LKS Kłos Olkusz (M)
Klub: LKS „Kłos” Olkusz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Wiejska 1A
32-300 Olkusz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Rafał Skotniczny (e-mail rasko@beel.pl, tel. 664 960 720)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jakub Łaskawiec (e-mail jakublaskawiec@poczta.onet.pl, tel. 608 508 891)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 KOWAL Łukasz 1983 M 3505 30.08.2022 2898 14.09.2022
2 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 3506 30.08.2022 2617 14.09.2022
3 MORA Szymon 1987 M 3507 30.08.2022 3382 14.09.2022
4 NOWAK Jakub 2001 M 4184 31.08.2022 3857 14.09.2022
5 SKOTNICZNY Rafał 1979 M 3512 30.08.2022 2613 14.09.2022
6 SOWA Bartosz 1994 M 3513 30.08.2022 3256 14.09.2022
7 TOMSIA Sławomir 1979 M 3514 30.08.2022 2447 14.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2022-09-24 11:00 LKS Kłos Olkusz - ULKS Lachowice 3:11🏓 ⇓
2 3M 1/2 2022-10-01 10:00 TKKF Dobczyce - LKS Kłos Olkusz 11:3🏓 ⇓
3 3M 1/3 2022-10-22 11:00 LKS Kłos Olkusz - KS Gorce Nowy Targ II 6:8🏓 ⇓
4 3M 1/4 2022-10-26 20:00 KS Bronowianka Kraków - LKS Kłos Olkusz 9:5🏓 ⇓
5 3M 1/5 2022-11-12 10:00 LKS Kłos Olkusz - LZS Solidarni Mędrzechów 6:8🏓 ⇓
6 3M 1/6 2022-11-24 18:00 MKS Skawa Wadowice - LKS Kłos Olkusz 11:3🏓 ⇓
7 3M 1/8 2022-12-14 18:30 UKS Villa Verde Olesno III - LKS Kłos Olkusz 12:2🏓 ⇓
8 3M 1/9 2023-01-07 11:00 LKS Kłos Olkusz - UKS Zarabie Myślenice 8:6🏓 ⇑
9 3M 1/10 2023-01-14 11:00 LKS Kłos Olkusz - LKS Victoria Nidek 6:8🏓 ⇓
10 3M 1/7 2023-01-21 18:00 LKS Kłos Olkusz - LKS Polonia Wilczkowice 9:5🏓 ⇑
11 3M 1/11 2023-01-27 18:00 TKS Opoka Trzebinia - LKS Kłos Olkusz 9:5🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
ŁJ
3
MS
4
NJ
5
SR
6
SB
7
TS
1 (D) ULKS Lachowice     1,0 1,0 0,0 1,0   3
2 (W) TKKF Dobczyce 0,0     1,0 1,0 1,0   3
3 (D) KS Gorce Nowy Targ II     3,0 1,0 1,0 1,0   6
4 (W) KS Bronowianka Kraków     2,0   1,0 2,0 0,0 5
5 (D) LZS Solidarni Mędrzechów     3,0 1,0 1,0 1,0 0,0 6
6 (W) MKS Skawa Wadowice   0,0   1,0 1,0 1,0 0,0 3
7 (W) UKS Villa Verde Olesno III       0,0 0,0 1,0 1,0 2
8 (D) UKS Zarabie Myślenice     3,5 1,0 3,5 0,0 0,0 8
9 (D) LKS Victoria Nidek     3,0 1,0 0,0 2,0 0,0 6
10 (D) LKS Polonia Wilczkowice     3,5 2,0 1,5 2,0 0,0 9
11 (W) TKS Opoka Trzebinia     2,5 1,0 0,5 1,0   5
Razem 0,0 0,0 21,5 10,0 10,5 13,0 1,0 56
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KOWAL Łukasz 1983 M 3505 30.08.2022 2898
2 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 3506 30.08.2022 2617
3 MORA Szymon 1987 M 3507 30.08.2022 3382
4 NOWAK Jakub 2001 M 4184 31.08.2022 3857
5 SKOTNICZNY Rafał 1979 M 3512 30.08.2022 2613
6 SOWA Bartosz 1994 M 3513 30.08.2022 3256
7 TOMSIA Sławomir 1979 M 3514 30.08.2022 2447