Rafał Długaj
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 16:00
1. UKS „Zarabie” Myślenice - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
2   B KUZIO Waldemar X DŁUGAJ Rafał 2:3 (11:8, 8:11, 6:11, 11:7, 6:11) ⇑
5   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
W ŚWIRK Robert
DŁUGAJ Rafał
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
7   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X DŁUGAJ Rafał 2:3 (11:8, 11:8, 10:12, 7:11, 6:11) ⇑
14   D STALMACH Zbigniew X DŁUGAJ Rafał 0:3 (8:11, 11:13, 7:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-08 18:00
22. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10
2   B DŁUGAJ Rafał X BOGACZ Wojciech 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
5   A ŚWIRK Robert
DŁUGAJ Rafał
W BOGACZ Wojciech
KOŁEK Maciej
2:3 (8:11, 12:10, 7:11, 11:4, 5:11) ⇓
8   B DŁUGAJ Rafał W KOŁEK Maciej 1:3 (8:11, 11:6, 5:11, 9:11) ⇓
13   B DŁUGAJ Rafał Z KOPACKI Paweł 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-29 18:00 ⇨ 2021-11-04 19:00
43. „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia 11:3
2   B KOŁOS Arkadiusz X DŁUGAJ Rafał 3:2 (12:14, 11:8, 11:5, 8:11, 11:6) ⇓
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W DŁUGAJ Rafał
FRĄCZEK Łukasz
3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-05 18:00
50. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Start” Nowy Sącz 9:5
4   D DŁUGAJ Rafał Z TROJANOWSKI Dawid 3:2 (4:11, 11:4, 14:12, 12:14, 15:13) ⇑
5   A ŚWIRK Robert
DŁUGAJ Rafał
W BORKOWSKI Marek
BULZAK Jan
3:0 (11:4, 11:9, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 16:00 ⇨ 2021-11-19 18:00
15. KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4
1   A MRUGAŁA Jan W DŁUGAJ Rafał 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:8) ⇓
6   B WĄSIK Marcin
MRUGAŁA Bartłomiej
X DŁUGAJ Rafał
FRĄCZEK Łukasz
3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:5, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-27 15:00
57. ULKS „Lachowice” - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
4   D PIETRZAK Antoni Z DŁUGAJ Rafał 3:1 (3:11, 11:8, 11:8, 11:4) ⇓
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
3:2 (16:18, 12:10, 11:9, 2:11, 11:3) ⇓
10   C RAPUTA Tomasz Z DŁUGAJ Rafał 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇑
13   B SURMA Krzysztof Z DŁUGAJ Rafał 1:3 (7:11, 15:13, 9:11, 9:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-10 18:00 ⇨ 2021-12-03 18:00
64. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
2   B DŁUGAJ Rafał X MORA Szymon 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇓
6   B KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
X TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
3:0 (11:7, 12:10, 11:6) ⇑
8   B DŁUGAJ Rafał W SKOTNICZNY Rafał 3:1 (14:12, 11:1, 9:11, 14:12) ⇑
13   B DŁUGAJ Rafał Z PACIA Bartłomiej 0:3 (11:13, 9:11, 9:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-16 10:00 ⇨ 2021-12-10 20:00
29. „Siemacha” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8
1   A KONSTANTYN Paweł W DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) ⇓
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
3:0 (11:7, 11:6, 15:13) ⇓
8   B GRATKOWSKI Jacek W DŁUGAJ Rafał 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇑
12   C GŁĄB Damian W DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-18 10:00 ⇨ 2022-01-05 17:30
71. TKKF Dobczyce - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4
1   A BAJER Grzegorz W DŁUGAJ Rafał 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇑
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
3:1 (11:8, 13:11, 5:11, 11:7) ⇓
8   B ZAKRZYŃSKI Dominik W DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇓
12   C NOWAK Jakub W DŁUGAJ Rafał 3:2 (11:8, 11:1, 3:11, 4:11, 13:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-07 18:00
78. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
2   B DŁUGAJ Rafał X ROZUM Dawid 1:3 (5:11, 9:11, 11:8, 8:11) ⇓
6   B KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
X ROZUM Dawid
KORNAŚ Bartłomiej
3:2 (6:11, 12:14, 11:8, 11:6, 11:5) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-14 19:00
85. LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
3   C DUDZIAK Damian Y DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇓
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 11:4, 12:10) ⇓
