Zbigniew Stalmach
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 16:00
1. UKS „Zarabie” Myślenice - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
4   D STALMACH Zbigniew Z WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇑
6   B KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
X WIELGOSZ Mirosław
FRĄCZEK Łukasz
1:3 (5:11, 12:10, 4:11, 1:11) ⇓
9   D STALMACH Zbigniew Y ŚWIRK Robert 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 7:11) ⇓
14   D STALMACH Zbigniew X DŁUGAJ Rafał 0:3 (8:11, 11:13, 7:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 16:00
14. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9
2   B STALMACH Zbigniew X MRUGAŁA Jan 1:3 (11:6, 4:11, 8:11, 7:11) ⇓
5   A CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
W KRÓLIKOWSKI Bartosz
MRUGAŁA Bartłomiej
2:3 (11:3, 4:11, 11:9, 6:11, 4:11) ⇓
8   B STALMACH Zbigniew W KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:13) ⇓
13   B STALMACH Zbigniew Z GNIADEK Piotr 3:2 (6:11, 9:11, 11:7, 11:2, 11:5) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 10:00
16. „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
2   B RESZKA Jakub X STALMACH Zbigniew 3:1 (14:12, 10:12, 11:6, 11:6) ⇓
6   B GRATKOWSKI Jacek
ŚLIWIŃSKI Karol
X CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 11:6) ⇓
7   A ŚLIWIŃSKI Karol X STALMACH Zbigniew 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:9) ⇓
14   D GRATKOWSKI Jacek X STALMACH Zbigniew 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 16:00
27. UKS „Zarabie” Myślenice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
2   B STALMACH Zbigniew X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (9:11, 8:11, 2:11) ⇓
5   A CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
W ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:13) ⇓
8   B STALMACH Zbigniew W CELARY Mateusz 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 7:11) ⇓
13   B STALMACH Zbigniew Z ZIMNICKI Tomasz 1:3 (18:20, 8:11, 12:10, 7:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-16 14:00
31. ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 7:7
1   A RAPUTA Tomasz W STALMACH Zbigniew 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:9) ⇓
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
1:3 (11:5, 5:11, 9:11, 9:11) ⇑
8   B KLUZEK Sławomir W STALMACH Zbigniew 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:7) ⇓
12   C SURMA Krzysztof W STALMACH Zbigniew 3:0 (12:10, 11:6, 12:10) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 16:00
40. UKS „Zarabie” Myślenice - TKKF Dobczyce 5:9
1   A STALMACH Zbigniew W ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) ⇓
6   B CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:2 (11:4, 9:11, 11:7, 7:11, 11:7) ⇑
7   A STALMACH Zbigniew X GDULA Adam 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇓
11   A STALMACH Zbigniew Y NOWAK Jakub 3:1 (10:12, 11:9, 11:6, 11:9) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-29 19:00 ⇨ 2021-11-12 19:00
46. LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14 walkower
8   B SKRZYPEK Grzegorz W STALMACH Zbigniew 3:2 (11:4, 11:7, 10:12, 7:11, 11:8) -
12   C SKRZYPEK Adrian W STALMACH Zbigniew 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 6:11, 11:8) -
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 16:00 ⇨ 2021-11-21 16:00
53. UKS „Zarabie” Myślenice - MKS „Radość” Gorlice 9:5
1   A STALMACH Zbigniew W WILK Paweł 1:3 (6:11, 13:15, 13:11, 8:11) ⇓
7   A STALMACH Zbigniew X NOWAK Marcin 2:3 (11:7, 2:11, 11:3, 6:11, 12:14) ⇓
11   A STALMACH Zbigniew Y MÓL Marcin 3:2 (6:11, 11:7, 7:11, 11:6, 11:4) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-12-05 15:00
61. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
1   A KOPACKI Paweł W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:4, 8:11, 11:7, 12:10) ⇓
8   B CHUDZICKI Maksym W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:3, 8:11, 11:6, 11:8) ⇓
12   C JABŁOŃSKI Paweł W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 12:10) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-14 19:30
66. UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10
1   A STALMACH Zbigniew W DYCHTOŃ Jakub 1:3 (11:1, 5:11, 7:11, 4:11) ⇓
5   A CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
1:3 (12:10, 7:11, 9:11, 8:11) ⇓
7   A STALMACH Zbigniew X KIEROŃSKI Adam 1:3 (11:8, 9:11, 11:13, 4:11) ⇓
11   A STALMACH Zbigniew Y TATARCZUCH Rafał 0:3 (9:11, 2:11, 5:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-19 16:00
76. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Zarabie” Myślenice 7:7
1   A BULZAK Jan W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 14:12, 13:11) ⇓
8   B LEŚNIAK Kamil W STALMACH Zbigniew 3:2 (9:11, 11:4, 11:8, 5:11, 11:6) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 16:00
79. UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Kłos” Olkusz 13:1
7   A STALMACH Zbigniew X TRZECIAK Jacek 3:1 (7:11, 11:6, 11:5, 11:5) ⇑
11   A STALMACH Zbigniew Y ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 15:00
91. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8
10   C ROZUM Dawid Z STALMACH Zbigniew 1:3 (11:2, 9:11, 8:11, 3:11) ⇑
13   B SUŁKOWSKI Karol Z STALMACH Zbigniew 3:1 (11:4, 10:12, 11:6, 11:7) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 16:00 ⇨ 2022-02-19 16:00
114. UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Płomień” Limanowa II 5:9
10   C STALMACH Zbigniew Z KORNAŚ Bartłomiej 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) ⇓
12   C STALMACH Zbigniew W SUŁKOWSKI Karol 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 16:00
118. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Start” Nowy Sącz 11:3
3   C STALMACH Zbigniew Y TROJANOWSKI Dawid 2:3 (11:8, 2:11, 11:8, 6:11, 3:11) ⇓
6   B ŚWIATŁOŃ Piotr
STALMACH Zbigniew
X LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
3:2 (11:7, 12:14, 8:11, 11:8, 11:4) ⇑
10   C STALMACH Zbigniew Z BORKOWSKI Marek 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) ⇑
12   C STALMACH Zbigniew W BULZAK Jan 3:1 (15:13, 9:11, 11:8, 11:3) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 16:00
119. UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Polonia” Wilczkowice 9:5
3   C STALMACH Zbigniew Y SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (11:13, 9:11, 12:10, 12:10, 12:10) ⇑
5   A KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
2:3 (11:7, 9:11, 6:11, 12:10, 12:14) ⇓
10   C STALMACH Zbigniew Z SKRZYPEK Adrian 1:3 (2:11, 5:11, 11:9, 4:11) ⇓
12   C STALMACH Zbigniew W DUDZIAK Damian 3:2 (11:9, 11:4, 9:11, 10:12, 16:14) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 16:00
123. UKS „Zarabie” Myślenice - ULKS „Lachowice” 5:9
4   D STALMACH Zbigniew Z PIETRZAK Antoni 1:3 (20:18, 8:11, 6:11, 7:11) ⇓
5   A KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (7:11, 6:11, 10:12) ⇓
9   D STALMACH Zbigniew Y KLUZEK Sławomir 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 8:11) ⇓
14   D STALMACH Zbigniew X SURMA Krzysztof 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-13 18:00 ⇨ 2022-04-09 14:00
131. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
3   C FRĄCZEK Łukasz Y STALMACH Zbigniew 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇓
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
9   D KOPCZYK Adrian Y STALMACH Zbigniew 3:1 (11:8, 14:12, 8:11, 11:3) ⇓
11   A ŚWIRK Robert Y STALMACH Zbigniew 3:1 (11:6, 9:11, 14:12, 11:5) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-05-01 11:00 ⇨ 2022-04-23 12:00
130. MKS „Radość” Gorlice - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8
1   A NOWAK Marcin W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:5, 11:6, 6:11, 11:4) ⇓
6   B NOWAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
X KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:9, 16:18, 14:12, 11:8) ⇓
8   B GAŁUSZKA Mateusz W STALMACH Zbigniew 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇑
12   C ŁABOWSKI Józef W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1838 BRUZDA Rafał 1974
518 BUJAK Piotr 1960
3551 BULZAK Jan 1964
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
888 DĄBROWSKI Damian 1979
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2080 DZIURA Wojciech 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
658 GARYCKI Adrian 1996
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1786 JAŁOCHA Michał 1977
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
975 JEDYNAK Damian 1989
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
32 ŁABOWSKI Józef 1973
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2254 MAZUR Alfred 1991
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2250 MIKRUT Jakub 2003
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2886 MUCHA Daniel 1990
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
1824 NOWAK Jakub 2007
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
2677 OCHALIK Konrad 2008
2491 OCHMAN Michał 1987
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
59 OPYD Artur 1996
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
2178 PIRÓG Paweł 2008
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
344 ROZUM Dawid 1998
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
561 SITARZ Krzysztof 1985
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
2829 SZURLEJ Kacper 2007
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
856 ŚWIRK Robert 1969
670 TALAGA Samuel 1999
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
330 WARMUZ Kamil 1989
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986