Jakub Hazik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: TG „Sokół” Brzesko
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-17 19:00
2. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - TG „Sokół” Brzesko 13:1
4   D OBROCHTA Piotr Z HAZIK Jakub 3:2 (8:11, 11:5, 5:11, 11:6, 11:8) ⇓
10   C PIĘTOŃ Robert Z HAZIK Jakub 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) ⇓
13   B BOLSĘGA Henryk Z HAZIK Jakub 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:7) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-24 18:00
8. TG „Sokół” Brzesko - MKS „Radość” Gorlice II 3:11
3   C HAZIK Jakub Y PIECHOWICZ Marek 2:3 (12:10, 11:13, 10:12, 11:8, 5:11) ⇓
6   B HAZIK Jakub
NOWAK Dawid
X PIECHOWICZ Marek
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
10   C HAZIK Jakub Z TOKARZ Adam 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) ⇓
12   C HAZIK Jakub W WOJTAS Tomasz 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00
15. LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko 13:1
2   B JAWIEŃ Marcin X HAZIK Jakub 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇓
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X HAZIK Jakub
NOWAK Dawid
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇓
7   A RĘBACZ Wojciech X HAZIK Jakub 3:0 (12:10, 12:10, 12:10) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-22 19:00 ⇨ 2021-10-20 19:00
28. UKS „Jordan” Zakliczyn - TG „Sokół” Brzesko 12:2
2   B HEŁMECKI Szymon X HAZIK Jakub 3:0 (11:3, 11:8, 11:7) ⇓
5   A NYCZ Zbigniew
NAGEL Nikodem
W HAZIK Jakub
NOWAK Dawid
3:0 (11:6, 11:4, 11:8) ⇓
7   A NYCZ Zbigniew X HAZIK Jakub 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) ⇓
14   D SIKOŃ Maciej X HAZIK Jakub 3:0 (11:7, 11:2, 11:6) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-15 18:00 ⇨ 2021-10-21 18:00
21. TG „Sokół” Brzesko - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5
4   D HAZIK Jakub Z ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) ⇑
9   D HAZIK Jakub Y DROŻDŻ Jarosław 3:2 (11:13, 7:11, 11:9, 11:8, 11:6) ⇑
14   D HAZIK Jakub X MOTYKA Tadeusz 0:3 (4:11, 9:11, 5:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-29 18:00
34. TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:10
3   C HAZIK Jakub Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇓
10   C HAZIK Jakub Z JASIELSKI Franciszek 0:3 (8:11, 12:14, 5:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 16:00
41. LKS „Orzeł” Wojnarowa - TG „Sokół” Brzesko 8:6
4   D KOZIOŁ Bogdan Z HAZIK Jakub 3:2 (8:11, 11:8, 7:11, 11:5, 11:4) ⇓
5   A RYBOWICZ Rafał
WITEK Grzegorz
W HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Wacław
3:2 (8:11, 13:11, 11:6, 7:11, 11:3) ⇓
10   C RYBOWICZ Rafał Z HAZIK Jakub 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) ⇓
13   B PLICHTA Józef Z HAZIK Jakub 2:3 (9:11, 11:6, 14:12, 8:11, 5:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 17:30 ⇨ 2021-12-28 17:00
54. KS „Talar Team” Szczawa - TG „Sokół” Brzesko 10:4
1   A TALAR Konrad W HAZIK Jakub 3:1 (9:11, 12:10, 11:8, 11:5) ⇓
6   B TALAR Konrad
PIETRZAK Krzysztof
X HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Jakub
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇓
8   B JANIKOWSKI Sławomir W HAZIK Jakub 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:9) ⇓
12   C NIEĆ Andrzej W HAZIK Jakub 3:0 (14:12, 11:3, 11:6) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-08 17:00 ⇨ 2022-01-06 17:00
60. UKS „Fortem” Pawęzów - TG „Sokół” Brzesko 14:0
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z HAZIK Jakub 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇓
6   B ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
X DĄBROWA Bolesław
HAZIK Jakub
3:0 (11:7, 11:1, 11:7) ⇓
10   C SZCZEPAŃSKI Dominik Z HAZIK Jakub 3:1 (11:3, 11:8, 9:11, 11:6) ⇓
13   B ROBAK Mateusz Z HAZIK Jakub 3:0 (11:6, 12:10, 11:5) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-17 18:00
82. UKS „Villa Verde” Olesno III - TG „Sokół” Brzesko 12:2
4   D KUDŁA Paweł Z HAZIK Jakub 3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 11:7) ⇓
10   C TATARCZUCH Marek Z HAZIK Jakub 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇓
