Marcin Raczek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 16:00
2. KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - MKS „Skawa” Wadowice 10:0
3 1 B KRUKAR Piotr Y RACZEK Marcin 3:1 (11:8, 14:12, 9:11, 11:9) ⇓
6 2 C CHMIELOWSKI Jakub
SPOREK Szymon
W JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
3:0 (11:9, 11:9, 11:7) ⇓
7 1 A JURCZAK Michał Y RACZEK Marcin 3:1 (11:6, 11:8, 13:15, 13:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
222 BARAN Roman 1980
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
813 BLAT Piotr 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
796 BRODA Jacek 1975
211 BUJAK Michał 1997
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
1920 CNOTA Jakub 2002
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
849 DĄBROWSKI Mateusz 1987
2271 DIETRICH Aleksander 2004
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
625 DROZD Paweł 1979
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1946 DZIUBA Patryk 2003
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
835 HADUCH Mariusz 1966
3254 HOŁDA Karolina 2007
812 IWANIUCH Rafał 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
855 KĄDZIELA Marek 1982
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
1428 KLAG Tomasz 1980
1403 KLAG Wiktor 2007
626 KLIMAS Łukasz 1983
1966 KLOCEK Kamil 1999
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
2086 KOCIUBA Filip 1998
2819 KOŁEK Maciej 2004
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
892 KOSMAL Dawid 2004
227 KRÓL Maciej 1972
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
2443 KRUKAR Piotr 2003
1671 KUĆ Grzegorz 2004
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
2995 LAM Ka Wai 1989
1049 LUBAŚ Sebastian 1980
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
1034 MADZULA Paweł 1976
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1032 MASŁOWSKI Jakub 1996
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2201 OLBRYCHT Michał 2004
859 OLEŚ Piotr 1977
809 OSIKA Janusz 1988
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
1947 PAŚKO Karol 1985
829 PELCZAR Dawid 1998
537 PĘKSA Paweł 1993
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
827 POJNAR Michał 1994
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
241 ROSIEK Michał 1996
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1984 RYBAK Mykhailo 1991
797 SARNIK Grzegorz 1991
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
836 SOBOTA Andrzej 1966
3256 SOWA Bartosz 1994
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1965 STĄPOR Rafał 1999
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
857 SUCHECKI Wacław 1968
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
845 SZUKAŁA Dariusz 1989
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
53 TERLECKI Mirosław 1965
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
865 WLIZŁO Jakub 1991
22 WŁODEK Grzegorz 1985
795 WŁODYKA Paweł 1983
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
55 WOLSKI Dariusz 1996
834 WRÓBEL Robert 1973
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
799 ZIOBRO Tomasz 1975
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996