJAN Marek 1981
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
2942 TYMAŃSKI Radosław 2007
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
1222 WĘGLARZ Piotr 2000
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010
2905 WOJAS Wojciech 1975
114 WOJTAS Tomasz 1983
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
479 WRONA Marian 1958
3059 WRÓBEL Dominik 1981
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
3066 ŻYDEK Kamil 1983
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990