Janusz Brzazgoń
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1988
Przynależność klubowa: LKS „Dobrzanka” Dobra
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 10:00
15. KSTS „Forhend” Muszyna - LKS „Dobrzanka” Dobra 11:7
4   D PORĘBA Adam Z BRZAZGOŃ Janusz 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 8:11) ⇑
6   B SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
X MIŚKOWIEC Jerzy
BRZAZGOŃ Janusz
3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 12:10, 11:9) ⇓
10   C SUŁKOWSKI Jerzy Z BRZAZGOŃ Janusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:8) ⇓
13   B SZUBRYT Tomasz Z BRZAZGOŃ Janusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇓
15   A ŚMIAŁEK Jerzy Z BRZAZGOŃ Janusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-23 18:00
19. LKS „Dobrzanka” Dobra - PTG „Sokół” Grybów 4:14
1   A BRZAZGOŃ Janusz W URBAN Mariusz 0:3 (7:11, 1:11, 10:12) ⇓
6   B SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
X URBAN Mariusz
DZIEDZIAK Stanisław
0:3 (10:12, 4:11, 12:14) ⇓
7   A BRZAZGOŃ Janusz X PĘKALA Andrzej 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) ⇓
11   A BRZAZGOŃ Janusz Y GRUCA Marek 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇓
15   A BRZAZGOŃ Janusz Z WAZ Józef 0:3 (12:14, 10:12, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-31 14:00
21. MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Dobrzanka” Dobra 13:5
4   D BOŃCZAK Stanisław Z BRZAZGOŃ Janusz 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:7) ⇓
6   B MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
X SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
3:0 (11:6, 11:4, 11:4) ⇓
10   C MICHALEC Kazimierz Z BRZAZGOŃ Janusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇓
13   B NIEPSUJ Mariusz Z BRZAZGOŃ Janusz 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:6) ⇓
15   A PRZYBYLSKI Piotr Z BRZAZGOŃ Janusz 3:1 (11:4, 11:7, 10:12, 11:4) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-26 18:00
26. LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice IV 13:5
3   C BRZAZGOŃ Janusz Y HONKOWICZ Zuzanna 3:1 (7:11, 11:5, 11:6, 11:3) ⇑
6   B SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
X PYZIK Anna
PYZIK Tomasz
3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇑
10   C BRZAZGOŃ Janusz Z MÓL Jakub 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇓
12   C BRZAZGOŃ Janusz W PYZIK Anna 3:2 (11:7, 7:11, 11:7, 5:11, 11:8) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-02-25 18:00 ⇨ 2022-03-05 11:00
42. LKS „Dobrzanka” Dobra - KSTS „Forhend” Muszyna 16:2
3   C BRZAZGOŃ Janusz Y MĘŻYK Damian 3:2 (11:7, 7:11, 11:5, 6:11, 11:9) ⇑
6   B SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
X SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:8) ⇑
10   C BRZAZGOŃ Janusz Z PORĘBA Adam 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) ⇑
12   C BRZAZGOŃ Janusz W SZUBRYT Tomasz 1:3 (5:11, 11:7, 5:11, 7:11) ⇓
18   C BRZAZGOŃ Janusz X ŚMIAŁEK Jerzy 3:2 (12:14, 11:7, 14:12, 9:11, 11:5) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-27 11:00
56. KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 10:8
4   D TALAR Paweł Z BRZAZGOŃ Janusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇓
6   B TALAR Paweł
MAGDZIARCZYK Dariusz
X BRZAZGOŃ Janusz
SMOLEŃ Michał
3:0 (11:6, 11:4, 11:4) ⇓
10   C KALICIŃSKI Mirosław Z BRZAZGOŃ Janusz 1:3 (8:11, 8:11, 11:4, 7:11) ⇑
13   B OPYD Dawid Z BRZAZGOŃ Janusz 1:3 (12:14, 11:13, 12:10, 13:15) ⇑
15   A MAGDZIARCZYK Dariusz Z BRZAZGOŃ Janusz 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:8) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-01 18:00
60. LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS "Solsum" Lipie II 13:5
4   D BRZAZGOŃ Janusz Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇑
6   B SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 9:11, 11:6) ⇑
9   D BRZAZGOŃ Janusz Y SEKUŁA Grzegorz 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 9:11) ⇓
14   D BRZAZGOŃ Janusz X CEWKA Piotr 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
16   D BRZAZGOŃ Janusz W BOMBA Łukasz 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 9:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-29 18:00
63. LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9
3   C BRZAZGOŃ Janusz Y KAWKA Maciej 3:2 (10:12, 6:11, 11:7, 11:6, 11:9) ⇑
5   A SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
W WOŹNIAK Agnieszka
SOBOCIŃSKA Małgorzata
3:2 (10:12, 11:9, 11:7, 7:11, 11:8) ⇑
10   C BRZAZGOŃ Janusz Z MÓŁKA Krzysztof 1:3 (11:6, 6:11, 3:11, 5:11) ⇓
12   C BRZAZGOŃ Janusz W WOŹNIAK Agnieszka 1:3 (5:11, 10:12, 11:9, 1:11) ⇓
18   C BRZAZGOŃ Janusz X SOBOCIŃSKA Małgorzata 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-05-13 18:00
66. LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice III 13:5
4   D BRZAZGOŃ Janusz Z NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) ⇑
6   B SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
X BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
3:1 (11:5, 5:11, 11:7, 11:9) ⇑
9   D BRZAZGOŃ Janusz Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) ⇓
14   D BRZAZGOŃ Janusz X BOŃCZAK Stanisław 3:2 (11:8, 7:11, 11:5, 9:11, 11:5) ⇑
16   D BRZAZGOŃ Janusz W APOLA Edward 3:1 (11:5, 7:11, 11:6, 11:7) ⇑