Łukasz Pach
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1991
Przynależność klubowa:
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
897 BAKAŁA Sebastian 1976
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
13 BIENIEK Tomasz 1988
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1040 BURKACKI Mateusz 1991
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
1920 CNOTA Jakub 2002
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
824 CYRNEK Piotr 1995
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
2140 GDULA Adam 1977
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
481 GRUCA Marek 1978
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
835 HADUCH Mariusz 1966
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
901 KIEŁBASA Józef 1972
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
483 KRÓL Mateusz 1992
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
11 KULEWICZ Radosław 1988
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
1049 LUBAŚ Sebastian 1980
267 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1670 ŁEBEK Alicja 1999
804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
14 NIEĆ Andrzej 1984
826 NIEMIEC Rafał 1995
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
28 OLECHNY Jakub 1993
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
380 OSIKA Cezary 1995
514 OSTANEK Michał 1998
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
909 PEREK Nikodem 2000
81 PIĄSTKA Michał 1994
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
372 PIS Marcin 1996
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
709 SACHA Bartłomiej 1991
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
17 STRZAŁKA Marek 1969
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
8 WĘGIEL Marcin 1980
470 WILK Paweł 1988
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
795 WŁODYKA Paweł 1983
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
69 WOJNICKI Kamil 1992
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
54 WOLSKI Tomasz 1972
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996