9   D SKRZYPEK Grzegorz Y DŁUGAJ Rafał 3:1 (12:10, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
11   A LENART Marek Y DŁUGAJ Rafał 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 17:30
115. MKS „Radość” Gorlice - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
1   A WILK Paweł W DŁUGAJ Rafał 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A WILK Paweł
NOWAK Marcin
W DŁUGAJ Rafał
KOPACZ Paweł
3:2 (11:9, 7:11, 12:14, 11:5, 12:10) ⇓
8   B GAŁUSZKA Mateusz W DŁUGAJ Rafał 3:2 (9:11, 11:9, 11:5, 8:11, 11:6) ⇓
12   C TOKARZ Adam W DŁUGAJ Rafał 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 8:11) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-29 18:00 ⇨ 2022-03-11 20:00
129. TKS „Opoka” Trzebinia - ULKS „Lachowice” 6:8
2   B DŁUGAJ Rafał X RAPUTA Tomasz 2:3 (11:9, 11:7, 11:13, 6:11, 9:11) ⇓
6   B KOPCZYK Adrian
DŁUGAJ Rafał
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
1:3 (14:12, 7:11, 8:11, 4:11) ⇓
8   B DŁUGAJ Rafał W SURMA Krzysztof 1:3 (8:11, 13:11, 3:11, 4:11) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-01 18:00 ⇨ 2022-03-13 10:30
126. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice 6:8
4   D DŁUGAJ Rafał Z DUDZIAK Damian 1:3 (2:11, 9:11, 11:7, 8:11) ⇓
6   B KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
X GADAWSKI Adrian
SKRZYPEK Adrian
2:3 (4:11, 11:9, 11:5, 7:11, 9:11) ⇓
9   D DŁUGAJ Rafał Y SKRZYPEK Adrian 3:1 (12:10, 9:11, 11:3, 11:4) ⇑
14   D DŁUGAJ Rafał X GADAWSKI Adrian 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 15:00 ⇨ 2022-03-19 10:00
121. UKS „Płomień” Limanowa II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10
1   A ROZUM Dawid W DŁUGAJ Rafał 3:1 (11:8, 1:11, 11:8, 11:7) ⇓
6   B ROZUM Dawid
DOMITER Julia
X KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
0:3 (3:11, 6:11, 3:11) ⇑
8   B SUŁKOWSKI Karol W DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) ⇓
12   C GOLONKA Filip W DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 12:00
124. KS „Start” Nowy Sącz - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
2   B TROJANOWSKI Dawid X DŁUGAJ Rafał 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) ⇑
6   B BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Dawid
X KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
1:3 (8:11, 11:9, 3:11, 8:11) ⇑
7   A BORKOWSKI Marek X DŁUGAJ Rafał 3:1 (9:11, 11:9, 11:4, 13:11) ⇓
14   D PASEK Kamil X DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-13 18:00 ⇨ 2022-04-09 14:00
131. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
4   D DŁUGAJ Rafał Z KUZIO Waldemar 3:1 (4:11, 11:6, 11:9, 13:11) ⇑
6   B KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
X CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:1 (11:13, 11:9, 11:8, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
188 BIL Maksymilian 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
281 BORKOWSKI Marek 1960
796 BRODA Jacek 1975
1838 BRUZDA Rafał 1974
3253 BUJACZ Mikołaj 2003
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
175 DANAJ Patrycja 1998
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
888 DĄBROWSKI Damian 1979
849 DĄBROWSKI Mateusz 1987
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
242 FIRA Damian 1988
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
633 GŁĄB Damian 1989
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
2001 KALICIAK Dariusz 1974
414 KAPIK Krzysztof 1999
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
2819 KOŁEK Maciej 2004
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1670 ŁEBEK Alicja 1999
303 MĄKA Karol 1991
847 MĘDREK Bartosz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
671 MLECZKO Radosław 1993
3382 MORA Szymon 1987
229 MOTYKA Tadeusz 1961
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
378 NOSAL Mirosław 1977
1824 NOWAK Jakub 2007
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1849 PASEK Kamil 2003
695 PETKA Krzysztof 1999
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
827 POJNAR Michał 1994
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
344 ROZUM Dawid 1998
797 SARNIK Grzegorz 1991
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
129 SKOWRON Daniel 1995
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
280 TWARÓG Mariusz 1997
3217 URBAN Paweł 1993
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
795 WŁODYKA Paweł 1983
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977