Jan Mrózek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1951
Przynależność klubowa: LKS „Dobrzanka” Dobra
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00
1. LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Płomień” Limanowa III 10:8
4   D MRÓZEK Jan Z SYKTUS Jan 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
5   A MRÓZEK Jan
SOLSKI Jacek
W DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:6) ⇑
9   D MRÓZEK Jan Y DYGAS Roman 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇓
14   D MRÓZEK Jan X MENSFELD Natalia 2:3 (9:11, 11:6, 11:8, 8:11, 16:18) ⇓
16   D MRÓZEK Jan W DOMITER Julia 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 18:00
5. MKS „Radość” Gorlice IV - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11
3   C JUSZYŃSKI Rafał Y MRÓZEK Jan 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇑
6   B JUSZYŃSKI Rafał
KNAPIK Łukasz
X MRÓZEK Jan
MICHAŁEK Jakub
3:0 (11:7, 11:9, 18:16) ⇓
9   D TUTAK Antoni Y MRÓZEK Jan 2:3 (13:11, 8:11, 7:11, 11:8, 9:11) ⇑
11   A PRZYBYLSKI Piotr Y MRÓZEK Jan 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) ⇓
17   B KNAPIK Łukasz Y MRÓZEK Jan 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
336 CEWKA Piotr 1990
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
58 DUDZIK Grzegorz 1994
3237 DYGAS Roman 1980
409 FIRSZT Mateusz 1992
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
677 GROŃSKI Dawid 1995
481 GRUCA Marek 1978
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
2619 KNAPIK Łukasz 2005
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
511 KRÓL Stanisław 1959
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
1502 MENSFELD Natalia 2004
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
767 MICHALSKI Tomasz 1993
554 MIKOŁAJCZYK Janusz 1995
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
339 MRUK Piotr 1981
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
496 NOWAK Marcin 1984
1347 NOWAK Mariusz 1980
1340 NOWAK Rafał 2000
279 NOWAK Tomasz 1997
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
76 OPIELA Bronisław 1947
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
59 OPYD Artur 1996
917 PARAIS Leszek 1969
1072 PĘKALA Piotr 1996
108 PIECHOWICZ Marek 1965
476 PIECHURA Aleksander 1950
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1411 ROBAK Mateusz 2002
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
95 RUSNAK Patryk 1994
1419 RUTANA Przemysław 1998
679 RYBOWICZ Rafał 1991
485 SKOWRON Jan 1958
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
1121 SOBOLEWSKI Piotr 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
276 SUŁKOWSKI Michał 1995
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
913 SZCZECINA Łukasz 1995
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
280 TWARÓG Mariusz 1997
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
478 WIKAR Tadeusz 1961
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
479 WRONA Marian 1958
77 ZACHACZ Damian 1997
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002