13   B PROCHAZKA Tomasz Z HAZIK Jakub 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-25 18:00
85. TG „Sokół” Brzesko - KS „Talar Team” Szczawa 5:9
2   B HAZIK Jakub X DUDZIK Grzegorz 3:2 (12:10, 11:1, 8:11, 3:11, 11:9) ⇑
8   B HAZIK Jakub W PIETRZAK Krzysztof 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) ⇓
13   B HAZIK Jakub Z SZAREK Marcin 3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 11:1) ⇑
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-13 11:00
88. LUKS „Galux” Skrzyszów II - TG „Sokół” Brzesko 11:3
2   B JASIELSKI Franciszek X HAZIK Jakub 3:0 (11:7, 13:11, 11:5) ⇓
5   A JASIELSKI Franciszek
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Jakub
3:0 (11:5, 11:6, 12:10) ⇓
7   A KOZIOŁ Jarosław X HAZIK Jakub 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇓
14   D BAŃBOR Andrzej X HAZIK Jakub 3:2 (8:11, 14:12, 9:11, 11:8, 14:12) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-25 18:00
91. TG „Sokół” Brzesko - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3
4   D HAZIK Jakub Z PLICHTA Józef 0:3 (12:14, 9:11, 9:11) ⇓
6   B HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Wacław
X ŁATKA Tomasz
OBRZUT Tomasz
3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
9   D HAZIK Jakub Y ŁATKA Tomasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇑
14   D HAZIK Jakub X OBRZUT Tomasz 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) ⇑
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-03 11:00
94. LUKS "Solsum" Lipie - TG „Sokół” Brzesko 13:1
1   A DZIEDZIC Marta W HAZIK Jakub 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
5   A SZCZECINA Piotr
DZIEDZIC Marta
W HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Wacław
3:0 (11:3, 11:6, 11:7) ⇓
8   B MRUK Piotr W HAZIK Jakub 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:8) ⇓
12   C WÓJS Tomasz W HAZIK Jakub 3:2 (7:11, 7:11, 11:5, 11:5, 12:10) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
1255 BOGDAŃSKI Bogumił 1998
1361 BOJDO Julia 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
1688 BORTNIK Jakub 2001
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1397 CHRAPUSTA Krystian 2000
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
687 CZYRNEK Jakub 1998
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
402 DUDA Tomasz 1981
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
468 GAJ Rafał 1994
2206 GAJDA Rafał 2000
362 GAWLIK Adam 1989
1140 GNIADEK Adrian 2003
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
12 JANIK Bartosz 1988
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1813 JASNOS Filip 2004
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1135 KANIA Jan 1952
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
1919 KIJOWSKI Jan 2002
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
1925 KOWAL Damian 1999
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
1910 KRAWIEC Kamil 2000
511 KRÓL Stanisław 1959
1802 KUDŁA Paweł 1985
1828 KULCZYK Rafał 1977
190 LECH Sylwester 1998
2352 LIPKA Jakub 2005
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
2364 MLECZKO Mateusz 2004
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2353 NOWAK Dawid 2004
496 NOWAK Marcin 1984
424 NOWAK Patryk 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
497 OBRZUT Tomasz 1972
345 OKOŃSKI Ryszard 1964
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
2209 PAJOR Józef 2004
946 PARA Eligiusz 1954
1772 PASEK Adrian 2000
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
2191 PLICHTA Józef 1965
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
428 RAJZER Aleksandra 2000
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1376 ROZKUSZKA Zbigniew 1963
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
709 SACHA Bartłomiej 1991
721 SERAFIN Mateusz 1997
2181 SIKOŃ Maciej 2007
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1378 STYPKA Jakub 2000
740 STYRNA Stanisław 1943
1669 SZAREK Marcin 1986
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
1473 WĄS Jakub 2002
2354 WĄSIK Dawid 2003
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
761 ZYCH Michał 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002