Tomasz Konieczny
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: KS „Backhand” Andrychów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-21 14:00
11. MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Backhand” Andrychów 7:7
1   A KRUPA Cezary W KONIECZNY Tomasz 2:3 (11:7, 6:11, 10:12, 11:8, 7:11) ⇑
6   B JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
X KONIECZNY Tomasz
BIL Maksymilian
3:0 (12:10, 11:9, 13:11) ⇓
8   B PIEKARCZYK Michał W KONIECZNY Tomasz 3:2 (9:11, 8:11, 11:4, 11:8, 11:7) ⇓
12   C JOŃCZYK Bartłomiej W KONIECZNY Tomasz 2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 3:11, 10:12) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
268 BALIGA Maksymilian 1988
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
886 DZIEDZIC Janusz 1968
887 DZIEDZIC Piotr 2001
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
908 GÓRECKI Wojciech 2002
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
24 KOCIK Piotr 1980
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1887 KRUPA Cezary 1992
11 KULEWICZ Radosław 1988
178 KUTAJ Maksymilian 2002
190 LECH Sylwester 1998
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
587 MRÓZ Marek 1959
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
809 OSIKA Janusz 1988
382 OSIKA Przemysław 1992
106 OSIŃSKI Rafał 1974
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
909 PEREK Nikodem 2000
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
371 PIS Kamil 1991
372 PIS Marcin 1996
252 PIWOWARCZYK Roman 1976
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1235 REMBIASZ Michał 1987
67 ROJEK Rafał 1978
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
709 SACHA Bartłomiej 1991
862 SARNA Ryszard 1962
721 SERAFIN Mateusz 1997
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
958 STANISZ Wojciech 1969
363 STOLARZ Mikołaj 1996
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
251 URBAŃSKI Adam 1950
493 WAZ Józef 1955
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990